Nr  1. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  2. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  Open


Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu
Kielce, 20 marca 2018r



1 - 20. Marzec 201820-03-2018 - 10:00


Konkurencja 1
20-03-2018 - 10:00
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:03.55Długołęcka KarolinaUNBUSUpplands Väsby (SWE)20-10-2013


PozycjaCzas
1.Buk AlicjaGimnazjum nr 41:12.0913,00
2.Gil JuliaGimnazjum nr 41:14.7711,00
3.Nawrot AleksandraGimnazjum nr 91:16.6810,00
4.Osman MagdalenaGimnazjum nr 31:16.819,00
5.Gajda PatrycjaGimnazjum nr 121:49.778,00
6.Rabiej MartynaGimnazjum nr 122:07.497,00


<< TOP >>
Konkurencja 2
20-03-2018 - 10:00
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen54.66Kijewski KasperSAKIELublin13-03-2016


PozycjaCzas
1.Zaczek MarcinGimnazjum nr 41:13.4013,00
2.Zając DanielGimnazjum nr 31:32.7211,00
3.Cedro DawidGimnazjum Katolickie1:37.1810,00
4.Kołomański DanielGimnazjum nr 121:38.039,00
5.Janaszek MichałGimnazjum Katolickie1:38.828,00
6.Bryk HubertGimnazjum Społeczne1:48.347,00
7.Syska MateuszGimnazjum nr 92:00.026,00
8.Buczek KacperGimnazjum Katolickie2:04.36-
9.Ziółko JakubGimnazjum Katolickie2:06.62-


<< TOP >>
Konkurencja 3
20-03-2018 - 10:00
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen28.94Rogowska PaulinaSAKIEOlsztyn16-12-2016


PozycjaCzas
1.Węska KingaGimnazjum nr 432.4313,00
2.Nawrot AleksandraGimnazjum nr 935.0211,00
3.Gała MagdalenaGimnazjum Katolickie1:01.0310,00


<< TOP >>
Konkurencja 4
20-03-2018 - 10:00
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen24.16Kizierowski BartoszDEPOLPłock30-11-2002


PozycjaCzas
1.Kwiatek RadosławGimnazjum nr 1227.1513,00
2.Fortuński JanGimnazjum nr 430.5411,00
3.Radek JakubGimnazjum nr 334.9010,00
4.Obara KrzysztofGimnazjum Katolickie35.059,00


<< TOP >>
Konkurencja 5
20-03-2018 - 10:00
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen55.69Kawecka AnnaSAKIEGorzów Wlkp.26-11-2009


PozycjaCzas
1.Węska KingaGimnazjum nr 41:07.1713,00
2.Osman MagdalenaGimnazjum nr 31:08.7611,00
3.Konopka PatrycjaGimnazjum nr 41:15.7210,00
4.Sieradzan OlgaGimnazjum nr 41:16.89-
5.Stanek MartynaGimnazjum nr 41:17.32-
6.Pruszkowska OlgaGimnazjum nr 41:28.01-
7.Gierak EwaGimnazjum nr 121:42.019,00


<< TOP >>
Konkurencja 6
20-03-2018 - 10:00
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen47.96Kizierowski BartoszDEPOLStockholm (SWE)22-01-2002


PozycjaCzas
1.Niestuj PiotrGimnazjum nr 1259.4413,00
2.Krochmal FilipGimnazjum nr 41:15.9811,00
3.Krakowiak MichałGimnazjum Społeczne1:23.6710,00
4.Rodzim KrystianGimnazjum Katolickie1:24.619,00
5.Marczewski WojciechGimnazjum nr 121:25.078,00
6.Cedro DawidGimnazjum Katolickie1:30.377,00
7.Słowik PiotrGimnazjum nr 121:33.96-
8.Buczek KacperGimnazjum Katolickie1:38.87-
9.Tomczyk WiktorGimnazjum Społeczne1:43.636,00


<< TOP >>
Konkurencja 7
20-03-2018 - 10:00
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen33.41Jagodzka AleksandraKOKIEGorzów Wlkp.26-11-2009


PozycjaCzas
1.Borkowska AnnaGimnazjum nr 338.7513,00
2.Głowacka JuliaGimnazjum Społeczne42.8511,00
3.Gil JuliaGimnazjum nr 443.8910,00
4.Stanek MartynaGimnazjum nr 445.549,00
5.Pruszkowska OlgaGimnazjum nr 447.54-
6.Rabiej MartynaGimnazjum nr 1256.838,00
7.Gierak EwaGimnazjum nr 121:05.057,00
8.Godek OliwiaGimnazjum nr 121:05.36-


<< TOP >>
Konkurencja 8
20-03-2018 - 10:00
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen29.28Boral ŁukaszDEPOLLeszno28-11-2003


PozycjaCzas
1.Kwiatek RadosławGimnazjum nr 1233.5013,00
2.Fortuński JanGimnazjum nr 434.1811,00
3.Zaczek MarcinGimnazjum nr 439.7710,00
4.Krochmal FilipGimnazjum nr 441.23-
5.Kołomański DanielGimnazjum nr 1244.599,00
6.Rodzim KrystianGimnazjum Katolickie48.678,00
7.Krakowiak MichałGimnazjum Społeczne51.357,00
8.Ziółko JakubGimnazjum Katolickie56.246,00
9.Smorąg KacperGimnazjum Społeczne59.955,00
10.Wojciechowski StefanGimnazjum Społeczne1:00.22-


<< TOP >>
Konkurencja 9
20-03-2018 - 10:00
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:04.77Długołęcka KarolinaUNBUSOpole16-03-2014


PozycjaCzas
1.Buk AlicjaGimnazjum nr 41:14.4313,00
2.Borkowska AnnaGimnazjum nr 31:19.8211,00
3.Konopka PatrycjaGimnazjum nr 41:29.1210,00
4.Sieradzan OlgaGimnazjum nr 41:31.70-
5.Gała MagdalenaGimnazjum Katolickie2:18.389,00


<< TOP >>
Konkurencja 10
20-03-2018 - 10:00
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen55.13Kizierowski BartoszDEPOLPłock01-12-2002


PozycjaCzas
1.Niestuj PiotrGimnazjum nr 121:10.3313,00
2.Radek JakubGimnazjum nr 31:23.0311,00
3.Obara KrzysztofGimnazjum Katolickie1:28.1610,00
4.Janaszek MichałGimnazjum Katolickie1:41.509,00
5.Smorąg KacperGimnazjum Społeczne1:49.578,00


<< TOP >>
Konkurencja 11
20-03-2018 - 10:00
Kobiet, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:55.81KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.30-09-2017


PozycjaCzas
1.Gimnazjum nr 4Gimnazjum nr 42:14.5726,00
Buk Alicja
Gil Julia
02
03
30.89
33.95
Konopka Patrycja
Węska Kinga
03
03
36.22
33.51
2.Gimnazjum nr 12Gimnazjum nr 123:08.5322,00
Gierak Ewa
Rabiej Martyna
03
03
47.48
47.67
Godek Oliwia
Gajda Patrycja
03
03
48.45
44.93


<< TOP >>
Konkurencja 12
20-03-2018 - 10:00
Mężczyzn, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:36.90MUKP Korona-Swim KielceKOKIEOstrowiec Św.26-04-2014


PozycjaCzas
1.Gimnazjum nr 12Gimnazjum nr 122:12.3626,00
Marczewski Wojciech
Słowik Piotr
03
03
27.92
40.18
Kwiatek Radosław
Niestuj Piotr
02
02
35.39
28.87
2.Gimnazjum KatolickieGimnazjum Katolickie2:31.4522,00
Obara Krzysztof
Rodzim Krystian
02
03
36.53
35.89
Cedro Dawid
Janaszek Michał
03
03
38.73
40.30
3.Gimnazjum SpołeczneGimnazjum Społeczne3:10.3120,00
Tomczyk Wiktor
Smorąg Kacper
03
03
45.43
1:02.12
Bryk Hubert
Krakowiak Michał
02
03
43.23
39.53