Nr  1. Dziewcząt, 25m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 25m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 50m grzbietowy  11 - 15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m grzbietowy  11 - 15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m klasyczny  11 - 15 lat
Nr  6. Chłopców, 50m klasyczny  11 - 15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 25m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 25m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  9. Dziewcząt, 25m motylkowy  11 lat
Nr  10. Chłopców, 25m motylkowy  11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m motylkowy  12 - 15 lat
Nr  12. Chłopców, 50m motylkowy  12 - 15 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m dowolny  11 - 15 lat
Nr  14. Chłopców, 50m dowolny  11 - 15 lat
Nr  15. Mieszane, Sztafeta Niepodległości 100x25m dowolnym  Open


IX Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w Pływaniu
Radzyń Podlaski, 10 listopada 2018r


Konkurencja 1
10-11-2018 - 9:30
Dziewcząt, 25m grzbietowy10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Pożarowszczyk Michalina09Skalar Lubartów22.94146
2.Brodacka Julia09Technik-Orion Radzyń Podl23.70132
3.Gdula Julia10Skalar Lubartów26.2497
4.Obrębska Aleksandra09Technik-Orion Radzyń Podl26.4095
5.Brzozowska Aleksandra09Technik-Orion Radzyń Podl26.5194
6.Jukowska Aleksandra09Skalar Lubartów26.7192
7.Koncerewicz Weronika09Technik-Orion Radzyń Podl26.7691
8.Trykacz Maria09Technik-Orion Radzyń Podl27.0189
9.Serwin Katarzyna09Skalar Lubartów27.7182
10.Kałuszyńska Kinga09Technik-Orion Radzyń Podl28.1479
11.Blicharz Zuzanna09Water Zone Swimming Team28.4876
12.Siek Anastazja11Olimpia Lublin28.9872
13.Sitkowska Paulina10Water Zone Swimming Team29.0671
14.Musiatowicz Oliwia10Trójka Puławy29.1171
15.Reszko Wiktoria10Technik-Orion Radzyń Podl29.2670
16.Fijałek Gabriela09Water Zone Swimming Team30.6461
17.Kalicka Wiktoria09Technik-Orion Radzyń Podl30.9359
18.Grudzińska Lena11Water Zone Swimming Team37.0234
19.Toczyńska Laura10Water Zone Swimming Team37.5733
20.Korneszczuk Lena10Water Zone Swimming Team43.5921

10 lat

1.Siek Antonina08Olimpia Lublin20.03219
2.Szczygieł Agnieszka08Aqua Radzyń Podl22.26159
3.Kałuszyńska Nadzieja08Technik-Orion Radzyń Podl24.99112
4.Gryzio Aleksandra08Skalar Lubartów26.1998
5.Błachnio Alicja08Aqua Ryki27.2487
6.Kapitan Izabela08Water Zone Swimming Team28.9073


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-11-2018 - 9:39
Chłopców, 25m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Iwan Aleks09Trójka Puławy22.8992
2.Pożarowszczyk Jakub10Skalar Lubartów24.4775
3.Marciniak Adam09Aqua Ryki25.4967
4.Gryzio Wojciech10Skalar Lubartów25.7265
5.Paprocki Andrzej10Skalar Lubartów27.9850
6.Szymanek Robert11Water Zone Swimming Team28.0150
7.Niebrzegowski Bartosz10Technik-Orion Radzyń Podl28.8246
8.Najda Nikodem11Skalar Lubartów31.3136
9.Olszewski Ksawery11Water Zone Swimming Team31.9334
10.Wawrzecki Kacper11Water Zone Swimming Team33.7129
11.Kostrzewa Natan10Water Zone Swimming Team39.6517

10 lat

1.Garbacz Igor08niezrzeszony19.02161
2.Kurek Kacper08Trójka Puławy21.28115
3.Jurkowski Paweł08Technik-Orion Radzyń Podl22.9092
4.Osiak Alan08Aqua Ryki24.6474


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-11-2018 - 9:45
Dziewcząt, 50m grzbietowy11 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Top Times LOZP Open/Senior
26.03
28.22
Urbańczyk Aleksandra
Szynal Ludwika
AZLOD
SKLUB
Lublin
Olsztyn
19-12-2015
17-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Wróblewska Kaja07Skalar Lubartów38.15304
2.Gepner Urszula07Technik-Orion Radzyń Podl42.42221
3.Musiatowicz Weronika07Trójka Puławy44.52191
4.Syta Amelia07Technik-Orion Radzyń Podl48.00152
5.Cieloch Maria07Aqua Ryki52.64115
6.Pilzak Michalina07Aqua Ryki53.55110

12 lat

1.Syta Julia06Technik-Orion Radzyń Podl39.11282
2.Muniowska Martyna06Technik-Orion Radzyń Podl42.59218
3.Wziątek Gabriela06Water Zone Swimming Team51.20126
4.Pietrzela Agata06Water Zone Swimming Team52.49116

13 lat

1.Gomółka Eliza05Technik-Orion Radzyń Podl36.08360
2.Niewęgłowska Natalia05Technik-Orion Radzyń Podl39.32278
3.Piwońska Amelia05Aqua Ryki40.46255
4.Niedźwiadek Magdalena05Aqua Ryki41.58235
5.Ilach Milena05Technik-Orion Radzyń Podl42.52220
6.Wetoszka Alicja05Skalar Lubartów47.52157

14 lat

1.Pirogowicz Natalia04Technik-Orion Radzyń Podl35.22387
2.Szymańska Nikola04Aqua Ryki41.31239
3.Góraj Patrycja04Aqua Ryki45.29182

15 lat

1.Krukowska Zuzanna03Aqua Ryki40.77249


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-11-2018 - 9:53
Chłopców, 50m grzbietowy

11 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Top Times LOZP Open/Senior
22.96
24.64
Polewka Tomasz
Brzuś Michał
AZKAT
ORZAM
Netanya (ISR)
Ostrowiec Sw
06-12-2015
19-12-2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Trościańczyk Miłosz07Technik-Orion Radzyń Podl41.39154
DYSKW.Magier Maksykilian07Technik-Orion Radzyń Podl
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

12 lat

1.Maciuk Mikołaj06Technik-Orion Radzyń Podl39.15182
2.Prus Cezary06Aqua Ryki42.97138

13 lat

1.Dokudowiec Kacper05Technik-Orion Radzyń Podl38.20196
2.Cybul Batłomiej05Skalar Lubartów43.20136
3.Osiak Brajan05Aqua Ryki52.9074
4.Błachnio Sebastian05Aqua Ryki1:00.3349

15 lat

1.Horodko Kostiantyn03Aqua Ryki30.38391
2.Musiatowicz Rafał03Technik-Orion Radzyń Podl32.07332
3.Nurzyński Oskar03Aqua Ryki35.44246
4.Falkowski Marek03Aqua Ryki44.38125

PKKrukowski Adam02Technik-Orion Radzyń Podl34.90258


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-11-2018 - 10:06
Dziewcząt, 50m klasyczny11 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Top Times LOZP Open/Senior
30.00
31.14
Sztandera Dominika
Chwadeczko Zuzanna
JUWRO
MTLUB
Lublin
Poznan
17-12-2015
30-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Gepner Urszula07Technik-Orion Radzyń Podl45.74245
2.Wróblewska Kaja07Skalar Lubartów46.27237
3.Pryjomska Alicja07Aqua Ryki48.89201
4.Musiatowicz Weronika07Trójka Puławy51.89168
5.Pilzak Michalina07Aqua Ryki59.39112

12 lat

1.Kapusta Aleksandra06Aqua Ryki43.80279
2.Goleń Iga06Skalar Lubartów46.88228
3.Syta Julia06Technik-Orion Radzyń Podl48.41207
4.Pietrzela Agata06Water Zone Swimming Team58.39118
5.Wziątek Gabriela06Water Zone Swimming Team1:06.1081

13 lat

1.Niedźwiadek Magdalena05Aqua Ryki42.39308
2.Gomółka Eliza05Technik-Orion Radzyń Podl43.81279
3.Ilach Milena05Technik-Orion Radzyń Podl47.93213

14 lat

1.Szczuchniak Agata04Technik-Orion Radzyń Podl42.26311
2.Szymańska Nikola04Aqua Ryki46.56232

15 lat

1.Słomka Karolina03Aqua Ryki49.14197


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-11-2018 - 10:13
Chłopców, 50m klasyczny11 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Top Times LOZP Open/Senior
26.19
28.27
Plutecki Adam
Paczyński Oliwier
NOZIE
UMLUB
Gorzów Wlkp.
Łódź
28-11-2009
21-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Kaczmarczyk Ksawery07Aqua Ryki1:02.4666

12 lat

1.Trykacz Mikołaj06Technik-Orion Radzyń Podl40.40244
2.Maciuk Mikołaj06Technik-Orion Radzyń Podl43.70192
3.Galas Piotr06Aqua Ryki52.59110

13 lat

1.Sibilski Kacper05Aqua Ryki37.54304
2.Kałuszyński Jakub05Technik-Orion Radzyń Podl40.31245
3.Dokudowiec Kacper05Technik-Orion Radzyń Podl43.38197
4.Kowalski Hubert05Skalar Lubartów45.40172
5.Cybul Batłomiej05Skalar Lubartów47.86146

15 lat

1.Horodko Kostiantyn03Aqua Ryki35.29366
2.Musiatowicz Rafał03Technik-Orion Radzyń Podl38.21288
3.Trykacz Bartosz03Technik-Orion Radzyń Podl40.90235
4.Falkowski Krzysztof03Aqua Ryki42.65207
5.Pryjomski Szymon03Aqua Ryki43.19199


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-11-2018 - 10:26
Dziewcząt, 25m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Brodacka Julia09Technik-Orion Radzyń Podl20.26144
2.Pożarowszczyk Michalina09Skalar Lubartów20.74134
3.Obrębska Aleksandra09Technik-Orion Radzyń Podl23.2795
4.Trykacz Maria09Technik-Orion Radzyń Podl24.5880
5.Jukowska Aleksandra09Skalar Lubartów25.7769
6.Kałuszyńska Kinga09Technik-Orion Radzyń Podl25.8369
7.Brzozowska Aleksandra09Technik-Orion Radzyń Podl26.0567
8.Koncerewicz Weronika09Technik-Orion Radzyń Podl28.2053
Gdula Julia10Skalar Lubartów28.2053
10.Serwin Katarzyna09Skalar Lubartów28.3352
11.Reszko Wiktoria10Technik-Orion Radzyń Podl29.4546
12.Siek Anastazja11Olimpia Lublin30.3143
13.Kalicka Wiktoria09Technik-Orion Radzyń Podl31.3638

10 lat

1.Siek Antonina08Olimpia Lublin18.63185
2.Szczygieł Agnieszka08Aqua Radzyń Podl19.84153
3.Kałuszyńska Nadzieja08Technik-Orion Radzyń Podl20.67135
4.Błachnio Alicja08Aqua Ryki23.4992
5.Kapitan Izabela08Water Zone Swimming Team24.7678
6.Gryzio Aleksandra08Skalar Lubartów26.4264


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-11-2018 - 10:32
Chłopców, 25m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Iwan Aleks09Trójka Puławy18.82114
2.Marciniak Adam09Aqua Ryki19.8297
3.Kacprzak Sebastian10Technik-Orion Radzyń Podl23.9355
4.Pożarowszczyk Jakub10Skalar Lubartów25.4346
5.Gryzio Wojciech10Skalar Lubartów26.9039
6.Paprocki Andrzej10Skalar Lubartów27.9634
7.Stephan Jakub09Aqua Radzyń Podl28.7931
8.Niebrzegowski Bartosz10Technik-Orion Radzyń Podl29.8528
9.Najda Nikodem11Skalar Lubartów35.8116

10 lat

1.Garbacz Igor08niezrzeszony16.39172
2.Kurek Kacper08Trójka Puławy17.13151
3.Osiak Alan08Aqua Ryki23.6457
4.Jurkowski Paweł08Technik-Orion Radzyń Podl26.0842


<< TOP >>
Konkurencja 9
10-11-2018 - 10:44
Dziewcząt, 25m motylkowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gepner Urszula07Technik-Orion Radzyń Podl19.86178
2.Syta Amelia07Technik-Orion Radzyń Podl21.92133
3.Musiatowicz Weronika07Trójka Puławy22.70119
Pryjomska Alicja07Aqua Ryki22.70119


<< TOP >>
Konkurencja 10
10-11-2018 - 10:46
Chłopców, 25m motylkowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Trościańczyk Miłosz07Technik-Orion Radzyń Podl18.77146


<< TOP >>
Konkurencja 11
10-11-2018 - 10:55
Dziewcząt, 50m motylkowy12 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Top Times LOZP Open/Senior
25.45
27.62
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
AZLOD
ZABIA
Netanya (ISR)
Gliwice
03-12-2015
14-03-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.Kapusta Aleksandra06Aqua Ryki38.28258
2.Muniowska Martyna06Technik-Orion Radzyń Podl42.00195

13 lat

1.Niewęgłowska Natalia05Technik-Orion Radzyń Podl35.38327
2.Piwońska Amelia05Aqua Ryki38.27258

14 lat

1.Szczuchniak Agata04Technik-Orion Radzyń Podl40.20223
2.Pirogowicz Natalia04Technik-Orion Radzyń Podl40.89211
3.Góraj Patrycja04Aqua Ryki45.46154
4.Polkowska Karolina04Skalar Lubartów45.71151

15 lat

1.Krukowska Zuzanna03Aqua Ryki40.38220


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-11-2018 - 10:59
Chłopców, 50m motylkowy12 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Top Times LOZP Open/Senior
22.64
22.77
Czerniak Konrad
Czerniak Konrad
AZKAT
WIPUL
Lublin
Szczecin
20-12-2015
11-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.Trykacz Mikołaj06Technik-Orion Radzyń Podl32.21310
2.Maciuk Mikołaj06Technik-Orion Radzyń Podl38.89176

13 lat

1.Sibilski Kacper05Aqua Ryki32.63298
2.Kałuszyński Jakub05Technik-Orion Radzyń Podl35.21237
3.Smyk Mateusz05Skalar Lubartów39.27171
4.Pęksa Aleksander05Skalar Lubartów40.65154

14 lat

1.Bąbol Szymon04Skalar Lubartów37.77192

15 lat

1.Trykacz Bartosz03Technik-Orion Radzyń Podl32.17311
2.Nurzyński Oskar03Aqua Ryki36.86206

PKKrukowski Adam02Technik-Orion Radzyń Podl35.36234


<< TOP >>
Konkurencja 13
10-11-2018 - 11:11
Dziewcząt, 50m dowolny11 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Top Times LOZP Open/Senior
23.98
26.06
Korc Agata
Rabiniak Zuzanna
AWWRO
UMLUB
Gorzów Wlkp.
Łódź
29-11-2009
22-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Wróblewska Kaja07Skalar Lubartów33.64329
2.Syta Amelia07Technik-Orion Radzyń Podl38.86213
3.Pryjomska Alicja07Aqua Ryki39.38205
4.Cieloch Maria07Aqua Ryki46.25126

12 lat

1.Kapusta Aleksandra06Aqua Ryki33.83324
2.Syta Julia06Technik-Orion Radzyń Podl34.29311
3.Muniowska Martyna06Technik-Orion Radzyń Podl34.91295
4.Goleń Iga06Skalar Lubartów41.09180
5.Pietrzela Agata06Water Zone Swimming Team45.93129

13 lat

1.Gomółka Eliza05Technik-Orion Radzyń Podl32.18376
2.Piwońska Amelia05Aqua Ryki33.10346
3.Niedźwiadek Magdalena05Aqua Ryki33.96320
4.Niewęgłowska Natalia05Technik-Orion Radzyń Podl34.09316
5.Ilach Milena05Technik-Orion Radzyń Podl36.51257
6.Wetoszka Alicja05Skalar Lubartów37.71234

14 lat

1.Pirogowicz Natalia04Technik-Orion Radzyń Podl32.63361
2.Szymańska Nikola04Aqua Ryki33.42336
3.Szczuchniak Agata04Technik-Orion Radzyń Podl35.89271
4.Góraj Patrycja04Aqua Ryki37.71234
5.Polkowska Karolina04Skalar Lubartów39.71200

15 lat

1.Krukowska Zuzanna03Aqua Ryki37.46238
2.Słomka Karolina03Aqua Ryki38.30223


<< TOP >>
Konkurencja 14
10-11-2018 - 11:19
Chłopców, 50m dowolny11 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Top Times LOZP Open/Senior
20.79
20.88
Czerniak Konrad
Czerniak Konrad
AZKAT
WIPUL
Lublin
Szczecin
17-12-2015
08-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Trościańczyk Miłosz07Technik-Orion Radzyń Podl35.69182
2.Kaczmarczyk Ksawery07Aqua Ryki46.0485
3.Magier Maksykilian07Technik-Orion Radzyń Podl52.3358
4.Pawlik Oskar07Water Zone Swimming Team54.2152

12 lat

1.Trykacz Mikołaj06Technik-Orion Radzyń Podl29.50323
2.Galas Piotr06Aqua Ryki37.33159
3.Prus Cezary06Aqua Ryki37.55157

13 lat

1.Sibilski Kacper05Aqua Ryki28.82347
2.Kałuszyński Jakub05Technik-Orion Radzyń Podl30.06306
3.Dokudowiec Kacper05Technik-Orion Radzyń Podl32.02253
4.Smyk Mateusz05Skalar Lubartów34.69199
5.Pęksa Aleksander05Skalar Lubartów35.52185
6.Kowalski Hubert05Skalar Lubartów35.71182
7.Cybul Batłomiej05Skalar Lubartów35.85180
8.Osiak Brajan05Aqua Ryki42.50108
9.Gepner Franciszek05Technik-Orion Radzyń Podl43.20103
10.Błachnio Sebastian05Aqua Ryki48.9470

14 lat

1.Bąbol Szymon04Skalar Lubartów31.73260

15 lat

1.Horodko Kostiantyn03Aqua Ryki26.41451
2.Musiatowicz Rafał03Technik-Orion Radzyń Podl28.16372
3.Nurzyński Oskar03Aqua Ryki29.33329
4.Trykacz Bartosz03Technik-Orion Radzyń Podl30.78285
5.Falkowski Krzysztof03Aqua Ryki32.08251
6.Pryjomski Szymon03Aqua Ryki34.89195
7.Falkowski Marek03Aqua Ryki34.99194

PKKrukowski Adam02Technik-Orion Radzyń Podl31.04278


<< TOP >>
Konkurencja 15
10-11-2018 - 11:38
Mieszane, Sztafeta Niepodległości 100x25m dowolnym

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Technik-Orion Radzyń Podl 1Technik-Orion Radzyń Podl1:00.00