Nr  1. Dziewcząt, 200m zmienny  11 - 12 lat
Nr  2. Chłopców, 200m zmienny  11 - 12 lat
Nr  3. Dziewcząt, 400m dowolny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 400m dowolny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 800m dowolny  12 lat
Nr  6. Chłopców, 800m dowolny  12 lat


Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności
Ostrowiec Św., 20 października 2017r


Konkurencja 1
20-10-2018 - 9:00
Dziewcząt, 200m zmienny11 - 12 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:33.74
2:45.96
Petrykowska Adrianna
Szafrańska Malwina
KSOST
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
09-12-2017
09-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
11 lat

1.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce3:04.432881:27.801:36.63
2.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce3:08.512701:31.691:36.82
3.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice3:17.242351:33.541:43.70
4.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce3:24.072121:40.431:43.64
5.Surus Diana07Barakuda Starachowice3:33.251861:45.971:47.28
6.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice3:34.151841:41.971:52.18
7.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice3:39.201711:48.431:50.77
DYSKW.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach

12 lat

1.Szafrańska Malwina SOc06KSZO Ostrowiec Św2:43.494141:15.931:27.56
2.Menducka Anna SOc06KSZO Ostrowiec Św2:52.633511:22.071:30.56
3.Adamus Maja06Barakuda Starachowice2:54.983371:23.551:31.43
4.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św3:01.393031:27.361:34.03
5.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św3:02.962951:28.991:33.97
6.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice3:05.142851:25.561:39.58
7.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św3:06.522781:28.141:38.38
8.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice3:10.202621:32.471:37.73
9.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice3:11.542571:28.391:43.15
10.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św3:12.832521:32.761:40.07
11.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice3:13.022511:32.931:40.09
12.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św3:13.252501:36.691:36.56
13.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św3:14.172471:30.301:43.87
14.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św3:17.392351:38.571:38.82
15.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św3:19.242281:35.221:44.02
16.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce3:27.112031:40.451:46.66
17.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce3:34.451831:48.911:45.54


<< TOP >>
Konkurencja 2
20-10-2018 - 9:18
Chłopców, 200m zmienny11 - 12 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:29.13
2:38.75
Michta Bartosz
Gotszling Dawid
KSOST
KOKIE
Ostrowiec Św.
Busko-Zdrój
09-12-2017
24-11-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
11 lat

1.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice3:12.941831:32.901:40.04
2.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice3:18.911671:39.321:39.59
3.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce3:26.771491:43.301:43.47
4.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce3:27.401471:41.751:45.65
5.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce3:30.171411:43.021:47.15
DYSKW.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce
M5 - Nieprzeniesienie ramion do przodu nad lustrem wody
DYSKW.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

12 lat

1.Mazan Mikołaj SOc06KSZO Ostrowiec Św2:48.552751:23.121:25.43
2.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św2:49.042721:21.451:27.59
3.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice2:50.232671:23.651:26.58
4.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice3:01.132211:28.021:33.11
5.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice3:09.901921:28.181:41.72
6.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św3:22.801571:33.181:49.62
7.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice3:45.491141:51.321:54.17
DYSKW.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu, G-8


<< TOP >>
Konkurencja 3
20-10-2018 - 9:27
Dziewcząt, 400m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
4:43.86
5:15.57
Wołoszyn Sonia
Petrykowska Adrianna
ARKIE
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
09-12-2007
10-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce5:38.893311:18.911:27.521:28.601:23.86
2.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce5:56.712841:23.511:31.971:32.291:28.94
3.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce6:21.032331:33.561:36.951:37.251:33.27
4.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice6:38.822031:33.851:41.521:41.691:41.76
5.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice6:48.671881:38.691:46.121:46.331:37.53
6.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice6:50.231861:40.631:48.201:43.121:38.28
7.Surus Diana07Barakuda Starachowice6:51.691841:40.611:49.801:48.851:32.43
8.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce7:24.871461:44.331:54.521:56.221:49.80


<< TOP >>
Konkurencja 4
20-10-2018 - 9:33
Chłopców, 400m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
4:34.56
5:00.94
Michta Kacper
Kowalski Patryk
KSOST
UNBUS
Ostrowiec Sw.
Busko Zdrój
08-12-2012
06-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice5:45.282321:21.381:29.571:30.681:23.65
2.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice6:15.371801:29.701:37.441:37.531:30.70
3.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce6:31.291591:35.431:42.501:40.451:32.91
4.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce6:33.631561:33.261:41.011:42.171:37.19
5.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce6:44.991431:35.121:43.631:46.271:39.97
6.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce6:54.551341:36.861:45.461:47.091:45.14
7.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce7:03.091261:40.871:49.961:47.721:44.54


<< TOP >>
Konkurencja 5
20-10-2018 - 9:45
Dziewcząt, 800m dowolny12 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat9:36.60Wołoszyn SoniaARKIEOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina SOc06KSZO Ostrowiec Św10:37.97424
100m:
200m:
1:14.12
2:34.67
1:14.12
1:20.55
300m:
400m:
3:55.03
5:17.63
1:20.36
1:22.60
500m:
600m:
6:39.41
8:01.85
1:21.78
1:22.44
700m:
800m:
9:23.26
10:37.97
1:21.41
1:14.71
2.Adamus Maja06Barakuda Starachowice11:18.17353
100m:
200m:
1:19.96
2:48.80
1:19.96
1:28.84
300m:
400m:
4:16.71
5:43.31
1:27.91
1:26.60
500m:
600m:
7:11.60
8:37.10
1:28.29
1:25.50
700m:
800m:
10:00.23
11:18.17
1:23.13
1:17.94
3.Menducka Anna SOc06KSZO Ostrowiec Św11:31.06333
100m:
200m:
1:22.96
2:50.93
1:22.96
1:27.97
300m:
400m:
4:19.74
5:48.45
1:28.81
1:28.71
500m:
600m:
7:15.21
8:42.42
1:26.76
1:27.21
700m:
800m:
10:09.06
11:31.06
1:26.64
1:22.00
4.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice12:04.31289
100m:
200m:
1:25.42
2:58.92
1:25.42
1:33.50
300m:
400m:
4:30.36
6:03.54
1:31.44
1:33.18
500m:
600m:
7:36.73
9:09.32
1:33.19
1:32.59
700m:
800m:
10:39.57
12:04.31
1:30.25
1:24.74
5.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św12:06.75286
100m:
200m:
1:24.58
2:56.10
1:24.58
1:31.52
300m:
400m:
4:28.00
6:00.46
1:31.90
1:32.46
500m:
600m:
7:33.96
9:06.58
1:33.50
1:32.62
700m:
800m:
10:38.86
12:06.75
1:32.28
1:27.89
6.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św12:07.92285
100m:
200m:
1:25.48
2:57.27
1:25.48
1:31.79
300m:
400m:
4:29.24
6:01.19
1:31.97
1:31.95
500m:
600m:
7:32.20
9:04.58
1:31.01
1:32.38
700m:
800m:
10:36.10
12:07.92
1:31.52
1:31.82
7.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice12:08.06285
100m:
200m:
1:22.06
2:54.48
1:22.06
1:32.42
300m:
400m:
4:27.91
6:00.47
1:33.43
1:32.56
500m:
600m:
7:34.29
9:07.87
1:33.82
1:33.58
700m:
800m:
10:42.15
12:08.06
1:34.28
1:25.91
8.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice12:16.41275
100m:
200m:
1:27.36
3:02.30
1:27.36
1:34.94
300m:
400m:
4:36.00
6:09.77
1:33.70
1:33.77
500m:
600m:
7:43.76
9:16.79
1:33.99
1:33.03
700m:
800m:
10:48.07
12:16.41
1:31.28
1:28.34
9.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice12:27.90263
100m:
200m:
1:25.44
2:59.99
1:25.44
1:34.55
300m:
400m:
4:35.64
6:11.64
1:35.65
1:36.00
500m:
600m:
7:47.97
9:24.76
1:36.33
1:36.79
700m:
800m:
10:59.67
12:27.90
1:34.91
1:28.23
10.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św12:29.24261
100m:
200m:
1:25.88
2:58.14
1:25.88
1:32.26
300m:
400m:
4:33.34
6:10.12
1:35.20
1:36.78
500m:
600m:
7:46.19
9:23.03
1:36.07
1:36.84
700m:
800m:
10:58.27
12:29.24
1:35.24
1:30.97
11.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św12:34.99255
100m:
200m:
1:27.47
3:01.97
1:27.47
1:34.50
300m:
400m:
4:37.88
6:13.84
1:35.91
1:35.96
500m:
600m:
7:49.92
9:26.31
1:36.08
1:36.39
700m:
800m:
11:01.52
12:34.99
1:35.21
1:33.47
12.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św12:46.73244
100m:
200m:
1:29.84
3:08.52
1:29.84
1:38.68
300m:
400m:
4:47.07
6:26.57
1:38.55
1:39.50
500m:
600m:
8:03.91
9:40.24
1:37.34
1:36.33
700m:
800m:
11:15.34
12:46.73
1:35.10
1:31.39
13.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św12:51.71239
100m:
200m:
1:28.93
3:05.42
1:28.93
1:36.49
300m:
400m:
4:44.68
6:23.77
1:39.26
1:39.09
500m:
600m:
8:03.76
9:42.70
1:39.99
1:38.94
700m:
800m:
11:20.36
12:51.71
1:37.66
1:31.35
14.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce13:01.70230
100m:
200m:
1:36.26
3:16.29
1:36.26
1:40.03
300m:
400m:
4:56.49
6:36.71
1:40.20
1:40.22
500m:
600m:
8:16.08
9:52.81
1:39.37
1:36.73
700m:
800m:
11:29.90
13:01.70
1:37.09
1:31.80
15.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św13:09.23224
100m:
200m:
1:31.24
3:09.72
1:31.24
1:38.48
300m:
400m:
4:50.38
6:30.66
1:40.66
1:40.28
500m:
600m:
8:10.99
9:52.98
1:40.33
1:41.99
700m:
800m:
11:34.35
13:09.23
1:41.37
1:34.88
16.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św13:10.10223
100m:
200m:
1:31.38
3:10.11
1:31.38
1:38.73
300m:
400m:
4:50.32
6:32.11
1:40.21
1:41.79
500m:
600m:
8:14.30
9:57.62
1:42.19
1:43.32
700m:
800m:
11:37.85
13:10.10
1:40.23
1:32.25
17.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce13:50.70192
100m:
200m:
1:37.601:37.60300m:
400m:
5:10.12
6:56.02

1:45.90
500m:
600m:
8:44.10
10:27.96
1:48.08
1:43.86
700m:
800m:
12:13.87
13:50.70
1:45.91
1:36.83


<< TOP >>
Konkurencja 6
20-10-2018 - 10:22
Chłopców, 800m dowolny12 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat9:36.28Kowalski PatrykUNBUSOstrowiec Św.28-06-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św11:02.48299
100m:
200m:
1:17.30
2:42.76
1:17.30
1:25.46
300m:
400m:
4:08.40
5:34.25
1:25.64
1:25.85
500m:
600m:
6:59.38
8:24.42
1:25.13
1:25.04
700m:
800m:
9:44.78
11:02.48
1:20.36
1:17.70
2.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice11:04.74296
100m:
200m:
1:18.43
2:44.24
1:18.43
1:25.81
300m:
400m:
4:09.90
5:34.90
1:25.66
1:25.00
500m:
600m:
7:00.02
8:24.24
1:25.12
1:24.22
700m:
800m:
9:47.65
11:04.74
1:23.41
1:17.09
3.Mazan Mikołaj SOc06KSZO Ostrowiec Św11:58.20235
100m:
200m:
1:21.03
2:50.01
1:21.03
1:28.98
300m:
400m:
4:21.88
5:53.79
1:31.87
1:31.91
500m:
600m:
7:26.60
8:58.29
1:32.81
1:31.69
700m:
800m:
10:29.76
11:58.20
1:31.47
1:28.44
4.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice12:35.78201
100m:
200m:
1:27.86
3:03.98
1:27.86
1:36.12
300m:
400m:
4:42.35
6:19.83
1:38.37
1:37.48
500m:
600m:
7:55.05
9:34.20
1:35.22
1:39.15
700m:
800m:
11:10.05
12:35.78
1:35.85
1:25.73
5.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św12:57.27185
100m:
200m:
1:29.20
3:08.80
1:29.20
1:39.60
300m:
400m:
4:48.01
6:28.23
1:39.21
1:40.22
500m:
600m:
8:06.81
9:45.19
1:38.58
1:38.38
700m:
800m:
11:24.80
12:57.27
1:39.61
1:32.47
6.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św13:23.85167
100m:
200m:
1:33.02
3:13.51
1:33.02
1:40.49
300m:
400m:
4:55.63
6:38.49
1:42.12
1:42.86
500m:
600m:
8:22.81
10:06.18
1:44.32
1:43.37
700m:
800m:
11:47.68
13:23.85
1:41.50
1:36.17
7.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice13:49.38152
100m:
200m:
1:27.94
3:10.20
1:27.94
1:42.26
300m:
400m:
4:54.80
6:41.64
1:44.60
1:46.84
500m:
600m:
8:29.49
10:16.92
1:47.85
1:47.43
700m:
800m:
12:05.09
13:49.38
1:48.17
1:44.29
8.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice14:59.26119
100m:
200m:
1:40.62
3:33.73
1:40.62
1:53.11
300m:
400m:
5:28.61
7:23.32
1:54.88
1:54.71
500m:
600m:
9:18.29
11:13.94
1:54.97
1:55.65
700m:
800m:
13:07.52
14:59.26
1:53.58
1:51.74