Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  15 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat
Ostrowiec Św., 14-16 grudnia 2018r


1 - 1 dzień - Eliminacje14-12-2018 - 9:00


Konkurencja 1
14-12-2018
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.98
25.19
Korc Agata
Fiedkiewicz Kornelia
AWWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Olsztyn
29-11-2009
18-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,6725.77733A
2.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0,6826.14702A
3.Maik JuliaWłókniarz Kalisz+0,6326.21697A
4.Szwabińska AdriannaTorpeda Oleśnica+0,6526.23695A
5.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0,5926.24694A
6.Szczepańska MariaWarta Poznań+0,7126.26693A
7.Klimek MartaUnia Oświęcim+0,7226.55670A
8.Famulok ZuzannaAquatica Pawłowice+0,6826.73657A
9.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0,5926.77654A
10.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,5626.78653?
Gradek AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,6626.78653?
12.Dąbrowska WiktoriaUKP Polonia Warszawa+0,7626.89645B Skr.
13.Zmierczak NataliaKormoran Olsztyn+0,6226.95641B
14.Piotrowska WiktoriaŻabianka Gdańsk+0,6927.16626B
15.Rozberg AdrianaPiątka Konstantynów Łódzki+0,7127.19624B
16.Kertyńska NadiaWKS Śląsk Wrocław+0,6227.22622B
17.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0,6627.26619B
18.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,6527.46606B
19.Krassowska MilenaSiódemka Sopot+0,6627.57598B
20.Kamińska AnnaPiętnastka Bydgoszcz+0,6727.64594B
21.Wieczorek MarikaOlimpia Lublin+0,7727.69591?
Kindrat JuliaWKS Śląsk Wrocław+0,7327.69591? Skr.
23.Garbarczyk WeronikaMKP Szczecin+0,6627.81583
24.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0,6327.86580
25.Adamska MariaG-8 Bielany Warszawa+0,7627.93576
26.Kozdęba KarolinaSMS Galicja Kraków+0,8227.94575
27.Adamska JuliaG-8 Bielany Warszawa+0,6928.01571
28.Florkiewicz LiwiaGryf Dębica+0,7028.04569
29.Wodecka RoksanaDelfin Łódź+0,5728.06568
30.Ancypo AgnieszkaOMEGA Sokółka+0,6228.07567
31.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,6628.12564
32.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0,7028.23557
33.Skibczak PaulinaG-8 Bielany Warszawa+0,7528.28554
34.Czechyra AgataWarta Poznań+0,6728.30553
35.Pawłowska JesicaJunior Kluczbork+0,8128.33552
36.Dutkowiak AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0,6628.37549
37.Puzoń PaulinaAquatica Pawłowice+0,7428.39548
38.Zakrzewska MartaJuvenia Wrocław+0,7428.43546
39.Ławrynowicz GabrielaMKP Kołobrzeg+0,6028.52541
40.Baranowska MartynaWarta Poznań+0,6928.54539
Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0,6628.54539
42.Janacz DariaSMS Victoria Racibórz+0,7028.57538
43.Nowakowska MartaWKS Śląsk Wrocław+0,6728.59537
44.Filocha JuliaCKS-SMS Szczecin+0,5128.65533
45.Sołoniewicz JuliaOMEGA Sokółka+0,5528.74528
46.Kantecka JuliaWłókniarz Kalisz+0,6228.78526
47.Molenda DominikaŻabianka Gdańsk+0,8028.80525
48.Liwowska MariaPiątka Konstantynów Łódzki+0,7128.82524
49.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0,7928.84523
50.Hajduk OliwiaAtol Oleśnica+0,7228.91519
51.Traczuk KatarzynaWKS Śląsk Wrocław+0,6228.96516
52.Maryniok AgnieszkaWodnik-29 Katowice+0,5828.97516
53.Kawczyńska ZuzannaMKP Szczecin+0,7529.08510
54.Gwiazdowska WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,6629.11508
55.Gdaniec MartaDwójka Morena Gdańsk+0,7229.15506
56.Biela IngaAquarius Myślenice+0,7029.19504
Mikszan ZuzannaAquatica Pawłowice+0,6329.19504
58.Dąbkowska AleksandraMZOS Płock+0,6229.26501
Łabaj ZuzannaKormoran Olsztyn+0,6129.26501
60.Dąbrowska ZuzannaUKP Jedynka Elbląg+0,6829.30499
61.Górska ElizaWodnik Bielsk Podlaski+0,6429.37495
62.Jasińska MartynaWodnik Łask+0,7529.39494
63.Jurek MichalinaUKP Polonia Warszawa+0,7229.45491
64.Łakomiak JuliaWłókniarz Kalisz+0,7529.50488
65.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl+0,7629.61483
66.Machnicka AlicjaMZOS Płock+0,7529.69479
67.Maślej IgaJuvenia Wrocław+0,5729.74477
68.Bęben NinaOlimpia Lublin+0,7429.79474
69.Januszewska OtyliaMZOS Płock+0,6729.80474
70.Kozaczuk KlaraŻoliborz Warszawa+0,5929.81473
71.Szarczyńska ZuzannaWKS Śląsk Wrocław+0,7129.91469
72.Obuchowicz NataszaGOS Raszyn+0,6029.95467
73.Więckowska AlicjaDelfin Garwolin+0,7330.03463
74.Auguściak MagdalenaKapry-Armexim Pruszków+0,5930.10460
75.Rokosz AleksandraKSZO Ostrowiec Św.+0,7030.18456
76.Meksuła MartaDelfin Tarnobrzeg+0,7130.20455
77.Salamon ZuzannaAquatica Pawłowice+0,7330.24453
78.Czernikiewicz IgaOlimpia Lublin+0,6530.55440
79.Kacperska LauraUKP Polonia Warszawa+0,7530.60438
80.Żak MarcelinaDelfin Toruń+0,7930.76431
81.Stosiek WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,7830.79430
82.Zavalniuk DariaSP-149 Łódź+0,7130.83428
83.Witek AleksandraŻabianka Gdańsk+0,6630.98422
84.Bańkowska PatrycjaOrlik Przeworsk+0,7630.99421
85.Grot MalwinaPosnania Poznań+0,5031.04419
86.Banasiak OliwiaUKP Polonia Warszawa+0,7231.40405
87.Rojek PaulaUKP Polonia Warszawa+0,7131.41405
88.Karwowska AnnaCKS-SMS Szczecin+0,7431.50401
89.Kondratiuk GabrielaWodnik Bielsk Podlaski+0,5131.63396
90.Krawiec LauraKS AZS AWF Wrocław+0,6731.67395
91.Łopianiak MartynaKS Start Opole+0,5131.77391
92.Sadłowska MajaŻoliborz Warszawa+0,6531.81389
93.Bratuś PatrycjaGryf Dębica+0,7332.21375
94.Ciesielska NataliaSP-149 Łódź+0,8833.59331
DYSKW.Jarosz KingaManta Kochłowice Ruda Śl
O1 - Przedwczesny start
NWMaciejewska BeataSP-149 Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 2
14-12-2018
Chłopców, 50m dowolny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
20.79
22.79
Czerniak Konrad
Orlicz Filip
AZKAT
G8WAR
Lublin
Poznań
17-12-2015
25-11-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Chowaniec MateuszWodnik Siemianowice Śl.+0,6223.12672A
2.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św.+0,5323.66627A
3.Kajzer OliwierWodnik-29 Katowice+0,6323.75620A
4.Włoch JakubPosnania Poznań+0,6523.84613A
5.Romanowski DawidPiątka Konstantynów Łódzki+0,6624.16589A
6.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0,7424.17588A
7.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0,5924.20586A Skr.
8.Bidowaniec KacperWodnik Rawicz+0,6724.24583A
9.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0,7224.32578A
10.Rembowski JanIKS Konstancin+0,5924.38573A
11.Grychtoł ArkadiuszManta Kochłowice Ruda Śl+0,7224.51564B
12.Więckowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6524.52564B
13.Bober PawełŻabianka Gdańsk+0,6724.66554B
14.Szeląg DawidMeduza Pajęczno+0,6224.76547B
15.Podsiadło GrzegorzWodnik-29 Katowice+0,6624.78546B
16.Zarychta MarcelOlimpia Lublin+0,6424.80545B
17.Gąsiorowski MichałGim-92 Ursynów W-wa+0,6424.82543B
18.Smoliński RafałDelfin Legionowo+0,6724.87540B
19.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0,6524.88539B
20.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0,6624.89539B
21.Rodkiewicz RadosławMuszelka Warszawa+0,6924.99532R
22.Szafranek GabrielPiętnastka Bydgoszcz+0,6425.00532R
23.Panasiuk MateuszWodnik Bielsk Podlaski+0,7325.02530
24.Kobylarczyk DamianAquatica Pawłowice+0,6725.07527
Urbanowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6125.07527
26.Kowalczyk PiotrUKP Polonia Warszawa+0,6925.09526
Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0,7125.09526
28.Skóra BartoszPiątka Konstantynów Łódzki+0,7025.11525
29.Pietucha TymoteuszWodnik-29 Katowice+0,6625.17521
Sobota JakubNa Fali Bytom+0,6425.17521
31.Szczepanik SzymonSokół Rzeszów+0,6925.19520
32.Siadek AleksyMKP Astromal-Leszno+0,6725.20519
33.Trzcionka MaciejNa Fali Bytom+0,6925.22518
34.Kuls JanDelfin Inowroclaw+0,7825.23517
35.Węgrzynowicz MiłoszOlimpijczyk Suwałki+0,7025.25516
36.Życzkowski KamilOlimpijczyk Suwałki+0,6325.26515
Skrobała JakubTP Zielona Góra+0,6125.26515
38.Piechowski KrzysztofJuvenia Białystok+0,6925.27515
39.Walat SebastianG-8 Bielany Warszawa+0,6625.32512
40.Szmyt KrzysztofFala Swarzędz+0,6825.35510
41.Turała AdrianNeptun Stargard+0,6825.41506
42.Olender MiłoszTotis Viribus Świebodzin+0,6325.46503
43.Jasiński BartłomiejJedynka Łódź+0,7625.57497
44.Hnatyk DamianDwójka Morena Gdańsk+0,7225.58496
Malarz MarcinUnia Oświęcim+0,6625.58496
46.Filipiak GrzegorzMKP Astromal-Leszno+0,6925.63493
Gorra MikołajMKP Szczecin+0,5425.63493
48.Szymczak SzymonJuvenia Wrocław+0,7625.67491
49.Leśniak PiotrPływak Bochnia+0,6525.69490
50.Ciszewski HubertMotyl MOSiR Stalowa Wola+0,6725.74487
51.Król WiktorWarta Poznań+0,6625.75487
52.Suszczenko IwanHarpun Osiecznica+0,5925.81483
53.Sokołowski FabianDwójka Morena Gdańsk+0,7025.82483
54.Rychel MaksymilianSMS Victoria Racibórz+0,7025.84481
55.Szymczykowski JakubUKS MOS Opole+0,6825.87480
56.Wojnowski DamianWodnik Police+0,6525.88479
57.Żukowski KamilSMS Galicja Kraków+0,6725.91478
58.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0,7025.92477
Pogoda FilipOlimpijczyk 23 Lublin+0,8325.92477
Przybytniak SeanŻoliborz Warszawa+0,8125.92477
61.Matysiak KacperWarta Poznań+0,6325.94476
62.Cyckowski AleksanderUKP Jedynka Elbląg+0,6625.96475
Lewicki FilipSMS Galicja Kraków+0,7125.96475
64.Grabski MateuszCKS-SMS Szczecin+0,7826.03471
Truszkowski TomaszSiódemka Sopot+0,8126.03471
66.Urbanek FilipFala Ropczyce+0,7126.04470
67.Sobowiec MateuszPiętnastka Bydgoszcz+0,7026.06469
Koryciński KamilSMS Galicja Kraków+0,6426.06469
69.Salik MateuszAquatica Pawłowice+0,6326.08468
70.Grzegrzółka AlbertG-8 Bielany Warszawa+0,7126.09468
71.Krajewski MateuszSSP Orka Iława+0,6526.10467
Guściora MaciejDelfin Tarnobrzeg+0,7126.10467
73.Leśniewski PatrykPiątka Konstantynów Łódzki+0,6226.17463
74.Osuch JakubMOSM Tychy+0,6526.21461
75.Baran KrzysztofMotyl MOSiR Stalowa Wola+0,7026.23460
76.Stelmach MichałSzafir Wałbrzych+0,6626.25459
77.Lewandowski DamianMZOS Płock+0,7426.29457
Rogoziński RadosławCKS-SMS Szczecin+0,7126.29457
79.Hanf SzymonKorona Kraków+0,5926.30457
80.Nosarzewski KornelWarszawianka-Wodny Park+0,6726.31456
81.Gwóźdź KacperSMS Galicja Kraków+0,7226.33455
82.Kudliński ŁukaszSP-149 Łódź+0,6326.37453
83.Malinowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.+0,6126.41451
Pawlewicz KonradORKA Lubań+0,7126.41451
85.Pawlak HubertKU AZS Politechniki Ł+0,7526.42450
86.Borkowski ArkadiuszVega Dobrodzień+0,7026.47448
Sikora KacperSMS Galicja Kraków+0,6826.47448
88.Lisik KacperUKS Shark Rudna+0,7726.49447
89.Biskupski KacperSłowianka Gorzów Wlkp.+0,6626.50446
90.Reterski DamianZnicz Koszalin+0,6426.51446
91.Macioszek MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,5526.60441
92.Krupiński WojciechPosnania Poznań+0,8626.70436
93.Rząsa JacekŻabianka Gdańsk+0,8126.72435
94.Woźny OskarNeptun Gdańsk+0,7526.74434
95.Rowiński DominikWarszawianka-Wodny Park+0,7226.78432
Swintozelski MaksymilianFala Kraśnik+0,6826.78432
Turków KacperSzafir Wałbrzych+0,7126.78432
98.Wojtkowiak MateuszWarta Poznań+0,6826.80432
99.Szukała KrzysztofWarta Poznań+0,6526.83430
100.Syldatk WiktorAqua Ustka+0,6726.87428
101.Soiński DominikWarta Poznań+0,6126.88428
102.Walczyk DominikKSZO Ostrowiec Św.+0,6426.89427
Sitnik JakubDelfin Garwolin+0,7426.89427
104.Skoczylas MichałWodnik-29 Katowice+0,6026.91426
105.Marszałkiewicz KacperFala Swarzędz+0,7526.93425
106.Kardoliński ŁukaszWłókniarz Kalisz+0,7326.96424
107.Evanglous DimitrisGOS Raszyn+0,7126.97423
Nazaruk PiotrJuvenia Białystok+0,7826.97423
109.Burszyk BartoszSMS Victoria Racibórz+0,6527.00422
110.Dybowski JanSMS Galicja Kraków+0,7327.01422
111.Oszajca GabrielSparta Biłgoraj+0,6827.06419
Dzięndzia RadosławSiódemka Sopot+0,9327.06419
113.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0,5627.08418
114.Niedziałek MichałKormoran Olsztyn+0,6727.16415
115.Basa SzymonSMS Galicja Kraków+0,7727.19413
116.Słomski KarolAtol Oleśnica+0,7327.21412
117.Straszyński KacperMKS Trójka Łódź+0,7527.28409
118.Wróblewski MichałOlimpijczyk Suwałki+0,6527.40404
119.Cebula KamilWodnik Siemianowice Śl.+0,6327.42403
120.Mirek JakubSparta Biłgoraj+0,7027.54398
121.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0,7027.55397
122.Kuzia KrzysztofKapry-Armexim Pruszków+0,6627.75389
123.Słowiński KamilManta Kochłowice Ruda Śl+0,6827.76388
124.Gruchała MikołajŻoliborz Warszawa+0,6527.83385
125.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0,5728.00378
126.Fortuna FilipSMS Galicja Kraków+0,7728.02378
127.Cieślak MarcelOWOPR Rawa Mazowiecka+0,6328.03377
128.Wites BartłomiejMKP Szczecin+0,5628.08375
129.Ławrynowicz MaciejAstoria Bydgoszcz+0,9128.13373
130.Szczepański JakubWodnik Łask+0,6228.14373
131.Snoch MichałNa Fali Bytom+0,7928.29367
132.Jodzio AdrianOlimpijczyk Suwałki+0,6828.30366
133.Stacharski DominikOlimpijczyk 23 Lublin+0,8328.39363
134.Białek IgorAqua Ustka+0,6628.41362
135.Rojek PiotrFala Ropczyce+0,7229.19334
136.Radek JakubSalos Cortile Kielce+0,7729.23332
137.Ajtel JakubDwójka Morena Gdańsk+0,7929.31330
138.Kubala KubaMKP Astromal-Leszno+0,6229.92310
DYSKW.Leiman CezaryWKS Śląsk Wrocław
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 3
14-12-2018
Dziewcząt, 50m klasyczny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
29.77
31.45
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
JUWRO
JUWRO
Kopenhaga (DEN)
Ostrowiec Św.
13-12-2017
19-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,6832.12708A
2.Błażejewska NikolaWodnik Łask+0,5632.64675A
3.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0,6532.77667A
4.Herbreder GabrielaGim-92 Ursynów W-wa+0,4332.88660A
5.Włodarkiewicz MagdalenaG-8 Bielany Warszawa+0,5933.12646A
6.Motyl SaraKU AZS Politechniki Ł+0,5733.70613A
7.Obajtek AleksandraAZS AWF Warszawa+0,5433.78609A
8.Pastuszuk PaulinaOlimpia Lublin+0,6133.93601A
9.Mosek OliwiaSMS Victoria Racibórz+0,6734.04595A
10.Russek AgataUKP Polonia Warszawa+0,6334.05595A
11.Kamińska AnnaPiętnastka Bydgoszcz+0,6934.27583B
12.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,6134.30582B
13.Dach WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,6934.39577B
14.Olech CecyliaŚUKS Warszawa+0,6234.43575B
15.Oczkowska DariaSMS Galicja Kraków+0,7334.46574B
16.Walczak OliwiaMKP Szczecin+0,6734.68563B
17.Budzińska PaulinaMMKS Kędzierzyn-Koźle+0,6234.71561B
O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec+0,6934.71561B
19.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0,6434.73560B
20.Krętosz MariaWodnik Siemianowice Śl.+0,7434.80557B
21.Dopart MarcelinaAZS AWF Warszawa+0,7534.85555R
22.Kertyńska NadiaWKS Śląsk Wrocław+0,5334.96549R
23.Zhuk DariaManta Jelcz-Laskowice+0,7634.98548
24.Biela IngaAquarius Myślenice+0,7135.07544
25.Lasecka AleksandraSP 63 Bydgoszcz+0,7836.32490
26.Panek NikolaJasień Sucha Beskidzka+0,6836.76472
27.Biegańska WeronikaG-8 Bielany Warszawa+0,7037.27453
28.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl+0,7637.28453
29.Szarczyńska ZuzannaWKS Śląsk Wrocław+0,7937.32451
30.Auguściak MagdalenaKapry-Armexim Pruszków+0,5937.38449
31.Węclewska AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0,7337.39449
32.Orłowska AgataMOS Dąbrowa Górnicza+0,6437.46446
33.Koczyk AleksandraŻoliborz Warszawa+0,5537.51445
34.Elsner AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,7637.63440
35.Kasjaniuk PatrycjaUKP Polonia Warszawa+0,6937.64440
36.Ciszewska AmeliaOlimpijczyk Suwałki+0,7037.68439
37.Kondratiuk GabrielaWodnik Bielsk Podlaski+0,5537.71438
38.Skibczak PaulinaG-8 Bielany Warszawa+0,7638.01427
39.Piepiórka MartynaŻabianka Gdańsk+0,8438.03427
40.Kaczmarek JuliannaMKP Astromal-Leszno+0,7338.36416
41.Korolczuk JuliaJuvenia Białystok+0,6339.47382
42.Pawłowska WeronikaPływak Bochnia+0,6940.83345


<< TOP >>
Konkurencja 4
14-12-2018
Chłopców, 50m klasyczny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.19
28.43
Plutecki Adam
Siemiński Piotr
NOZIE
ZOWAR
Gorzów Wlkp.
Lublin
28-11-2009
19-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Zhuravel NazarWKS Śląsk Wrocław+0,6028.96662A
2.Krawczyk JakubMKP Astromal-Leszno+0,6529.09653A
3.Cebula OskarWKS Śląsk Wrocław+0,5929.51626A
4.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0,6629.72613A
5.Grabek OskarOlimpijczyk 23 Lublin+0,6829.79608A
6.Biedka MikołajWłókniarz Kalisz+0,6430.02595A
7.Skóra BartoszPiątka Konstantynów Łódzki+0,6630.09590A
8.Jachimowicz MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,6630.35575A
9.Leciejewski KarolMKP Astromal-Leszno+0,6330.37574A
10.Majstrenko MichałUKS MOS Opole+0,6830.45570A
11.Duszczak KacperTrójka Środa Wlkp.+0,7430.49567B
12.Rembowski JanIKS Konstancin+0,6030.56564B
13.Komorowski KacperMOSM Tychy+0,6830.76553B
14.Wawryca HubertSMS Victoria Racibórz+0,7230.85548B
Olejnik AdamSkalar Słupsk+0,6630.85548B
16.Gwóźdź KacperSMS Galicja Kraków+0,7230.89546B
17.Wojda KamilTP Zielona Góra+0,6330.91545B
Szydłowski ErwinUnia Oświęcim+0,6730.91545B
19.Krawiec PatrykVega Dobrodzień+0,6831.29525B
20.Burszyk BartoszSMS Victoria Racibórz+0,6331.32523B
21.Szczepanik SzymonSokół Rzeszów+0,7231.35522R
22.Dominiczak KamilKS Piątka Chorzów+0,5631.41519R
23.Skrzypek PiotrŚUKS Warszawa+0,7731.51514
24.Dybowski JanSMS Galicja Kraków+0,7031.52514
25.Piechota EdgarAquarius Myślenice+0,7331.60510
26.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0,7531.64508
27.Swiekatowski WojciechTP Zielona Góra+0,5131.71504
28.Jasiński BartłomiejJedynka Łódź+0,7631.86497
29.Michałowski ErykOMEGA Sokółka+0,6331.93494
30.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0,7031.98492
31.Leiman CezaryWKS Śląsk Wrocław+0,6632.06488
32.Ostrowski KrzysztofWodnik Rawicz+0,6732.14484
33.Gliński KacperSolex Lębork+0,7632.15484
34.Lewandowski OliwierMZOS Płock+0,7332.18483
35.Wilanowski MateuszJedynka Łódź+0,7332.30477
36.Olender MiłoszTotis Viribus Świebodzin+0,6232.31477
37.Lisik KacperUKS Shark Rudna+0,7932.51468
38.Snoch MichałNa Fali Bytom+0,7932.75458
39.Nowak JakubH2O Koszalin+0,6632.92451
Turków KacperSzafir Wałbrzych+0,6032.92451
41.Milewski PawełOlimpijczyk Suwałki+0,5933.24438
42.Król WiktorWarta Poznań+0,6633.25437
43.Słomski KarolAtol Oleśnica+0,7633.55426
44.Rojek PiotrFala Ropczyce+0,6133.56425
45.Januszanis PiotrOlimpijczyk Suwałki+0,5233.72419
46.Gąsiorowski MichałGim-92 Ursynów W-wa+0,6933.83415
47.Szukała KrzysztofWarta Poznań+0,6433.92412
48.Osuch JakubMOSM Tychy+0,6433.94411
49.Kuzia KrzysztofKapry-Armexim Pruszków+0,6633.97410
50.Czerniak JarosławOlimpijczyk 23 Lublin+0,6034.25400
51.Bartłomowicz TomaszSMS Galicja Kraków+0,6934.26400
52.Mirek JakubSparta Biłgoraj+0,6134.45393
53.Słowiński KamilManta Kochłowice Ruda Śl+0,6735.91347
54.Skwarnicki JakubBUKS Warszawa+0,4936.48331
55.Dolata MarcelMaratończyk Ostrów Wlkp.+0,5336.52330
56.Małaczyński JakubWKS Śląsk Wrocław+0,5538.18289


<< TOP >>
Konkurencja 5
14-12-2018
Dziewcząt, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
57.54
1:00.07
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Debrecen (HUN)
Poznań
15-12-2007
17-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
1.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0,631:03.61632A29.5034.11
2.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0,721:03.62632A29.9133.71
3.Celmer WiktoriaWarta Poznań+0,591:03.68630A30.4533.23
4.Urban KarolinaÓsemka Starogard Gd.+0,721:03.91623A30.0133.90
5.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0,591:03.93623A29.8834.05
6.Groń WeronikaPiętnastka Bydgoszcz+0,721:04.30612A30.2234.08
7.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,711:04.41609A30.0034.41
8.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0,741:04.44608A31.1433.30
9.Szkurat MartynaUnia Oświęcim+0,561:04.55605A30.1834.37
10.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec+0,691:04.72600A30.6634.06
11.Frąckiewicz MartynaTP Zielona Góra+0,641:05.16588B30.4434.72
12.Szyszko KarolinaOlimpijczyk Suwałki+0,671:05.84570B32.6133.23
13.Brzostek EmiliaSP 63 Bydgoszcz+0,721:05.93568B30.5835.35
14.Badzian NataliaUKP Polonia Warszawa+0,651:06.02565B31.0834.94
15.Ancypo AgnieszkaOMEGA Sokółka+0,581:06.63550B30.6735.96
16.Gradek AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,651:06.69549B30.8335.86
17.Szymańska JuliaUKS 190 Łódź+0,701:06.88544B31.2235.66
18.Piejko DorotaCSTiR Strzyżów+0,831:06.95542B32.0234.93
19.Szymańska KingaAquatica Pawłowice+0,561:07.23535B30.8936.34
20.Nowakowska MartaWKS Śląsk Wrocław+0,711:07.31534B31.6835.63
21.Sterniczuk WeronikaPiątka Konstantynów Łódzki+0,711:07.40531R30.9536.45
22.Schwarz HelenaSiódemka Sopot+0,741:07.72524R32.2635.46
23.Kasprowicz MartaSMS Victoria Racibórz+0,691:07.8552130.9036.95
24.Kosacka IgaUKS MOS Opole+0,661:09.0549431.2237.83
25.Pawłowska JesicaJunior Kluczbork+0,911:09.1849132.2536.93
26.Żurawska KajaOlimpia Lublin+0,761:09.5648331.9537.61
27.Biegańska WeronikaG-8 Bielany Warszawa+0,761:09.9747532.1437.83
28.Stansberry LilianeGOS Raszyn+0,651:10.3746731.8638.51
29.Niewiadomska NikolaManta Kochłowice Ruda Śl+0,901:10.3846732.2938.09
30.Januszewska OtyliaMZOS Płock+0,821:10.4746533.0737.40
31.Jurek MichalinaUKP Polonia Warszawa+0,701:10.6946133.0037.69
32.Chąciak SandraGim-92 Ursynów W-wa+0,741:10.9545533.9337.02
33.Salamon ZuzannaAquatica Pawłowice+0,751:11.1045332.4838.62
34.Sołoniewicz JuliaOMEGA Sokółka+0,601:11.6244333.4638.16
35.Bęben NinaOlimpia Lublin+0,851:11.8843833.6238.26
36.Janacz DariaSMS Victoria Racibórz+0,701:12.1343332.7939.34
37.Śmiechowska MariaJuvenia Wrocław+0,841:12.2643133.3138.95
38.Kacperska LauraUKP Polonia Warszawa+0,761:13.5340934.0539.48
39.Rokosz AleksandraKSZO Ostrowiec Św.+0,701:13.9640235.5938.37
40.Bogusz KajaBUKS Warszawa+0,791:14.5839233.3441.24
41.Czernik NataliaKSZO Ostrowiec Św.+0,581:15.8237335.3140.51
42.Łabaj ZuzannaKormoran Olsztyn+0,671:15.9637134.3941.57
43.Kąkolecka KlaudiaPiątka Łomianki+0,671:17.5334936.1641.37
44.Rojek PaulaUKP Polonia Warszawa+0,751:17.6834736.2741.41
45.Frąckiewicz EmiliaDelfin Garwolin+0,641:18.8433236.5642.28
46.Łopianiak MartynaKS Start Opole+0,731:21.3730236.4244.95
NWBiernat OliwiaAquatica Pawłowice


<< TOP >>
Konkurencja 6
14-12-2018
Chłopców, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
49.62
53.98
Czerniak Konrad
Goraj Marcin
WIPUL
GAKRA
Szczecin
Olsztyn
09-12-2011
15-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
1.Chowaniec MateuszWodnik Siemianowice Śl.+0,7054.62682A26.0728.55
2.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0,7055.28657A25.8929.39
3.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0,5955.62645A25.4030.22
4.Gawron OliwierWKS Śląsk Wrocław+0,6356.79606A26.8129.98
5.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,7357.16595A26.7730.39
6.Gąstał JanWarszawianka-Wodny Park+0,6957.62580A26.9830.64
7.Korona KacperMKP Szczecin+0,6857.80575A26.8430.96
8.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0,6858.04568A28.2029.84
9.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0,6958.23562A27.8530.38
10.Sowa ŁukaszSMS Galicja Kraków+0,6758.55553A27.0331.52
11.Czech ArkadiuszUnia Oświęcim+0,6358.58552B27.5531.03
12.Oleski TomaszKU AZS Politechniki Ł+0,5758.76547B28.1730.59
13.Wiśniewski MikołajPiętnastka Bydgoszcz+0,6459.14537B27.6731.47
14.Więckowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6559.36531B27.0232.34
15.Grychtoł ArkadiuszManta Kochłowice Ruda Śl+0,7359.46528B27.9131.55
16.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0,8159.51527B28.0831.43
17.Borowski KacperKSZO Ostrowiec Św.+0,7359.61524B28.5031.11
18.Kuls JanDelfin Inowroclaw+0,7959.62524B28.0031.62
19.Zalewski SebastianUnia Oświęcim+0,7559.71522B28.3731.34
20.Kobylarczyk DamianAquatica Pawłowice+0,6459.77520B27.5732.20
21.Nosarzewski KornelWarszawianka-Wodny Park+0,6659.88517R27.9431.94
22.Kubsik StanisławWisła Kraków+0,7259.96515?27.6132.35
Szymczykowski JakubUKS MOS Opole+0,7359.96515?28.0431.92
24.Skrzypek FilipSMS Galicja Kraków+0,701:00.1451027.4832.66
25.Panasiuk MateuszWodnik Bielsk Podlaski+0,751:00.1950928.6831.51
26.Romanowski DawidPiątka Konstantynów Łódzki+0,731:00.2550828.1032.15
27.Kudliński ŁukaszSP-149 Łódź+0,711:00.8949228.1232.77
28.Górski DamianSMS Victoria Racibórz+0,631:00.9249128.6132.31
29.Węgrzynowicz MiłoszOlimpijczyk Suwałki+0,741:01.2148428.2632.95
30.Nazaruk PiotrCKS-SMS Szczecin+0,691:01.2948228.4332.86
31.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0,621:01.7147229.0332.68
32.Kupcewicz KajetanSP 63 Bydgoszcz+0,671:01.9246829.3832.54
33.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0,681:01.9546728.9632.99
34.Kowalski DanielAtol Oleśnica+0,841:02.1146328.6633.45
35.Makowski DominikWarta Poznań+0,731:02.3945728.8533.54
Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0,651:02.3945729.3633.03
37.Salik MateuszAquatica Pawłowice+0,651:02.4245729.2633.16
38.Ciszewski HubertMotyl MOSiR Stalowa Wola+0,681:02.6445228.2934.35
39.Zając KamilUnia Oświęcim+0,651:02.6745129.1033.57
40.Cybulski JakubTri-Team Rumia+0,881:02.7345030.8431.89
41.Zieliński MaksymilianG-8 Bielany Warszawa+0,681:02.8344828.5334.30
42.Urbanek FilipFala Ropczyce+0,711:03.0944228.7034.39
43.Maruwka BrunoWodnik Rawicz+0,761:03.1044229.6033.50
44.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0,611:03.1244129.5033.62
45.Leciejewski KarolMKP Astromal-Leszno+0,621:03.5043429.4034.10
46.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0,671:03.9642429.7334.23
47.Szwiec Jakub5 plus 1 Opole+0,641:04.5841230.1034.48
48.Oszajca GabrielSparta Biłgoraj+0,651:04.8940629.9034.99
49.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0,521:05.2040129.2235.98
50.Rowiński DominikWarszawianka-Wodny Park+0,731:05.2340030.7434.49
51.Tumialis MaciejOlimpijczyk Suwałki+0,581:05.5139529.7735.74
52.Włoch JakubPosnania Poznań+0,701:07.6135932.1235.49
53.Jachym MaciejKS Rekin Świebodzice+0,661:07.7835630.4437.34
54.Milewski PawełOlimpijczyk Suwałki+0,611:07.8035630.7337.07
55.Stelmach MichałSzafir Wałbrzych+0,671:08.4834631.4936.99
56.Marszałkiewicz KacperFala Swarzędz+0,741:08.5834431.9536.63
57.Białek IgorAqua Ustka+0,681:09.8232631.7038.12
58.Gruchała MikołajŻoliborz Warszawa+0,611:10.9431132.2438.70
59.Zaczek MarcinSalos Cortile Kielce+0,781:11.1630833.0138.15


<< TOP >>
Konkurencja 7
14-12-2018
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:54.39
1:58.06
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Helsinki (FIN)
Poznań
10-12-2006
18-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Klimek MartaUnia Oświęcim+0,712:03.69718A29.3731.8231.8430.66
2.Celmer WiktoriaWarta Poznań+0,642:04.95696A28.9632.2533.0130.73
3.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,702:05.54687A28.8831.9632.3932.31
4.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0,622:05.61685A29.6532.0432.2131.71
5.Szwabińska AdriannaTorpeda Oleśnica+0,702:06.32674A29.3932.4632.5331.94
6.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0,712:06.71668A28.9232.2033.2332.36
7.Urban KarolinaÓsemka Starogard Gd.+0,732:06.74667A29.7032.1232.6032.32
8.Kindrat JuliaWKS Śląsk Wrocław+0,702:06.95664A29.5732.5233.2731.59
9.Kawka NinaGim-92 Ursynów W-wa+0,632:07.36658A29.7332.5233.1132.00
10.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl+0,702:07.43657A29.6931.9732.8232.95
11.Garbarczyk WeronikaMKP Szczecin+0,732:07.55655B29.7632.4232.8632.51
12.Szczepańska MariaWarta Poznań+0,632:07.90649B Skr.29.6832.8233.5331.87
13.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0,722:07.99648B30.3232.2333.0432.40
14.Słowik MartynaIKS Konstancin+0,702:08.86635B30.0432.5633.3032.96
15.Kuziów MartynaUnia Oświęcim+0,762:09.09631B30.2432.3933.0433.42
16.Dąbrowska WiktoriaUKP Polonia Warszawa+0,782:09.32628B Skr.29.3432.6233.6533.71
17.Zmierczak NataliaKormoran Olsztyn+0,702:09.42627B28.9632.6434.0733.75
18.Piepiórka MartynaŻabianka Gdańsk+0,832:09.49626B31.0432.8233.1232.51
19.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec+0,562:09.87620B30.1932.6233.5833.48
20.Fuks AleksandraUnia Oświęcim+0,662:10.60610B30.7733.4033.6332.80
21.Machulak MajaFala Kraśnik+0,862:11.14602R30.9433.5833.4533.17
22.Ziemacka JuliaMuszelka Warszawa+0,722:11.31600?30.2433.1134.1033.86
Neubauer PaulinaDwójka Tczew+0,532:11.31600? Skr.30.3933.4234.0033.50
24.Krassowska MilenaSiódemka Sopot+0,702:12.1458931.1434.4234.9431.64
25.Adamska MariaG-8 Bielany Warszawa+0,872:12.3958531.0334.0534.4032.91
26.Kołodziejczyk OliwiaOlimpia Lublin+0,702:13.2457430.9533.2334.8234.24
27.Kozaczuk KlaraŻoliborz Warszawa+0,622:13.4457230.6633.3434.7034.74
28.Kasprowicz MartaSMS Victoria Racibórz+0,762:13.7856730.8633.1834.3035.44
29.Puzoń PaulinaAquatica Pawłowice+0,782:13.9756530.5533.9234.8234.68
30.Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0,672:14.0456430.1033.2034.5236.22
31.Kulik WiktoriaKormoran Olsztyn+0,762:14.1656331.1134.0534.6434.36
32.Piejko DorotaCSTiR Strzyżów+0,822:14.2056231.6533.8834.9533.72
33.Chąciak SandraGim-92 Ursynów W-wa+0,702:15.3154831.1734.2835.4534.41
34.Filocha JuliaCKS-SMS Szczecin+0,592:15.4354731.2934.8435.0634.24
35.Kawczyńska ZuzannaMKP Szczecin+0,732:15.7154330.9834.1935.3935.15
36.Góral PaulaDwójka Tczew+0,642:15.9654031.1734.3935.2635.14
37.Florkiewicz LiwiaGryf Dębica+0,762:16.1153931.5034.9135.8233.88
38.Topp ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0,502:16.7853131.9134.2535.6834.94
39.Żerańska UrszulaBUKS Warszawa+0,772:16.8053131.2234.2935.8135.48
40.Wieczorek MarikaOlimpia Lublin+0,802:16.8553030.7834.8536.2135.01
41.Mikszan ZuzannaAquatica Pawłowice+0,632:17.2952531.5634.7336.3634.64
42.Krawczyk NikolaUnia Oświęcim+0,672:17.4452331.3434.3035.5036.30
43.Maślej IgaJuvenia Wrocław+0,572:18.1651531.5935.0636.1235.39
44.Machnicka AlicjaMZOS Płock+0,772:18.6950932.4335.2335.4935.54
45.Oliwa LauraVega Dobrodzień+0,542:18.7550830.7935.4136.7635.79
46.Liwowska MariaPiątka Konstantynów Łódzki+0,782:19.1050531.3535.7636.8835.11
47.Hajduk OliwiaAtol Oleśnica+0,572:20.0049531.0035.7037.2536.05
48.Baranowska MartynaWarta Poznań+0,682:20.1349431.7435.4136.8136.17
49.Koczyk AleksandraŻoliborz Warszawa+0,642:20.1449331.7135.1636.3736.90
50.Łakomiak JuliaWłókniarz Kalisz+0,792:20.1549332.1335.1337.0535.84
51.Cichocka OliwiaOlimpijczyk 23 Lublin+0,752:20.4649032.3735.5236.4736.10
52.Dąbkowska AleksandraMZOS Płock+0,782:21.2248231.9137.1036.0336.18
53.Madej MajaPływak Bochnia+0,602:21.3048131.9535.8836.9536.52
54.Dobrowolska NataliaSMS Victoria Racibórz+0,692:22.1247332.2835.8237.1436.88
55.Więckowska AlicjaDelfin Garwolin+0,662:22.6646831.3835.8138.3237.15
56.Ciszewska AmeliaOlimpijczyk Suwałki+0,742:23.6345833.0936.8037.3936.35
57.Kąkolecka KlaudiaPiątka Łomianki+0,662:24.0545432.5736.0737.8937.52
58.Ciesielska NataliaSP-149 Łódź+0,892:25.6244034.4336.6537.5437.00
59.Maryniok AgnieszkaWodnik-29 Katowice+0,702:28.3941632.4637.4839.2039.25
60.Karwowska AnnaCKS-SMS Szczecin+0,792:31.3539233.7938.5640.0338.97
61.Panek NikolaJasień Sucha Beskidzka+0,532:32.2638534.3938.0239.5240.33
62.Grot MalwinaPosnania Poznań+0,502:33.2437735.0438.6340.2539.32
63.Bratuś PatrycjaGryf Dębica+0,802:33.9137235.1238.6840.4739.64
64.Krawiec LauraKS AZS AWF Wrocław+0,632:36.1735633.6739.9841.8440.68
65.Zavalniuk DariaSP-149 Łódź+0,762:37.8834535.3240.0541.8540.66


<< TOP >>
Konkurencja 8
14-12-2018
Chłopców, 200m dowolny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:41.62
1:48.55
Majchrzak Kacper
Orlicz Filip
WAPOZ
G8WAR
Berlin (TUR)
Poznań
07-08-2017
26-11-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0,661:55.98628A26.6329.4429.7430.17
2.Gąstał JanWarszawianka-Wodny Park+0,661:56.06627A26.1430.2630.1829.48
3.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0,701:56.26624A26.8629.7930.4929.12
4.Rodkiewicz RadosławMuszelka Warszawa+0,681:56.66618A27.1829.6230.3829.48
5.Daszkiewicz MichałUnia Oświęcim+0,691:57.08611A26.5929.7830.2930.42
6.Kowalski MarekTP Zielona Góra+0,631:57.54604A27.5329.9230.2229.87
7.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św.+0,581:57.85599A27.3429.9630.1630.39
8.Szeląg DawidMeduza Pajęczno+0,661:58.20594A27.6830.1830.4329.91
9.Biedka MikołajWłókniarz Kalisz+0,651:58.77585A26.7930.4731.1130.40
Lewicki FilipSMS Galicja Kraków+0,761:58.77585A28.1030.4830.5829.61
11.Czech ArkadiuszUnia Oświęcim+0,641:58.89583B Skr.28.0330.3030.8429.72
12.Malarz MarcinUnia Oświęcim+0,661:59.19579B27.4429.9530.4431.36
13.Dopierała TytusWarta Poznań+0,681:59.42576B27.2530.3731.4330.37
14.Szymczak SzymonJuvenia Wrocław+0,641:59.43576B27.7830.3431.3429.97
15.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0,711:59.61573B27.8730.1631.0130.57
16.Zalewski SebastianUnia Oświęcim+0,781:59.89569B Skr27.9429.9131.2930.75
17.Lewandowski OliwierMZOS Płock+0,741:59.98568B27.6830.5431.4730.29
18.Danikiewicz DawidUnia Oświęcim+0,682:00.01567B Skr.27.4130.8531.4930.26
19.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0,572:00.37562B27.8230.5531.1930.81
20.Trylski WiktorTri-Team Rumia+0,762:00.60559B Skr28.1930.3431.2330.84
21.Gorra MikołajMKP Szczecin+0,552:00.80556R27.4130.8831.8630.65
22.Sokołowski FabianDwójka Morena Gdańsk+0,712:00.84556R28.0430.3830.7931.63
23.Malinowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.+0,652:01.1755127.7530.1731.8731.38
24.Jasiński JakubJedynka Łódź+0,702:01.1855129.0630.6331.0930.40
25.Niedziałek MichałKormoran Olsztyn+0,722:01.2655028.4231.0231.4230.40
26.Sieprawski RochUnia Oświęcim+0,702:01.2954927.4630.3031.4932.04
27.Piechowski KrzysztofJuvenia Białystok+0,702:01.4454728.6731.0231.1530.60
28.Walat SebastianG-8 Bielany Warszawa+0,682:01.5054727.2530.2831.9931.98
29.Pogoda FilipOlimpijczyk 23 Lublin+0,752:01.8254227.9131.2631.7330.92
30.Forgel KonradTP Zielona Góra+0,692:02.1153828.3230.5131.2532.03
31.Rychel MaksymilianSMS Victoria Racibórz+0,732:02.2153727.9231.2332.4430.62
32.Swojnóg IgorUnia Oświęcim+0,772:02.2353728.4030.6831.6631.49
33.Swintozelski MaksymilianFala Kraśnik+0,732:02.8852828.3731.1532.0231.34
34.Filipiak GrzegorzMKP Astromal-Leszno+0,672:03.2452428.0530.6132.5432.04
35.Sobowiec MateuszPiętnastka Bydgoszcz+0,692:03.3352327.5030.4932.0433.30
36.Makowski DominikWarta Poznań+0,722:03.5152028.9931.7131.7931.02
37.Borkowski ArkadiuszVega Dobrodzień+0,722:04.1251328.7331.5032.1631.73
38.Kupcewicz KajetanSP 63 Bydgoszcz+0,672:04.1351328.7032.0232.5330.88
39.Adamczyk MaksymilianWKS Śląsk Wrocław+0,462:04.4450927.1430.2832.5134.51
40.Para MikołajUnia Oświęcim+0,662:05.0450128.7732.2231.9032.15
41.Soiński DominikWarta Poznań+0,672:05.1550029.1532.8832.5030.62
42.Basa SzymonSMS Galicja Kraków+0,772:05.1950028.4531.5232.7832.44
43.Paszkowski KonstantyGim-92 Ursynów W-wa+0,712:05.2749928.5931.4132.5432.73
44.Krupiński WojciechPosnania Poznań+0,842:05.3449828.4131.6432.6532.64
45.Wojtkowiak MateuszWarta Poznań+0,682:05.8549229.4532.2832.4931.63
46.Nazaruk PiotrJuvenia Białystok+0,822:06.0449028.8632.2733.1431.77
47.Zieliński MaksymilianG-8 Bielany Warszawa+0,692:06.2248728.5532.6433.1231.91
48.Zając KamilUnia Oświęcim+0,692:06.2448729.4732.2632.9131.60
49.Dzięndzia RadosławSiódemka Sopot+0,922:06.3448628.5532.3533.7731.67
50.Szwiec Jakub5 plus 1 Opole+0,572:07.0347830.3632.2032.6631.81
51.Grabski MateuszCKS-SMS Szczecin+0,832:07.6647127.8932.6234.3632.79
52.Rogoziński RadosławCKS-SMS Szczecin+0,762:07.6847128.9732.5034.0432.17
53.Fortuna FilipSMS Galicja Kraków+0,732:07.7547029.1332.3733.4632.79
54.Przybytniak SeanŻoliborz Warszawa+0,752:07.7847027.8631.6234.0534.25
55.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0,672:07.8846929.2132.6933.5232.46
56.Walczyk DominikKSZO Ostrowiec Św.+0,632:08.0546729.3732.7833.2932.61
57.Okręt OliwierKSZO Ostrowiec Św.+0,702:08.1246629.4433.2033.6331.85
58.Maruwka BrunoWodnik Rawicz+0,712:08.2046529.3033.0733.6832.15
59.Dominiczak KamilKS Piątka Chorzów+0,472:08.2546529.2732.8833.8032.30
60.Skoczylas MichałWodnik-29 Katowice+0,642:08.3146429.3432.9133.5932.47
61.Suszczenko IwanHarpun Osiecznica+0,632:08.7046029.1832.2134.0433.27
62.Cybulski JakubTri-Team Rumia+0,932:08.8145930.3333.2633.1232.10
63.Pawlak HubertKU AZS Politechniki Ł+0,722:09.0445629.6232.9233.8332.67
64.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0,652:09.1445529.3232.7733.9333.12
65.Reterski DamianZnicz Koszalin+0,602:09.5645129.3733.1634.3832.65
66.Grzegrzółka AlbertG-8 Bielany Warszawa+0,782:09.9644729.3532.9533.8933.77
67.Pawlewicz KonradORKA Lubań+0,692:10.1044528.2132.4634.9334.50
68.Krajewski MateuszSSP Orka Iława+0,632:10.1444530.3833.2133.5133.04
69.Januszanis PiotrOlimpijczyk Suwałki+0,632:10.3244329.7833.1433.8733.53
70.Gaweł JakubMKP Szczecin+0,562:11.1043530.4633.0034.0333.61
71.Kardoliński ŁukaszWłókniarz Kalisz+0,812:12.5642129.4934.3235.6433.11
72.Czerniak JarosławOlimpijczyk 23 Lublin+0,672:12.9841730.6233.9234.9133.53
73.Szczepański JakubWodnik Łask+0,682:13.7041029.7334.2735.2534.45
74.Cebula KamilWodnik Siemianowice Śl.+0,672:13.9540831.1733.8834.9633.94
75.Wróblewski MichałOlimpijczyk Suwałki+0,642:14.2640530.1335.3634.6234.15
76.Płoskonka JakubSMS Galicja Kraków+0,692:14.3540429.9334.1835.7134.53
77.Małaczyński JakubWKS Śląsk Wrocław+0,592:14.4040432.0634.1934.8433.31
78.Sitnik JakubDelfin Garwolin+0,822:15.9339031.8034.9235.9833.23
79.Ajtel JakubDwójka Morena Gdańsk+0,792:20.9135032.2235.4636.8536.38
NWOleski TomaszKU AZS Politechniki Ł


<< TOP >>
Konkurencja 9
14-12-2018
Dziewcząt, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:04.98
2:09.98
Tchórz Alicja
Lefanowicz Iwona
JUWRO
SKLUB
Netanya (ISR)
Katowice
04-12-2015
19-01-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec+0,592:18.54637A32.3735.1836.1634.83
2.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0,692:18.90632A31.4435.3536.1735.94
3.Piskorska AdelaTorpeda Oleśnica+0,612:19.22628A32.5435.5135.6935.48
4.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,592:20.12616A32.6734.9136.1236.42
5.Wygnał MajaSMS Victoria Racibórz+0,742:20.41612A32.2235.7336.4636.00
6.Cynarska NataliaUKP Polonia Warszawa+0,712:21.11603A32.7935.2236.6036.50
7.Kantecka JuliaWłókniarz Kalisz+0,722:21.39599A32.9735.8937.0335.50
8.Maik JuliaWłókniarz Kalisz+0,622:21.85593A32.2835.2937.3536.93
9.Ziemacka JuliaMuszelka Warszawa+0,672:21.86593A33.3435.7936.9635.77
10.Groń WeronikaPiętnastka Bydgoszcz2:22.15590A32.9935.3836.7737.01
11.Molenda DominikaŻabianka Gdańsk+0,762:22.35587B33.0236.4936.6436.20
12.Wodecka RoksanaDelfin Łódź+0,642:22.87581B33.8535.8536.7536.42
13.Kozińska AnnaGim-92 Ursynów W-wa2:22.90580B33.2236.1537.4736.06
14.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0,622:23.14577B33.6036.4236.9136.21
15.Kozanecka LauraUKS 190 Łódź+0,592:23.57572B34.8436.7336.8735.13
16.Chyra JuliaWodnik Siemianowice Śl.+0,692:23.68571B32.7035.5237.2738.19
17.Krzysztofiak IgaWarta Poznań+0,642:24.11566B33.6335.9237.5337.03
18.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0,722:24.12566B33.5836.2337.2137.10
19.Czechyra AgataWarta Poznań+0,742:24.60560B Skr.33.4436.3837.8536.93
20.Kozdęba KarolinaSMS Galicja Kraków+0,822:24.63560B33.5136.3637.4737.29
21.Dembowska WeronikaMOS Dąbrowa Górnicza+0,762:25.38551R33.6936.0137.8237.86
22.Dutkowiak AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0,672:25.53549R Skr.33.7836.7837.7737.20
23.Frysiak ZuzannaPiętnastka Bydgoszcz+0,822:25.5554933.6736.7037.8437.34
24.Szyszko KarolinaOlimpijczyk Suwałki+0,782:25.8854534.6336.4137.5937.25
25.Gąsior OliwiaUKS Shark Rudna+0,672:25.9254533.9536.1038.0137.86
26.Niepogodzińska IzabelaSMS Galicja Kraków+0,612:26.9853333.8237.2638.1637.74
27.Błażejczyk KarolinaŻabianka Gdańsk+0,702:27.9652334.8437.0337.7338.36
28.Adamska JuliaG-8 Bielany Warszawa+0,832:28.2652033.9137.3939.4837.48
29.Jodłowska ZuzannaSMS Galicja Kraków+0,782:28.4351834.5237.3238.6237.97
30.Obuchowicz NataszaGOS Raszyn+0,742:28.6851535.1437.7238.3637.46
31.Haładyn KarolinaUKS 190 Łódź+0,692:28.8851334.5637.2338.4838.61
32.Zakrzewska MartaJuvenia Wrocław+0,792:28.9551232.8636.7439.6939.66
33.Machulak MajaFala Kraśnik+0,842:30.2549935.1537.6639.0538.39
34.Trybułowska SimonaSolex Lębork+0,752:31.2548934.3638.2839.5239.09
35.Marjańska AgataPiętnastka Bydgoszcz+0,652:31.3248933.4736.8740.4840.50
36.Górska EdytaSMS Victoria Racibórz+0,772:31.8948335.3437.0439.9639.55
37.Krywiel KarolinaSMS Victoria Racibórz+0,822:32.1048135.1838.0539.9338.94
38.Korolczuk JuliaJuvenia Białystok+0,762:34.1646236.1838.2840.2739.43
39.Gil JuliaKorona-Swim Kielce+0,732:34.2246235.4538.4240.0640.29
40.Habowska WeronikaJasień Sucha Beskidzka+0,732:34.2546133.8438.1841.2241.01
41.Żemojtel ZuzannaMTS Kwidzyn+0,732:34.5345935.5438.8140.5739.61
42.Krawczyk NikolaUnia Oświęcim+0,732:34.9845536.4538.6839.7540.10
43.Gwiazdowska WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,602:35.5345034.2438.9341.5940.77
44.Kaminiarz SaraMKP Astromal-Leszno+0,682:41.0240536.3940.4142.0842.14
45.Jarosz KingaManta Kochłowice Ruda Śl+0,772:48.7735238.2142.7544.6343.18
46.Sadłowska MajaŻoliborz Warszawa+0,672:51.7633438.1543.0845.2745.26
47.Bańkowska PatrycjaOrlik Przeworsk+0,852:55.6331238.7143.6545.7047.57


<< TOP >>
Konkurencja 10
14-12-2018
Chłopców, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:47.38
1:59.30
Kawęcki Radosław
Goraj Marcin
NOZIE
GAKRA
Doha (QAT)
Olsztyn
07-12-2014
15-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kowalewski PawełJuvenia Białystok+0,622:04.92604A28.6031.0832.9132.33
2.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0,662:05.21600A28.8731.9032.4432.00
3.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0,602:06.49582A29.0931.9332.9932.48
4.Sienkiewicz AleksanderTP Zielona Góra+0,692:06.77578A29.4132.2232.8532.29
5.Truszkowski TomaszSiódemka Sopot+0,762:08.42556A30.4632.4433.1332.39
6.Miodoński MateuszUnia Oświęcim+0,742:09.60541A30.3633.2733.4832.49
7.Rząsa JacekŻabianka Gdańsk+0,682:09.77539A30.4232.8933.7532.71
8.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0,702:09.78539A30.1933.2634.2232.11
9.Sobota JakubNa Fali Bytom+0,692:10.35532A29.2832.8834.3133.88
10.Turała AdrianNeptun Stargard+0,852:10.43531A30.5132.8033.8933.23
11.Podgórski PatrykUKS MOS Opole+0,602:10.66528B30.9032.6533.9833.13
12.Brączek KacperUnia Oświęcim+0,602:10.92525B30.2333.2533.8733.57
13.Zarychta MarcelOlimpia Lublin+0,702:11.78515B30.6032.9634.2433.98
14.Urban JakubLUKS Orlik Lublin+0,682:13.35497B30.1833.0634.7935.32
15.Wojnowski DamianWodnik Police+0,772:13.51495B29.7333.8735.3034.61
16.Kowalski DanielAtol Oleśnica+0,792:13.59494B31.2533.5934.4534.30
17.Śliwa MichałFala Ropczyce+0,692:13.84491B29.9033.7034.8735.37
18.Borsuk PiotrFala Kraśnik+0,622:14.07489B31.1434.2634.5834.09
19.Szafranek GabrielPiętnastka Bydgoszcz+0,682:14.42485B30.9234.0234.8434.64
20.Siadek AleksyMKP Astromal-Leszno+0,612:14.50484B30.9833.5234.8135.19
21.Koryciński KamilSMS Galicja Kraków2:14.66482R30.2232.7535.5436.15
22.Przybysz MateuszBUKS Warszawa+0,692:14.97479?30.7933.6835.1035.40
Hnatyk DamianDwójka Morena Gdańsk+0,812:14.97479?31.6434.6934.8333.81
24.Tarka MaciejKSZO Ostrowiec Św.+0,722:15.3047530.8934.8835.2034.33
25.Żukowski KamilSMS Galicja Kraków+0,782:15.3647529.9133.8836.0935.48
26.Dolata KacperTP Zielona Góra+0,702:16.0946731.0033.8535.4335.81
27.Sobiech SzymonSP-149 Łódź+0,702:16.3246531.0734.3135.2435.70
28.Matysiak KacperWarta Poznań+0,662:17.1245731.8235.0835.7234.50
29.Adamczyk MaksymilianWKS Śląsk Wrocław+0,632:17.1545631.9234.6935.4335.11
30.Kasperski PatrykFala Kraśnik+0,862:17.3445432.3534.6635.7734.56
31.Tumialis MaciejOlimpijczyk Suwałki+0,652:17.7545031.8035.1035.6335.22
32.Życzkowski KamilOlimpijczyk Suwałki+0,612:17.8644930.6735.4036.1335.66
33.Guściora MaciejDelfin Tarnobrzeg2:19.8243132.3736.1236.9534.38
34.Hanf SzymonKorona Kraków+0,722:20.0842832.4736.2336.9634.42
35.Sikora KacperSMS Galicja Kraków+0,752:21.6141532.4135.9736.8536.38
36.Zielinski AndrzejMKP Astromal-Leszno+0,662:21.6441431.5234.9137.5737.64
37.Baran KrzysztofMotyl MOSiR Stalowa Wola2:22.0641132.6936.0337.2536.09
38.Straszyński KacperMKS Trójka Łódź+0,682:22.3340832.6236.2337.1736.31
39.Woźny OskarNeptun Gdańsk+0,612:27.2436933.0237.1339.2737.82
40.Biskupski KacperSłowianka Gorzów Wlkp.+0,722:38.9229334.2539.9342.6042.14
41.Kubala KubaMKP Astromal-Leszno+0,692:47.0425237.4242.6744.1942.76


<< TOP >>
Konkurencja 1
14-12-2018
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.98
25.19
Korc Agata
Fiedkiewicz Kornelia
AWWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Olsztyn
29-11-2009
18-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,5426.57669
2.Gradek AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,6626.72657


<< TOP >>
Konkurencja 11
14-12-2018
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:31.89
4:41.20
Baranowska Katarzyna
Knop Aleksandra
MKSZC
190LOD
Debrecen (HUN)
Łódź
16-12-2007
10-11-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0,624:49.52719A
50m:
100m:
30.15
1:04.70
30.15
34.55
150m:
200m:
1:41.35
2:17.05
36.65
35.70
250m:
300m:
2:59.08
3:42.28
42.03
43.20
350m:
400m:
4:16.35
4:49.52
34.07
33.17
2.Herbreder GabrielaGim-92 Ursynów W-wa+0,584:58.05659A
50m:
100m:
30.93
1:07.50
30.93
36.57
150m:
200m:
1:46.52
2:24.74
39.02
38.22
250m:
300m:
3:05.68
3:48.17
40.94
42.49
350m:
400m:
4:23.55
4:58.05
35.38
34.50
3.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,524:59.26651A
50m:
100m:
31.78
1:09.25
31.78
37.47
150m:
200m:
1:47.25
2:25.31
38.00
38.06
250m:
300m:
3:08.29
3:51.83
42.98
43.54
350m:
400m:
4:26.38
4:59.26
34.55
32.88
4.Famulok ZuzannaAquatica Pawłowice+0,714:59.73648A
50m:
100m:
31.07
1:07.02
31.07
35.95
150m:
200m:
1:46.85
2:25.68
39.83
38.83
250m:
300m:
3:08.20
3:51.26
42.52
43.06
350m:
400m:
4:25.98
4:59.73
34.72
33.75
5.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0,804:59.85647A
50m:
100m:
32.02
1:09.13
32.02
37.11
150m:
200m:
1:45.59
2:23.12
36.46
37.53
250m:
300m:
3:08.05
3:52.52
44.93
44.47
350m:
400m:
4:26.24
4:59.85
33.72
33.61
6.Maciejewska BeataSP-149 Łódź+0,595:00.14646A
50m:
100m:
33.79
1:09.61
33.79
35.82
150m:
200m:
1:48.25
2:27.08
38.64
38.83
250m:
300m:
3:08.81
3:52.90
41.73
44.09
350m:
400m:
4:26.40
5:00.14
33.50
33.74
7.Możdżan MilenaUKS Shark Rudna+0,625:02.60630A
50m:
100m:
32.25
1:09.23
32.25
36.98
150m:
200m:
1:47.30
2:25.50
38.07
38.20
250m:
300m:
3:08.04
3:52.75
42.54
44.71
350m:
400m:
4:27.71
5:02.60
34.96
34.89
8.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl+0,765:05.02615A
50m:
100m:
34.64
1:11.27
34.64
36.63
150m:
200m:
1:51.12
2:30.26
39.85
39.14
250m:
300m:
3:15.02
3:58.26
44.76
43.24
350m:
400m:
4:31.29
5:05.02
33.03
33.73
9.Cynarska NataliaUKP Polonia Warszawa+0,655:05.98609A
50m:
100m:
33.58
1:11.43
33.58
37.85
150m:
200m:
1:48.24
2:26.07
36.81
37.83
250m:
300m:
3:10.32
3:55.55
44.25
45.23
350m:
400m:
4:31.63
5:05.98
36.08
34.35
10.Sterniczuk WeronikaPiątka Konstantynów Łódzki+0,755:12.00575A
50m:
100m:
31.90
1:09.75
31.90
37.85
150m:
200m:
1:50.32
2:30.20
40.57
39.88
250m:
300m:
3:15.44
4:00.29
45.24
44.85
350m:
400m:
4:36.65
5:12.00
36.36
35.35
11.Dach WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,705:13.00569B
50m:
100m:
31.31
1:07.73
31.31
36.42
150m:
200m:
1:48.65
2:29.60
40.92
40.95
250m:
300m:
3:12.71
3:57.43
43.11
44.72
350m:
400m:
4:36.40
5:13.00
38.97
36.60
12.Budzińska PaulinaMMKS Kędzierzyn-Koźle+0,625:14.03564B
50m:
100m:
36.07
1:15.76
36.07
39.69
150m:
200m:
1:56.94
2:37.73
41.18
40.79
250m:
300m:
3:19.97
4:02.89
42.24
42.92
350m:
400m:
4:38.68
5:14.03
35.79
35.35
13.Kostrzewska MariaUKS 190 Łódź+0,755:14.37562B
50m:
100m:
33.61
1:12.05
33.61
38.44
150m:
200m:
1:53.37
2:34.14
41.32
40.77
250m:
300m:
3:19.19
4:05.36
45.05
46.17
350m:
400m:
4:40.51
5:14.37
35.15
33.86
14.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0,635:15.79554B
50m:
100m:
33.03
1:11.59
33.03
38.56
150m:
200m:
1:52.60
2:33.43
41.01
40.83
250m:
300m:
3:18.13
4:03.11
44.70
44.98
350m:
400m:
4:40.62
5:15.79
37.51
35.17
15.Sadlik MartynaUnia Oświęcim+0,855:16.87548B
50m:
100m:
33.20
1:11.35
33.20
38.15
150m:
200m:
1:53.56
2:34.90
42.21
41.34
250m:
300m:
3:18.00
4:02.48
43.10
44.48
350m:
400m:
4:40.72
5:16.87
38.24
36.15
16.Kołodziejczyk OliwiaOlimpia Lublin+0,715:17.88543B
50m:
100m:
33.45
1:12.05
33.45
38.60
150m:
200m:
1:52.92
2:32.80
40.87
39.88
250m:
300m:
3:18.65
4:05.09
45.85
46.44
350m:
400m:
4:42.16
5:17.88
37.07
35.72
17.Skrzypiec NikaJuvenia Wrocław+0,625:20.98528B
50m:
100m:
33.29
1:12.79
33.29
39.50
150m:
200m:
1:53.89
2:34.21
41.10
40.32
250m:
300m:
3:19.43
4:05.96
45.22
46.53
350m:
400m:
4:44.00
5:20.98
38.04
36.98
18.Słowik MartynaIKS Konstancin+0,725:22.91518B
50m:
100m:
33.13
1:13.69
33.13
40.56
150m:
200m:
1:53.61
2:34.66
39.92
41.05
250m:
300m:
3:21.52
4:10.35
46.86
48.83
350m:
400m:
4:46.72
5:22.91
36.37
36.19
19.Jodłowska ZuzannaSMS Galicja Kraków+0,775:23.28516B
50m:
100m:
33.41
1:13.42
33.41
40.01
150m:
200m:
1:54.88
2:34.79
41.46
39.91
250m:
300m:
3:20.95
4:06.92
46.16
45.97
350m:
400m:

5:23.28
20.Ptaszyńska WeronikaUnia Oświęcim+0,685:25.49506B
50m:
100m:
33.36
1:11.87
33.36
38.51
150m:
200m:
1:55.66
2:39.06
43.79
43.40
250m:
300m:
3:24.63
4:12.23
45.57
47.60
350m:
400m:
4:49.37
5:25.49
37.14
36.12
21.Góral PaulaDwójka Tczew+0,655:26.80500R
50m:
100m:
34.86
1:16.05
34.86
41.19
150m:
200m:
1:58.63
2:41.62
42.58
42.99
250m:
300m:
3:28.46
4:15.63
46.84
47.17
350m:
400m:
4:51.37
5:26.80
35.74
35.43
22.Oliwa LauraVega Dobrodzień+0,685:28.55492R
50m:
100m:
34.11
1:13.23
34.11
39.12
150m:
200m:
1:55.22
2:37.21
41.99
41.99
250m:
300m:
3:26.57
4:15.41
49.36
48.84
350m:
400m:
4:52.21
5:28.55
36.80
36.34
23.Niewiadomska NikolaManta Kochłowice Ruda Śl+0,905:29.22489
50m:
100m:
34.27
1:14.13
34.27
39.86
150m:
200m:
1:57.65
2:39.53
43.52
41.88
250m:
300m:
3:26.81
4:14.65
47.28
47.84
350m:
400m:
4:51.80
5:29.22
37.15
37.42
24.Witek AleksandraŻabianka Gdańsk+0,675:30.03485
50m:
100m:
34.32
1:15.30
34.32
40.98
150m:
200m:
1:57.40
2:40.12
42.10
42.72
250m:
300m:
3:26.81
4:14.53
46.69
47.72
350m:
400m:
4:52.17
5:30.03
37.64
37.86
25.Krywiel KarolinaSMS Victoria Racibórz+0,705:30.84482
50m:
100m:
37.73
1:20.43
37.73
42.70
150m:
200m:
2:01.94
2:42.09
41.51
40.15
250m:
300m:
3:29.72
4:17.02
47.63
47.30
350m:
400m:
4:55.59
5:30.84
38.57
35.25
26.Kumor AleksandraUnia Oświęcim+0,645:31.54479
50m:
100m:
35.37
1:16.02
35.37
40.65
150m:
200m:
1:58.86
2:40.54
42.84
41.68
250m:
300m:
3:29.21
4:17.88
48.67
48.67
350m:
400m:
4:55.48
5:31.54
37.60
36.06
27.Wąsik JuliaUnia Oświęcim+0,825:32.86473
50m:
100m:
34.36
1:13.56
34.36
39.20
150m:
200m:
1:56.73
2:38.14
43.17
41.41
250m:
300m:
3:25.54
4:14.95
47.40
49.41
350m:
400m:
4:54.58
5:32.86
39.63
38.28
28.Frąckiewicz EmiliaDelfin Garwolin+0,605:44.61426
50m:
100m:
38.15
1:22.38
38.15
44.23
150m:
200m:
2:06.73
2:51.64
44.35
44.91
250m:
300m:
3:39.03
4:28.32
47.39
49.29
350m:
400m:
5:06.96
5:44.61
38.64
37.65
DYSKW.Kulik WiktoriaKormoran Olsztyn
K6 - nierównoczesne ruchy ramion


<< TOP >>
Konkurencja 6
14-12-2018
Chłopców, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
49.62
53.98
Czerniak Konrad
Goraj Marcin
WIPUL
GAKRA
Szczecin
Olsztyn
09-12-2011
15-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
1.Szymczykowski JakubUKS MOS Opole+0,6659.4252928.0331.39
2.Kubsik StanisławWisła Kraków+0,6559.8051927.6732.13


<< TOP >>
Konkurencja 12
14-12-2018
Chłopców, 400m zmienny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:03.20
4:23.69
Wójt Łukasz
Kałusowski Jan
PZP
TRLOD
Berlin (GER)
Lublin
14-11-2009
18-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0,744:32.07648A
50m:
100m:
28.64
1:01.36
28.64
32.72
150m:
200m:
1:36.96
2:12.37
35.60
35.41
250m:
300m:
2:48.92
3:27.75
36.55
38.83
350m:
400m:
4:00.83
4:32.07
33.08
31.24
2.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0,804:35.75622A
50m:
100m:
29.46
1:02.55
29.46
33.09
150m:
200m:
1:38.07
2:15.65
35.52
37.58
250m:
300m:
2:54.02
3:32.94
38.37
38.92
350m:
400m:
4:05.22
4:35.75
32.28
30.53
3.Dobrindt MikołajG-8 Bielany Warszawa+0,694:36.42618A
50m:
100m:
29.33
1:02.69
29.33
33.36
150m:
200m:
1:37.59
2:12.62
34.90
35.03
250m:
300m:
2:50.54
3:31.31
37.92
40.77
350m:
400m:
4:04.55
4:36.42
33.24
31.87
4.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,734:37.10613A
50m:
100m:
28.49
1:01.32
28.49
32.83
150m:
200m:
1:38.15
2:14.06
36.83
35.91
250m:
300m:
2:55.62
3:36.30
41.56
40.68
350m:
400m:
4:06.20
4:37.10
29.90
30.90
5.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0,564:38.67603A
50m:
100m:
28.67
1:01.65
28.67
32.98
150m:
200m:
1:37.62
2:12.57
35.97
34.95
250m:
300m:
2:51.59
3:31.83
39.02
40.24
350m:
400m:
4:05.51
4:38.67
33.68
33.16
6.Kapała SzymonKormoran Olsztyn+0,574:39.95595A
50m:
100m:
29.57
1:03.41
29.57
33.84
150m:
200m:
1:39.85
2:15.70
36.44
35.85
250m:
300m:
2:55.35
3:34.95
39.65
39.60
350m:
400m:
4:08.40
4:39.95
33.45
31.55
7.Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0,734:40.11594A
50m:
100m:
29.90
1:04.35
29.90
34.45
150m:
200m:
1:39.82
2:13.73
35.47
33.91
250m:
300m:
2:53.77
3:33.71
40.04
39.94
350m:
400m:
4:07.18
4:40.11
33.47
32.93
8.Sowa ŁukaszSMS Galicja Kraków+0,714:40.65590A
50m:
100m:
29.17
1:02.60
29.17
33.43
150m:
200m:
1:39.27
2:15.37
36.67
36.10
250m:
300m:
2:55.03
3:35.05
39.66
40.02
350m:
400m:
4:08.35
4:40.65
33.30
32.30
9.Korona KacperMKP Szczecin+0,694:40.78590A
50m:
100m:
29.37
1:02.55
29.37
33.18
150m:
200m:
1:38.52
2:15.72
35.97
37.20
250m:
300m:
2:56.19
3:38.10
40.47
41.91
350m:
400m:
4:10.18
4:40.78
32.08
30.60
10.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0,654:42.88576A
50m:
100m:
28.81
1:02.40
28.81
33.59
150m:
200m:
1:38.13
2:13.38
35.73
35.25
250m:
300m:
2:55.33
3:37.53
41.95
42.20
350m:
400m:
4:10.28
4:42.88
32.75
32.60
11.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0,654:44.41567B
50m:
100m:
29.53
1:03.04
29.53
33.51
150m:
200m:
1:40.80
2:17.81
37.76
37.01
250m:
300m:
2:58.93
3:40.30
41.12
41.37
350m:
400m:
4:12.74
4:44.41
32.44
31.67
12.Wróbel IgorUnia Oświęcim+0,684:44.89564B
50m:
100m:
29.95
1:04.47
29.95
34.52
150m:
200m:
1:42.30
2:20.06
37.83
37.76
250m:
300m:
2:59.20
3:38.93
39.14
39.73
350m:
400m:
4:12.33
4:44.89
33.40
32.56
13.Michalak JanNawa Skierniewice+0,654:46.40555B
50m:
100m:
28.85
1:03.03
28.85
34.18
150m:
200m:
1:40.29
2:16.82
37.26
36.53
250m:
300m:
2:56.42
3:36.08
39.60
39.66
350m:
400m:
4:12.12
4:46.40
36.04
34.28
14.Skrzypek FilipSMS Galicja Kraków+0,754:47.92547B
50m:
100m:
28.15
1:01.86
28.15
33.71
150m:
200m:
1:41.94
2:21.15
40.08
39.21
250m:
300m:
3:02.00
3:42.30
40.85
40.30
350m:
400m:
4:15.73
4:47.92
33.43
32.19
15.Trzcionka MaciejNa Fali Bytom+0,724:48.17545B Skr.
50m:
100m:
29.58
1:04.55
29.58
34.97
150m:
200m:
1:41.45
2:18.96
36.90
37.51
250m:
300m:
3:00.22
3:43.34
41.26
43.12
350m:
400m:
4:16.30
4:48.17
32.96
31.87
16.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0,624:48.83542B
50m:
100m:
29.65
1:04.38
29.65
34.73
150m:
200m:
1:41.54
2:18.46
37.16
36.92
250m:
300m:
3:00.56
3:43.26
42.10
42.70
350m:
400m:
4:16.02
4:48.83
32.76
32.81
17.Dopierała TytusWarta Poznań+0,684:49.51538B Skr.
50m:
100m:
29.54
1:04.60
29.54
35.06
150m:
200m:
1:44.21
2:23.02
39.61
38.81
250m:
300m:
3:02.43
3:43.23
39.41
40.80
350m:
400m:
4:17.58
4:49.51
34.35
31.93
18.Roguski MateuszMuszelka Warszawa+0,584:52.89519B
50m:
100m:
29.42
1:02.93
29.42
33.51
150m:
200m:
1:38.94
2:15.20
36.01
36.26
250m:
300m:
3:00.03
3:45.56
44.83
45.53
350m:
400m:
4:19.74
4:52.89
34.18
33.15
19.Mosiak MikołajAtol Oleśnica+0,574:53.36517B
50m:
100m:
30.09
1:06.31
30.09
36.22
150m:
200m:
1:44.05
2:21.05
37.74
37.00
250m:
300m:
3:02.93
3:45.60
41.88
42.67
350m:
400m:
4:20.02
4:53.36
34.42
33.34
20.Macioszek MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,474:54.69510B
50m:
100m:
30.42
1:06.50
30.42
36.08
150m:
200m:
1:44.95
2:22.66
38.45
37.71
250m:
300m:
3:04.22
3:46.83
41.56
42.61
350m:
400m:
4:21.22
4:54.69
34.39
33.47
21.Przybysz MateuszBUKS Warszawa+0,834:59.76484R
50m:
100m:
29.91
1:04.85
29.91
34.94
150m:
200m:
1:42.10
2:19.80
37.25
37.70
250m:
300m:
3:04.32
3:49.62
44.52
45.30
350m:
400m:
4:25.34
4:59.76
35.72
34.42
22.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0,765:02.45472R
50m:
100m:
30.28
1:06.53
30.28
36.25
150m:
200m:
1:45.48
2:23.92
38.95
38.44
250m:
300m:
3:05.41
3:48.48
41.49
43.07
350m:
400m:
4:25.61
5:02.45
37.13
36.84
DYSKW.Jeliński MarcelPiętnastka Bydgoszcz
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
NWJachym MaciejKS Rekin Świebodzice


<< TOP >>
2 - 1 dzień - Finały14-12-2018 - 16:45


Konkurencja 1
14-12-2018
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.98
25.19
Korc Agata
Fiedkiewicz Kornelia
AWWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Olsztyn
29-11-2009
18-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,6425.57750
2.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0,6525.67742
3.Szwabińska AdriannaTorpeda Oleśnica+0,6525.96717
4.Maik JuliaWłókniarz Kalisz+0,6225.99714
5.Szczepańska MariaWarta Poznań+0,7426.11705
6.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0,5926.12704
7.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,7226.46677
8.Klimek MartaUnia Oświęcim+0,7226.67661
9.Famulok ZuzannaAquatica Pawłowice+0,7626.79652
10.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0,6326.87647
Finał B
11.Piotrowska WiktoriaŻabianka Gdańsk+0,6826.60666
12.Kertyńska NadiaWKS Śląsk Wrocław+0,6226.79652
13.Gradek AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,6627.01636
14.Rozberg AdrianaPiątka Konstantynów Łódzki+0,6927.12629
15.Zmierczak NataliaKormoran Olsztyn+0,5127.25620
16.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,6427.36612
17.Krassowska MilenaSiódemka Sopot+0,7327.49604
18.Wieczorek MarikaOlimpia Lublin+0,8127.75587
19.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0,7027.77586
20.Kamińska AnnaPiętnastka Bydgoszcz+0,6727.82582


<< TOP >>
Konkurencja 2
14-12-2018
Chłopców, 50m dowolny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
20.79
22.79
Czerniak Konrad
Orlicz Filip
AZKAT
G8WAR
Lublin
Poznań
17-12-2015
25-11-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Chowaniec MateuszWodnik Siemianowice Śl.+0,7023.20665
2.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św.+0,5723.60632
3.Romanowski DawidPiątka Konstantynów Łódzki+0,6723.61631
4.Kajzer OliwierWodnik-29 Katowice+0,6323.67627
5.Włoch JakubPosnania Poznań+0,6923.79617
6.Bidowaniec KacperWodnik Rawicz+0,6624.19587
7.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0,7224.20586
8.Rembowski JanIKS Konstancin+0,6224.26582
9.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0,7524.42571
10.Grychtoł ArkadiuszManta Kochłowice Ruda Śl+0,7924.84542
Finał B
11.Więckowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6524.40572
Smoliński RafałDelfin Legionowo+0,6824.40572
13.Bober PawełŻabianka Gdańsk+0,5624.79545
14.Gąsiorowski MichałGim-92 Ursynów W-wa+0,6624.81544
15.Podsiadło GrzegorzWodnik-29 Katowice+0,7024.83543
16.Zarychta MarcelOlimpia Lublin+0,5924.88539
17.Rodkiewicz RadosławMuszelka Warszawa+0,7724.92537
18.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0,6925.02530
19.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0,6525.17521
20.Szeląg DawidMeduza Pajęczno+0,6325.42506


<< TOP >>
Konkurencja 3
14-12-2018
Dziewcząt, 50m klasyczny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
29.77
31.45
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
JUWRO
JUWRO
Kopenhaga (DEN)
Ostrowiec Św.
13-12-2017
19-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,6732.45687
2.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0,6532.48685
3.Błażejewska NikolaWodnik Łask+0,5632.51683
4.Włodarkiewicz MagdalenaG-8 Bielany Warszawa+0,6132.54681
5.Herbreder GabrielaGim-92 Ursynów W-wa+0,5932.56680
6.Obajtek AleksandraAZS AWF Warszawa+0,5833.48625
7.Pastuszuk PaulinaOlimpia Lublin+0,7533.75611
8.Motyl SaraKU AZS Politechniki Ł+0,6033.84606
9.Russek AgataUKP Polonia Warszawa+0,7534.10592
10.Mosek OliwiaSMS Victoria Racibórz+0,6734.13590
Finał B
11.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,5434.18588
12.Oczkowska DariaSMS Galicja Kraków+0,7634.23585
13.Dach WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,6734.36579
14.Kamińska AnnaPiętnastka Bydgoszcz+0,6934.54570
15.Olech CecyliaŚUKS Warszawa+0,6134.56569
16.Budzińska PaulinaMMKS Kędzierzyn-Koźle+0,6834.82556
17.Walczak OliwiaMKP Szczecin+0,6835.28534
18.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0,6135.29534
19.O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec+0,6935.33532
20.Krętosz MariaWodnik Siemianowice Śl.+0,8135.44527


<< TOP >>
Konkurencja 4
14-12-2018
Chłopców, 50m klasyczny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.19
28.43
Plutecki Adam
Siemiński Piotr
NOZIE
ZOWAR
Gorzów Wlkp.
Lublin
28-11-2009
19-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Zhuravel NazarWKS Śląsk Wrocław+0,5928.59688
2.Krawczyk JakubMKP Astromal-Leszno+0,6628.93664
3.Cebula OskarWKS Śląsk Wrocław+0,5929.22645
4.Grabek OskarOlimpijczyk 23 Lublin+0,7129.66616
5.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0,6529.80608
6.Skóra BartoszPiątka Konstantynów Łódzki+0,7230.22583
Leciejewski KarolMKP Astromal-Leszno+0,6230.22583
8.Jachimowicz MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,7030.31578
9.Biedka MikołajWłókniarz Kalisz+0,7030.44570
10.Majstrenko MichałUKS MOS Opole+0,7930.74554
Finał B
11.Rembowski JanIKS Konstancin+0,5830.29579
12.Duszczak KacperTrójka Środa Wlkp.+0,6530.31578
13.Gwóźdź KacperSMS Galicja Kraków+0,7230.50567
14.Olejnik AdamSkalar Słupsk+0,6530.81550
15.Wawryca HubertSMS Victoria Racibórz+0,7630.84548
16.Burszyk BartoszSMS Victoria Racibórz+0,6830.92544
17.Komorowski KacperMOSM Tychy+0,6730.98541
18.Szydłowski ErwinUnia Oświęcim+0,6631.00540
19.Wojda KamilTP Zielona Góra+0,6531.20530
20.Krawiec PatrykVega Dobrodzień+0,6831.77502


<< TOP >>
Konkurencja 5
14-12-2018
Dziewcząt, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
57.54
1:00.07
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Debrecen (HUN)
Poznań
15-12-2007
17-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0,621:01.9768428.7133.26
2.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,691:02.3567128.6133.74
3.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0,691:02.8365629.5233.31
4.Urban KarolinaÓsemka Starogard Gd.+0,711:03.0165129.3933.62
5.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0,631:03.0564929.1833.87
6.Celmer WiktoriaWarta Poznań+0,651:03.4563729.4034.05
7.Groń WeronikaPiętnastka Bydgoszcz+0,711:03.9062429.7734.13
8.Szkurat MartynaUnia Oświęcim+0,621:04.6260330.1934.43
9.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0,791:04.7060130.1634.54
10.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec+0,761:04.8259730.4634.36
Finał B
11.Frąckiewicz MartynaTP Zielona Góra+0,661:02.8965429.3633.53
12.Szyszko KarolinaOlimpijczyk Suwałki+0,621:05.3458330.4334.91
13.Brzostek EmiliaSP 63 Bydgoszcz+0,761:05.6457530.8034.84
14.Badzian NataliaUKP Polonia Warszawa+0,631:06.0656430.3435.72
15.Ancypo AgnieszkaOMEGA Sokółka+0,621:06.1856130.4335.75
16.Piejko DorotaCSTiR Strzyżów+0,891:06.3855631.1735.21
17.Szymańska JuliaUKS 190 Łódź+0,711:06.8154631.3135.50
18.Nowakowska MartaWKS Śląsk Wrocław+0,771:07.5152931.7135.80
19.Szymańska KingaAquatica Pawłowice+0,561:07.6352631.7535.88
20.Gradek AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,651:08.4250831.1037.32


<< TOP >>
Konkurencja 6
14-12-2018
Chłopców, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
49.62
53.98
Czerniak Konrad
Goraj Marcin
WIPUL
GAKRA
Szczecin
Olsztyn
09-12-2011
15-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0,7054.1270124.8929.23
2.Chowaniec MateuszWodnik Siemianowice Śl.+0,7254.7767626.1128.66
3.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0,5855.5164925.8529.66
4.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,7155.6264526.4229.20
5.Gawron OliwierWKS Śląsk Wrocław+0,6456.7760726.4830.29
6.Gąstał JanWarszawianka-Wodny Park+0,6957.1259626.1430.98
7.Korona KacperMKP Szczecin+0,6757.2559227.0030.25
8.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0,6857.2959126.8930.40
9.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0,7157.8257426.4731.35
10.Sowa ŁukaszSMS Galicja Kraków+0,7558.8254627.3231.50
Finał B
11.Wiśniewski MikołajPiętnastka Bydgoszcz+0,6458.4055827.3931.01
12.Więckowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6758.6155226.7431.87
13.Grychtoł ArkadiuszManta Kochłowice Ruda Śl+0,7458.6855027.1931.49
14.Kuls JanDelfin Inowroclaw+0,7158.7754727.0431.73
15.Borowski KacperKSZO Ostrowiec Św.+0,6858.8854428.1630.72
16.Oleski TomaszKU AZS Politechniki Ł+0,5858.9354327.1631.77
17.Nosarzewski KornelWarszawianka-Wodny Park+0,7259.0553927.5431.51
18.Zalewski SebastianUnia Oświęcim+0,7859.3553127.9431.41
19.Kobylarczyk DamianAquatica Pawłowice+0,6759.8751727.6932.18
20.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0,751:04.9340629.7235.21


<< TOP >>
Konkurencja 7
14-12-2018
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:54.39
1:58.06
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Helsinki (FIN)
Poznań
10-12-2006
18-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Klimek MartaUnia Oświęcim+0,742:00.2978127.9330.2631.1530.95
2.Szwabińska AdriannaTorpeda Oleśnica+0,662:02.4674028.5331.5131.6630.76
3.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,662:03.6071928.5631.2331.9431.87
4.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0,662:03.9171429.2631.4731.8231.36
5.Kindrat JuliaWKS Śląsk Wrocław+0,772:05.9168129.4432.1433.0631.27
6.Kawka NinaGim-92 Ursynów W-wa+0,652:06.4867129.1132.1432.8332.40
7.Urban KarolinaÓsemka Starogard Gd.+0,722:07.1466129.4431.7633.1332.81
8.Celmer WiktoriaWarta Poznań+0,592:07.5365528.9132.0633.5433.02
9.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0,762:08.1764529.2432.3833.3233.23
10.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl+0,782:08.2464429.8832.2633.1232.98
Finał B
11.Zmierczak NataliaKormoran Olsztyn+0,672:06.9166529.2032.5532.8732.29
12.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0,512:07.0166330.6432.2732.5131.59
13.Garbarczyk WeronikaMKP Szczecin+0,672:07.5665429.3531.8933.4232.90
14.Słowik MartynaIKS Konstancin+0,712:08.6563830.2932.7932.8432.73
15.Piepiórka MartynaŻabianka Gdańsk+0,812:08.6963729.7332.0633.3433.56
16.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec+0,682:09.8562029.9932.7533.7333.38
17.Machulak MajaFala Kraśnik+0,752:10.2261530.4033.0233.4233.38
18.Kuziów MartynaUnia Oświęcim+0,662:10.3061430.3532.4933.7833.68
19.Fuks AleksandraUnia Oświęcim+0,652:10.9360530.7833.0633.4333.66
20.Ziemacka JuliaMuszelka Warszawa+0,772:11.1460230.3832.9334.2733.56


<< TOP >>
Konkurencja 8
14-12-2018
Chłopców, 200m dowolny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:41.62
1:48.55
Majchrzak Kacper
Orlicz Filip
WAPOZ
G8WAR
Berlin (TUR)
Poznań
07-08-2017
26-11-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Daszkiewicz MichałUnia Oświęcim+0,731:51.1271526.0628.5128.6727.88
2.Gąstał JanWarszawianka-Wodny Park+0,641:51.5270725.5228.8229.2327.95
3.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0,701:52.0569725.6628.6929.0728.63
4.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0,711:55.6263426.9829.4029.9829.26
5.Kowalski MarekTP Zielona Góra+0,621:55.9362927.3829.2530.0229.28
6.Szeląg DawidMeduza Pajęczno+0,691:56.3862226.5629.0830.1730.57
7.Rodkiewicz RadosławMuszelka Warszawa+0,711:56.7861626.6729.3330.4730.31
8.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św.+0,631:57.1361027.1430.2030.3829.41
9.Lewicki FilipSMS Galicja Kraków+0,721:57.8759927.4930.3530.1729.86
10.Biedka MikołajWłókniarz Kalisz+0,682:00.1456527.2930.5531.4330.87
Finał B
11.Szymczak SzymonJuvenia Wrocław+0,651:58.2159427.8530.4430.9728.95
12.Lewandowski OliwierMZOS Płock+0,731:58.7858527.3130.4431.1829.85
13.Dopierała TytusWarta Poznań+0,681:58.8158527.1430.6831.4629.53
14.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0,691:58.8858427.6130.3931.1229.76
15.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0,661:59.2357827.6630.3631.0830.13
16.Sokołowski FabianDwójka Morena Gdańsk+0,711:59.6457228.1830.5330.9829.95
17.Gorra MikołajMKP Szczecin+0,562:00.0956627.2630.9831.8829.97
18.Malinowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.+0,662:00.3356327.5930.4731.7030.57
19.Jasiński JakubJedynka Łódź+0,692:02.3253628.6131.0731.5931.05
20.Malarz MarcinUnia Oświęcim+0,642:05.1950028.0231.1532.8833.14


<< TOP >>
Konkurencja 9
14-12-2018
Dziewcząt, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:04.98
2:09.98
Tchórz Alicja
Lefanowicz Iwona
JUWRO
SKLUB
Netanya (ISR)
Katowice
04-12-2015
19-01-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0,782:15.1868631.2934.6834.8334.38
2.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec+0,552:16.7166331.6634.4535.9934.61
3.Piskorska AdelaTorpeda Oleśnica+0,662:16.8866031.9235.0935.1534.72
4.Wygnał MajaSMS Victoria Racibórz+0,662:18.7663432.3735.2735.7535.37
5.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,612:19.8461932.1134.7636.4036.57
6.Maik JuliaWłókniarz Kalisz+0,682:20.0861632.2935.1836.7135.90
7.Ziemacka JuliaMuszelka Warszawa+0,702:20.4261233.0335.4836.4335.48
8.Cynarska NataliaUKP Polonia Warszawa+0,682:21.1260332.9435.3437.3435.50
9.Kantecka JuliaWłókniarz Kalisz+0,722:21.2860133.3035.8736.9035.21
10.Groń WeronikaPiętnastka Bydgoszcz+0,812:21.6359633.1735.3636.5736.53
Finał B
11.Kozanecka LauraUKS 190 Łódź+0,632:20.6060933.4435.8036.0835.28
12.Molenda DominikaŻabianka Gdańsk+0,732:20.7560732.5135.6836.6935.87
13.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0,562:21.2460133.3135.6836.5535.70
14.Kozińska AnnaGim-92 Ursynów W-wa+0,732:21.5259832.5135.3137.0036.70
15.Kozdęba KarolinaSMS Galicja Kraków+0,772:22.9158033.6035.9836.6636.67
16.Wodecka RoksanaDelfin Łódź+0,672:23.6557133.1635.8237.0837.59
17.Chyra JuliaWodnik Siemianowice Śl.+0,722:23.7257032.9035.8037.4337.59
18.Krzysztofiak IgaWarta Poznań+0,662:24.7755833.9535.7037.3937.73
19.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0,702:25.5354933.5236.3037.7038.01
20.Dembowska WeronikaMOS Dąbrowa Górnicza+0,812:29.0051234.3937.5738.6538.39


<< TOP >>
Konkurencja 10
14-12-2018
Chłopców, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:47.38
1:59.30
Kawęcki Radosław
Goraj Marcin
NOZIE
GAKRA
Doha (QAT)
Olsztyn
07-12-2014
15-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kowalewski PawełJuvenia Białystok+0,632:02.6563828.1530.5732.2431.69
2.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0,632:04.3361328.7831.2932.1832.08
3.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0,572:04.7460727.4730.4232.4234.43
4.Sienkiewicz AleksanderTP Zielona Góra+0,682:04.8760529.3631.3532.4231.74
5.Truszkowski TomaszSiódemka Sopot+0,762:07.4356930.6032.1932.7331.91
6.Turała AdrianNeptun Stargard+0,742:08.0956029.7133.2333.3831.77
7.Sobota JakubNa Fali Bytom+0,652:08.8155129.7632.7733.5732.71
8.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0,672:09.3354430.2533.5634.0231.50
9.Miodoński MateuszUnia Oświęcim+0,732:10.0553530.7233.0034.2632.07
10.Rząsa JacekŻabianka Gdańsk+0,672:10.3553230.3232.5733.7133.75
Finał B
11.Brączek KacperUnia Oświęcim+0,642:09.7853930.7233.2133.2332.62
12.Podgórski PatrykUKS MOS Opole+0,602:12.0551131.1133.5134.3633.07
13.Urban JakubLUKS Orlik Lublin+0,662:12.1651030.7433.6834.7033.04
14.Zarychta MarcelOlimpia Lublin+0,682:12.9750130.4233.7534.7934.01
15.Kowalski DanielAtol Oleśnica+0,752:13.0750031.2133.7234.1434.00
16.Wojnowski DamianWodnik Police+0,742:13.2949730.2134.1135.0933.88
17.Borsuk PiotrFala Kraśnik+0,652:13.3349730.4033.8534.9234.16
18.Śliwa MichałFala Ropczyce+0,612:14.7548130.0933.7435.5135.41
19.Siadek AleksyMKP Astromal-Leszno+0,632:14.9447931.3233.7335.0334.86
20.Szafranek GabrielPiętnastka Bydgoszcz+0,622:15.4747430.6334.3235.5135.01


<< TOP >>
Konkurencja 11
14-12-2018
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:31.89
4:41.20
Baranowska Katarzyna
Knop Aleksandra
MKSZC
190LOD
Debrecen (HUN)
Łódź
16-12-2007
10-11-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0,624:46.72741
50m:
100m:
29.60
1:03.56
29.60
33.96
150m:
200m:
1:40.12
2:16.13
36.56
36.01
250m:
300m:
2:58.13
3:40.55
42.00
42.42
350m:
400m:
4:13.84
4:46.72
33.29
32.88
2.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0,784:53.78688
50m:
100m:
31.31
1:07.28
31.31
35.97
150m:
200m:
1:44.68
2:21.59
37.40
36.91
250m:
300m:
3:05.48
3:48.20
43.89
42.72
350m:
400m:
4:21.58
4:53.78
33.38
32.20
3.Herbreder GabrielaGim-92 Ursynów W-wa+0,464:54.16686
50m:
100m:
30.56
1:06.81
30.56
36.25
150m:
200m:
1:46.69
2:25.85
39.88
39.16
250m:
300m:
3:07.07
3:48.93
41.22
41.86
350m:
400m:
4:23.04
4:54.16
34.11
31.12
4.Famulok ZuzannaAquatica Pawłowice+0,684:54.44684
50m:
100m:
30.31
1:05.38
30.31
35.07
150m:
200m:
1:44.32
2:22.25
38.94
37.93
250m:
300m:
3:04.88
3:47.76
42.63
42.88
350m:
400m:
4:22.42
4:54.44
34.66
32.02
5.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,724:56.39670
50m:
100m:
31.84
1:09.58
31.84
37.74
150m:
200m:
1:48.22
2:26.07
38.64
37.85
250m:
300m:
3:08.10
3:50.06
42.03
41.96
350m:
400m:
4:24.03
4:56.39
33.97
32.36
6.Maciejewska BeataSP-149 Łódź+0,754:59.15652
50m:
100m:
32.50
1:09.26
32.50
36.76
150m:
200m:
1:47.71
2:25.62
38.45
37.91
250m:
300m:
3:08.41
3:51.24
42.79
42.83
350m:
400m:
4:25.48
4:59.15
34.24
33.67
7.Możdżan MilenaUKS Shark Rudna+0,725:03.19626
50m:
100m:
31.97
1:09.02
31.97
37.05
150m:
200m:
1:46.89
2:24.44
37.87
37.55
250m:
300m:
3:08.25
3:53.11
43.81
44.86
350m:
400m:
4:28.18
5:03.19
35.07
35.01
8.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl+0,755:07.39601
50m:
100m:
33.29
1:11.09
33.29
37.80
150m:
200m:
1:51.28
2:31.16
40.19
39.88
250m:
300m:
3:15.57
4:00.17
44.41
44.60
350m:
400m:
4:34.14
5:07.39
33.97
33.25
9.Cynarska NataliaUKP Polonia Warszawa+0,665:07.45601
50m:
100m:
33.94
1:12.55
33.94
38.61
150m:
200m:
1:49.49
2:27.99
36.94
38.50
250m:
300m:
3:13.11
3:58.75
45.12
45.64
350m:
400m:
4:33.97
5:07.45
35.22
33.48
10.Sterniczuk WeronikaPiątka Konstantynów Łódzki+0,805:12.91570
50m:
100m:
31.89
1:10.06
31.89
38.17
150m:
200m:
1:51.30
2:31.47
41.24
40.17
250m:
300m:
3:16.49
4:01.56
45.02
45.07
350m:
400m:
4:37.64
5:12.91
36.08
35.27
Finał B
11.Kostrzewska MariaUKS 190 Łódź+0,795:08.00597
50m:
100m:
33.16
1:11.66
33.16
38.50
150m:
200m:
1:52.51
2:32.38
40.85
39.87
250m:
300m:
3:16.08
4:00.49
43.70
44.41
350m:
400m:
4:35.39
5:08.00
34.90
32.61
12.Dach WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,705:08.39595
50m:
100m:
31.41
1:08.24
31.41
36.83
150m:
200m:
1:49.58
2:30.11
41.34
40.53
250m:
300m:
3:12.06
3:55.71
41.95
43.65
350m:
400m:
4:33.31
5:08.39
37.60
35.08
13.Sadlik MartynaUnia Oświęcim+0,845:09.35590
50m:
100m:
33.10
1:10.32
33.10
37.22
150m:
200m:
1:52.57
2:33.56
42.25
40.99
250m:
300m:
3:15.72
3:58.79
42.16
43.07
350m:
400m:
4:35.09
5:09.35
36.30
34.26
14.Słowik MartynaIKS Konstancin+0,755:12.61571
50m:
100m:
33.13
1:10.96
33.13
37.83
150m:
200m:
1:51.07
2:30.49
40.11
39.42
250m:
300m:
3:15.49
4:01.57
45.00
46.08
350m:
400m:
4:37.49
5:12.61
35.92
35.12
15.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0,605:15.05558
50m:
100m:
34.97
1:14.81
34.97
39.84
150m:
200m:
1:56.10
2:36.62
41.29
40.52
250m:
300m:
3:20.07
4:03.62
43.45
43.55
350m:
400m:
4:40.02
5:15.05
36.40
35.03
16.Kołodziejczyk OliwiaOlimpia Lublin+0,595:17.33546
50m:
100m:
31.74
1:09.04
31.74
37.30
150m:
200m:
1:50.27
2:30.96
41.23
40.69
250m:
300m:
3:16.88
4:03.82
45.92
46.94
350m:
400m:
4:41.01
5:17.33
37.19
36.32
17.Skrzypiec NikaJuvenia Wrocław+0,675:17.86543
50m:
100m:
34.06
1:14.01
34.06
39.95
150m:
200m:
1:55.57
2:35.83
41.56
40.26
250m:
300m:
3:20.08
4:05.60
44.25
45.52
350m:
400m:
4:42.41
5:17.86
36.81
35.45
18.Budzińska PaulinaMMKS Kędzierzyn-Koźle+0,625:19.85533
50m:
100m:
34.48
1:15.10
34.48
40.62
150m:
200m:
1:57.00
2:38.04
41.90
41.04
250m:
300m:
3:21.48
4:05.73
43.44
44.25
350m:
400m:
4:43.39
5:19.85
37.66
36.46
19.Jodłowska ZuzannaSMS Galicja Kraków+0,725:23.93513
50m:
100m:
33.74
1:14.49
33.74
40.75
150m:
200m:
1:55.94
2:36.49
41.45
40.55
250m:
300m:
3:22.71
4:08.49
46.22
45.78
350m:
400m:
4:46.97
5:23.93
38.48
36.96
20.Ptaszyńska WeronikaUnia Oświęcim+0,695:32.50475
50m:
100m:
33.76
1:13.84
33.76
40.08
150m:
200m:
1:58.00
2:41.18
44.16
43.18
250m:
300m:
3:28.02
4:16.00
46.84
47.98
350m:
400m:
4:54.60
5:32.50
38.60
37.90


<< TOP >>
Konkurencja 12
14-12-2018
Chłopców, 400m zmienny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:03.20
4:23.69
Wójt Łukasz
Kałusowski Jan
PZP
TRLOD
Berlin (GER)
Lublin
14-11-2009
18-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0,724:27.60681
50m:
100m:
28.18
1:00.56
28.18
32.38
150m:
200m:
1:34.43
2:09.04
33.87
34.61
250m:
300m:
2:45.24
3:23.24
36.20
38.00
350m:
400m:
3:54.65
4:27.60
31.41
32.95
2.Dobrindt MikołajG-8 Bielany Warszawa+0,704:30.88657
50m:
100m:
28.61
1:01.16
28.61
32.55
150m:
200m:
1:34.94
2:09.20
33.78
34.26
250m:
300m:
2:46.36
3:24.80
37.16
38.44
350m:
400m:
3:57.54
4:30.88
32.74
33.34
3.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0,574:33.00641
50m:
100m:
27.62
59.93
27.62
32.31
150m:
200m:
1:34.32
2:08.51
34.39
34.19
250m:
300m:
2:47.27
3:27.05
38.76
39.78
350m:
400m:
4:00.76
4:33.00
33.71
32.24
4.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,714:35.53624
50m:
100m:
27.73
59.86
27.73
32.13
150m:
200m:
1:37.09
2:12.76
37.23
35.67
250m:
300m:
2:53.70
3:34.06
40.94
40.36
350m:
400m:
4:05.34
4:35.53
31.28
30.19
5.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0,734:36.51617
50m:
100m:
28.28
1:01.33
28.28
33.05
150m:
200m:
1:37.95
2:14.49
36.62
36.54
250m:
300m:
2:53.59
3:33.54
39.10
39.95
350m:
400m:
4:06.20
4:36.51
32.66
30.31
6.Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0,744:37.14613
50m:
100m:
28.71
1:02.19
28.71
33.48
150m:
200m:
1:36.99
2:11.21
34.80
34.22
250m:
300m:
2:50.81
3:31.14
39.60
40.33
350m:
400m:
4:04.87
4:37.14
33.73
32.27
7.Kapała SzymonKormoran Olsztyn+0,684:39.14600
50m:
100m:
28.78
1:01.94
28.78
33.16
150m:
200m:
1:38.30
2:13.89
36.36
35.59
250m:
300m:
2:53.40
3:33.97
39.51
40.57
350m:
400m:
4:07.39
4:39.14
33.42
31.75
8.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0,714:44.83565
50m:
100m:
29.58
1:04.20
29.58
34.62
150m:
200m:
1:40.14
2:16.57
35.94
36.43
250m:
300m:
2:58.92
3:41.44
42.35
42.52
350m:
400m:
4:14.12
4:44.83
32.68
30.71
DYSKW.Sowa ŁukaszSMS Galicja Kraków
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.Korona KacperMKP Szczecin
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
Finał B
11.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0,604:41.14587
50m:
100m:
28.80
1:01.94
28.80
33.14
150m:
200m:
1:39.10
2:15.27
37.16
36.17
250m:
300m:
2:56.42
3:37.54
41.15
41.12
350m:
400m:
4:09.98
4:41.14
32.44
31.16
12.Wróbel IgorUnia Oświęcim+0,554:41.67584
50m:
100m:
30.29
1:04.73
30.29
34.44
150m:
200m:
1:42.04
2:20.18
37.31
38.14
250m:
300m:
2:57.92
3:37.04
37.74
39.12
350m:
400m:
4:09.78
4:41.67
32.74
31.89
13.Michalak JanNawa Skierniewice+0,654:43.13575
50m:
100m:
29.43
1:04.29
29.43
34.86
150m:
200m:
1:41.11
2:17.54
36.82
36.43
250m:
300m:
2:57.13
3:36.39
39.59
39.26
350m:
400m:
4:10.29
4:43.13
33.90
32.84
14.Roguski MateuszMuszelka Warszawa+0,694:46.69554
50m:
100m:
29.64
1:03.18
29.64
33.54
150m:
200m:
1:39.38
2:15.12
36.20
35.74
250m:
300m:
2:57.93
3:41.49
42.81
43.56
350m:
400m:
4:14.59
4:46.69
33.10
32.10
15.Skrzypek FilipSMS Galicja Kraków+0,734:50.10534
50m:
100m:
28.87
1:03.95
28.87
35.08
150m:
200m:
1:42.22
2:19.64
38.27
37.42
250m:
300m:
3:00.98
3:43.37
41.34
42.39
350m:
400m:
4:18.06
4:50.10
34.69
32.04
16.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0,644:52.71520
50m:
100m:
29.08
1:03.63
29.08
34.55
150m:
200m:
1:41.27
2:18.44
37.64
37.17
250m:
300m:
3:01.21
3:44.74
42.77
43.53
350m:
400m:
4:18.85
4:52.71
34.11
33.86
17.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0,784:55.78504
50m:
100m:
29.87
1:05.75
29.87
35.88
150m:
200m:
1:43.37
2:21.48
37.62
38.11
250m:
300m:
3:01.74
3:43.64
40.26
41.90
350m:
400m:
4:20.16
4:55.78
36.52
35.62
18.Macioszek MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,655:06.12455
50m:
100m:
29.34
1:05.99
29.34
36.65
150m:
200m:
1:45.31
2:23.59
39.32
38.28
250m:
300m:
3:08.16
3:53.20
44.57
45.04
350m:
400m:
4:29.97
5:06.12
36.77
36.15
DYSKW.Mosiak MikołajAtol Oleśnica
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
NWPrzybysz MateuszBUKS Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 13
14-12-2018
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
8:07.26
8:29.64
AZS AWF Warszawa
UKS G - 8 Bielany
AZWAR
G8WAR
Poznań
Łódź
16-12-2011
20-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa+0,738:27.18711
Rekord Polski Juniorów 15-lat
Buszka Kornelia
Wróbel Julia
Cynarska Weronika
Murawska Maria
03
03
03
03
+0,73
+0,17
+0,41
+0,33
27.98
28.65
29.20
27.87
31.85
32.15
32.37
31.69
34.19
34.15
33.24
32.11
32.84
34.24
31.57
33.08
2:06.86
2:09.19
2:06.38
2:04.75
2.WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk Wrocław+0,798:29.02704
Kindrat Julia
Kertyńska Nadia
Dutkowiak Aleksandra
Hellak Emilia
03
03
03
03
+0,79
+0,29
+0,43
+0,48
29.33
29.14
29.35
28.59
31.62
33.54
33.34
31.32
32.82
34.28
34.53
32.17
31.41
31.93
33.82
31.83
2:05.18
2:08.89
2:11.04
2:03.91
3.Warta PoznańWarta Poznań+0,728:33.78684
Celmer Wiktoria
Szczepańska Maria
Czechyra Agata
Krzysztofiak Iga
03
03
03
03
+0,72
+0,43
+0,23
+0,37
29.20
28.06
29.32
29.22
32.84
31.93
32.64
32.57
33.88
33.27
33.50
34.23
33.04
31.79
32.87
35.42
2:08.96
2:05.05
2:08.33
2:11.44
4.Unia OświęcimUnia Oświęcim+0,598:38.14667
Kuziów Martyna
Szkurat Martyna
Fuks Aleksandra
Klimek Marta
03
03
03
03
+0,59
+0,13
+0,47
+0,39
29.97
29.22
30.59
27.57
32.48
32.91
34.48
31.32
33.27
34.12
35.15
33.05
32.90
33.70
34.46
32.95
2:08.62
2:09.95
2:14.68
2:04.89
5.UKP Polonia Warszawa 2UKP Polonia Warszawa+0,798:39.28663
Dąbrowska Wiktoria
Zielińska Daria
Cynarska Natalia
Russek Agata
03
03
03
03
+0,79
+0,46
+0,20
+0,43
29.15
29.63
30.05
30.17
32.07
32.39
32.86
33.87
33.13
33.32
34.93
34.79
32.46
32.28
32.84
35.34
2:06.81
2:07.62
2:10.68
2:14.17
6.SMS Victoria RacibórzSMS Victoria Racibórz+0,788:52.78614
Kasprowicz Marta
Poznakowska Wiktoria
Janacz Daria
Wygnał Maja
03
03
03
03
+0,78
+0,59
+0,47
+0,37
30.34
30.60
30.68
28.30
32.69
34.90
34.58
31.86
33.88
35.89
36.08
33.99
33.47
35.92
35.98
33.62
2:10.38
2:17.31
2:17.32
2:07.77
7.Piętnastka BydgoszczPiętnastka Bydgoszcz+0,578:59.86590
Frysiak Zuzanna
Marjańska Agata
Kamińska Anna
Groń Weronika
03
03
03
03
+0,57
+0,36
+0,21
+0,20
31.43
30.10
28.70
30.37
34.01
34.55
33.23
33.75
35.34
36.90
36.35
34.49
35.56
36.71
34.71
33.66
2:16.34
2:18.26
2:12.99
2:12.27
8.SMS Galicja KrakówSMS Galicja Kraków+0,599:05.44572
Tasak Aleksandra
Gwiazdowska Wiktoria
Kozdęba Karolina
Dach Wiktoria
03
03
03
03
+0,59
+0,06
+0,36
+0,46
31.08
29.98
29.30
31.34
34.23
35.43
32.89
36.00
35.85
37.16
34.58
36.91
35.63
36.62
33.75
34.69
2:16.79
2:19.19
2:10.52
2:18.94
9.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa+0,749:09.30560
Adamska Julia
Topp Zofia
Skibczak Paulina
Adamska Maria
03
03
03
03
+0,74
+0,20
+0,19
+0,24
31.73
30.74
30.08
29.40
35.86
35.02
35.49
33.66
36.91
35.59
37.70
35.09
35.00
34.93
37.68
34.42
2:19.50
2:16.28
2:20.95
2:12.57
10.Manta Kochłowice Ruda ŚlManta Kochłowice Ruda Śl+0,699:23.01520
Poppe Anna
Jarosz Kinga
Niewiadomska Nikola
Cioch-Gradzik Wiktoria
03
03
03
03
+0,69
+0,47
+0,71
+0,14
30.44
31.58
31.10
29.82
34.50
38.10
37.04
33.13
36.96
40.41
38.02
34.33
37.59
38.65
36.86
34.48
2:19.49
2:28.74
2:23.02
2:11.76
DYSKW.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa
S1 - przedwczesna zmiana pływaka
Dopart Marcelina
Obajtek Aleksandra
Macioła Maja
Nowak Maja
03
03
03
03
+0,75
+0,02
-0,05
+0,15
30.60
29.41
33.79
32.60
34.58
33.24
34.12
32.80
2:13.09
2:08.05


<< TOP >>
Konkurencja 14
14-12-2018
Chłopców, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
7:04.62
7:38.55
AZS AWF Warszawa
Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
AZWAR
OLALE
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
29-11-2009
21-12-2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa+0,717:44.18684
Uryniuk Paweł
Ćwiek Wiktor
Dobrindt Mikołaj
Żołądź Stanisław
03
03
03
03
+0,71
+0,48
+0,30
+0,40
26.19
27.07
26.09
25.62
28.54
29.10
28.90
28.93
29.98
30.33
30.27
30.65
29.39
30.02
31.21
31.89
1:54.10
1:56.52
1:56.47
1:57.09
2.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim+0,647:48.55665
Czech Arkadiusz
Zalewski Sebastian
Malarz Marcin
Daszkiewicz Michał
03
03
03
03
+0,64
+0,29
+0,34
+0,33
27.00
26.73
26.49
25.93
29.58
29.52
30.00
28.54
30.48
31.33
31.95
28.60
30.60
31.78
32.49
27.53
1:57.66
1:59.36
2:00.93
1:50.60
3.WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk Wrocław+0,677:48.65664
Zhuravel Nazar
Pityński Wiktor
Cebula Oskar
Gawron Oliwier
03
03
03
03
+0,67
+0,31
+0,46
+0,36
26.97
27.89
27.28
26.29
28.85
30.72
30.68
29.98
29.16
30.70
31.70
29.72
28.97
30.06
30.75
28.93
1:53.95
1:59.37
2:00.41
1:54.92
4.UKP Polonia WarszawaUKP Polonia Warszawa+0,727:58.12626
Wlazłowski Kamil
Zubik Jan
Kowalczyk Piotr
Antczak Bartosz
03
03
03
03
+0,72
+0,29
+0,34
+0,37
26.92
26.18
26.05
27.01
29.40
29.87
31.97
29.88
30.26
30.92
33.73
30.81
30.86
30.64
32.89
30.73
1:57.44
1:57.61
2:04.64
1:58.43
5.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków+0,768:04.03603
Wanat Grzegorz
Koryciński Kamil
Sowa Łukasz
Lewicki Filip
03
03
03
03
+0,76
+0,26
+0,52
+0,26
27.07
27.62
28.14
27.50
30.72
30.39
31.09
30.78
31.74
31.39
32.55
30.89
31.03
31.89
30.86
30.37
2:00.56
2:01.29
2:02.64
1:59.54
6.Olimpijczyk 23 LublinOlimpijczyk 23 Lublin+0,748:05.54597
Grabek Oskar
Pogoda Filip
Mróz Adam
Adamczyk Jan
03
03
03
03
+0,74
+0,63
+0,58
+0,27
27.38
27.29
27.52
27.35
30.65
31.40
31.51
30.73
31.68
31.85
32.67
31.62
30.51
32.12
30.53
30.73
2:00.22
2:02.66
2:02.23
2:00.43
7.Warta PoznańWarta Poznań+0,668:08.55586
Dopierała Tytus
Makowski Dominik
Król Wiktor
Soiński Dominik
03
03
03
03
+0,66
+0,62
+0,56
+0,36
26.95
27.90
28.75
27.58
30.62
31.33
31.87
31.65
31.67
32.26
31.87
32.38
30.36
31.02
30.55
31.79
1:59.60
2:02.51
2:03.04
2:03.40
8.Unia Oświęcim 2Unia Oświęcim+0,708:14.23566
Sieprawski Roch
Swojnóg Igor
Brączek Kacper
Miodoński Mateusz
03
03
03
03
+0,70
+0,23
+0,39
+0,29
27.52
27.99
28.34
27.28
30.37
30.89
32.20
31.72
32.38
32.04
32.70
33.12
33.06
31.98
31.78
30.86
2:03.33
2:02.90
2:05.02
2:02.98
9.SMS Victoria RacibórzSMS Victoria Racibórz+0,808:26.29527
Wawryca Hubert
Górski Damian
Burszyk Bartosz
Rychel Maksymilian
03
03
03
03
+0,80
+0,58
+0,26
+0,54
28.48
28.92
28.60
27.41
32.31
32.94
32.72
31.28
33.15
33.46
33.96
33.51
32.38
33.23
33.30
30.64
2:06.32
2:08.55
2:08.58
2:02.84
10.Wodnik-29 KatowiceWodnik-29 Katowice+0,668:33.06506
Podsiadło Grzegorz
Pietucha Tymoteusz
Skoczylas Michał
Kajzer Oliwier
03
03
03
03
+0,66
+0,41
+0,30
+0,53
28.08
29.34
29.47
27.79
31.35
32.84
32.93
33.35
33.37
35.14
33.23
33.99
32.45
35.21
32.32
32.20
2:05.25
2:12.53
2:07.95
2:07.33
11.SMS Galicja Kraków 2SMS Galicja Kraków+0,828:35.27500
Fortuna Filip
Gwóźdź Kacper
Żukowski Kamil
Basa Szymon
03
03
03
03
+0,82
+0,20
+0,35
+0,36
29.00
28.25
28.92
27.80
32.06
32.77
33.07
32.15
33.39
35.32
33.68
34.46
33.39
34.94
33.09
32.98
2:07.84
2:11.28
2:08.76
2:07.39


<< TOP >>
3 - 2 dzień - Eliminacje15-12-2018 - 9:00


Konkurencja 15
15-12-2018
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.36
27.38
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
Berlin (GER)
Płock
06-08-2018
30-11-2002

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Frąckiewicz MartynaTP Zielona Góra+0,6628.28640A
2.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,6628.39633A
3.Biernat OliwiaAquatica Pawłowice+0,6628.62618A
4.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0,7028.63617A
5.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0,5728.66615A
6.Szczepańska MariaWarta Poznań+0,7328.71612A
7.Celmer WiktoriaWarta Poznań+0,5228.72611A
8.Kawka NinaGim-92 Ursynów W-wa+0,6328.84604A
9.Piotrowska WiktoriaŻabianka Gdańsk+0,6628.85603A
10.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,7428.88601A
11.Famulok ZuzannaAquatica Pawłowice+0,6929.20582B Skr.
12.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0,7129.21581B
13.Szyszko KarolinaOlimpijczyk Suwałki+0,6829.44567B
Kozińska AnnaGim-92 Ursynów W-wa+0,6129.44567B
15.Gradek AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,6729.46566B
16.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,6429.47566B
17.Szkurat MartynaUnia Oświęcim+0,7429.53562B
18.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0,7529.64556B
19.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0,6629.70553B
20.Ancypo AgnieszkaOMEGA Sokółka+0,6329.75550B
21.Szymańska KingaAquatica Pawłowice+0,6129.80547R
22.Dembowska WeronikaMOS Dąbrowa Górnicza+0,7029.96538R
23.Sterniczuk WeronikaPiątka Konstantynów Łódzki+0,7030.08532
24.Dach WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,5430.19526
25.Pawłowska JesicaJunior Kluczbork+0,9330.24524
26.Puzoń PaulinaAquatica Pawłowice+0,8730.26522
27.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec+0,7030.33519
28.Badzian NataliaUKP Polonia Warszawa+0,6130.34518
29.O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec+0,7630.40515
30.Nowakowska MartaWKS Śląsk Wrocław+0,5830.45513
31.Brzostek EmiliaSP 63 Bydgoszcz+0,8230.48511
32.Schwarz HelenaSiódemka Sopot+0,7430.67502
33.Wieczorek MarikaOlimpia Lublin+0,7530.77497
34.Piejko DorotaCSTiR Strzyżów+0,9330.92490
35.Janacz DariaSMS Victoria Racibórz+0,6830.94489
36.Poznakowska WiktoriaSMS Victoria Racibórz+0,7831.02485
37.Kosacka IgaUKS MOS Opole+0,6531.05484
Sołoniewicz JuliaOMEGA Sokółka+0,7231.05484
39.Dąbrowska ZuzannaUKP Jedynka Elbląg+0,6631.11481
40.Stansberry LilianeGOS Raszyn+0,6431.17478
41.Szymańska JuliaUKS 190 Łódź+0,6031.21476
42.Biegańska WeronikaG-8 Bielany Warszawa+0,7031.22476
43.Kozanecka LauraUKS 190 Łódź+0,5431.29473
44.Motyl SaraKU AZS Politechniki Ł+0,5831.30472
45.Górska ElizaWodnik Bielsk Podlaski+0,7131.39468
46.Ptaszyńska WeronikaUnia Oświęcim+0,6431.40468
47.Żurawska KajaOlimpia Lublin+0,6831.52462
48.Bęben NinaOlimpia Lublin+0,8231.59459
49.Salamon ZuzannaAquatica Pawłowice+0,7431.88447
50.Oczkowska DariaSMS Galicja Kraków+0,7731.98443
51.Chąciak SandraGim-92 Ursynów W-wa+0,8132.00442
Ławrynowicz GabrielaMKP Kołobrzeg+0,6432.00442
53.Łabaj ZuzannaKormoran Olsztyn+0,6332.02441
54.Jodłowska ZuzannaSMS Galicja Kraków+0,6332.10438
55.Jurek MichalinaUKP Polonia Warszawa+0,7232.23432
56.Błażejczyk KarolinaŻabianka Gdańsk+0,7132.40426
57.Jasińska MartynaWodnik Łask+0,7232.52421
58.Januszewska OtyliaMZOS Płock+0,8932.53420
59.Rokosz AleksandraKSZO Ostrowiec Św.+0,7632.56419
60.Kacperska LauraUKP Polonia Warszawa+0,7532.61417
61.Zhuk DariaManta Jelcz-Laskowice+0,7632.63417
62.Traczuk KatarzynaWKS Śląsk Wrocław+0,6632.70414
Szarczyńska ZuzannaWKS Śląsk Wrocław+0,6432.70414
64.Łakomiak JuliaWłókniarz Kalisz+0,7832.74412
65.Skibczak PaulinaG-8 Bielany Warszawa+0,7732.81410
66.Maryniok AgnieszkaWodnik-29 Katowice+0,7132.83409
67.Bogusz KajaBUKS Warszawa+0,7632.92406
68.Cichocka OliwiaOlimpijczyk 23 Lublin+0,8333.29392
69.Frąckiewicz EmiliaDelfin Garwolin+0,5733.35390
70.Śmiechowska MariaJuvenia Wrocław+0,8433.46386
71.Krawiec LauraKS AZS AWF Wrocław+0,5433.75376
72.Koczyk AleksandraŻoliborz Warszawa+0,5533.79375
73.Łopianiak MartynaKS Start Opole+0,5833.89372
74.Kaczyńsla AnnaKU AZS Politechniki Ł+0,6134.11365
75.Rojek PaulaUKP Polonia Warszawa+0,6934.43355
76.Stosiek WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,8134.59350
77.Banasiak OliwiaUKP Polonia Warszawa+0,7234.75345
78.Czernik NataliaKSZO Ostrowiec Św.+0,7234.85342
79.Pawłowska WeronikaPływak Bochnia+0,6935.33328
80.Grot MalwinaPosnania Poznań+0,5535.49324


<< TOP >>
Konkurencja 16
15-12-2018
Chłopców, 50m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.64
24.16
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
AZKAT
G8WAR
Lublin
Ostrowiec Św.
20-12-2015
21-12-2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Chowaniec MateuszWodnik Siemianowice Śl.+0,6824.99663A
2.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0,6925.10655A
3.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0,6025.15651A
4.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,6625.71609A
5.Korona KacperMKP Szczecin+0,7025.93594A
6.Bidowaniec KacperWodnik Rawicz+0,6526.01588A
7.Zawadzki DominikWodnik Bielsk Podlaski+0,7226.12581A
8.Więckowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6926.26572A
9.Grychtoł ArkadiuszManta Kochłowice Ruda Śl+0,7326.32568A
10.Gawron OliwierWKS Śląsk Wrocław+0,6126.40563A
11.Kuls JanDelfin Inowroclaw+0,7126.49557B
12.Sowa ŁukaszSMS Galicja Kraków+0,6826.51556B
13.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0,7126.58551B
14.Oleski TomaszKU AZS Politechniki Ł+0,6126.59551B
15.Wiśniewski MikołajPiętnastka Bydgoszcz+0,6326.72543B
16.Włoch JakubPosnania Poznań+0,6626.77540B
Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0,6726.77540B
18.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0,7326.90532B
19.Trzcionka MaciejNa Fali Bytom+0,7326.91531B
20.Smoliński RafałDelfin Legionowo+0,6626.94529?
Romanowski DawidPiątka Konstantynów Łódzki+0,7026.94529?
22.Biedka MikołajWłókniarz Kalisz+0,6527.08521? Skr.
Kajzer OliwierWodnik-29 Katowice+0,6627.08521?
24.Szeląg DawidMeduza Pajęczno+0,6827.09521
25.Panasiuk MateuszWodnik Bielsk Podlaski+0,7427.12519
26.Urbanek FilipFala Ropczyce+0,6727.14518
27.Ciszewski HubertMotyl MOSiR Stalowa Wola+0,6627.15517
28.Leciejewski KarolMKP Astromal-Leszno+0,6327.23513
29.Kubsik StanisławWisła Kraków+0,6627.26511
30.Kobylarczyk DamianAquatica Pawłowice+0,7027.46500
31.Szafranek GabrielPiętnastka Bydgoszcz+0,6627.50498
32.Skrzypek FilipSMS Galicja Kraków+0,7527.61492
33.Cebula OskarWKS Śląsk Wrocław+0,5727.65490
34.Węgrzynowicz MiłoszOlimpijczyk Suwałki+0,6527.68488
35.Kudliński ŁukaszSP-149 Łódź+0,6627.70487
36.Nosarzewski KornelWarszawianka-Wodny Park+0,6327.71486
37.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0,6727.75484
38.Jeliński MarcelPiętnastka Bydgoszcz+0,7827.78483
39.Leiman CezaryWKS Śląsk Wrocław+0,6527.79482
40.Kupcewicz KajetanSP 63 Bydgoszcz+0,6427.80482
Komorowski KacperMOSM Tychy+0,7727.80482
42.Szymczykowski JakubUKS MOS Opole+0,7127.82481
43.Pietucha TymoteuszWodnik-29 Katowice+0,6927.89477
44.Zalewski SebastianUnia Oświęcim+0,7327.99472
45.Grzegrzółka AlbertG-8 Bielany Warszawa+0,7428.04469
46.Górski DamianSMS Victoria Racibórz+0,5328.14464
47.Salik MateuszAquatica Pawłowice+0,6428.18462
48.Piechowski KrzysztofJuvenia Białystok+0,7228.21461
49.Urbanowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,5528.24460
50.Nazaruk PiotrCKS-SMS Szczecin+0,6728.31456
51.Makowski DominikWarta Poznań+0,7228.33455
52.Cybulski JakubTri-Team Rumia+0,8028.38453
53.Leśniewski PatrykPiątka Konstantynów Łódzki+0,6028.40452
54.Gwóźdź KacperSMS Galicja Kraków+0,6728.46449
Maruwka BrunoWodnik Rawicz+0,6928.46449
56.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0,6728.48448
Zając KamilUnia Oświęcim+0,7028.48448
Zieliński MaksymilianG-8 Bielany Warszawa+0,5428.48448
59.Rowiński DominikWarszawianka-Wodny Park+0,6928.55445
60.Stelmach MichałSzafir Wałbrzych+0,6728.61442
61.Leśniak PiotrPływak Bochnia+0,6628.68439
62.Szwiec Jakub5 plus 1 Opole+0,5628.72437
63.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0,6428.78434
64.Sokołowski FabianDwójka Morena Gdańsk+0,7228.81433
65.Oszajca GabrielSparta Biłgoraj+0,6529.04423
66.Rogoziński RadosławCKS-SMS Szczecin+0,7029.05422
67.Dybowski JanSMS Galicja Kraków+0,6929.06422
68.Kardoliński ŁukaszWłókniarz Kalisz+0,7529.14418
69.Olender MiłoszTotis Viribus Świebodzin+0,6629.15418
70.Pawlewicz KonradORKA Lubań+0,7029.18416
71.Dominiczak KamilKS Piątka Chorzów+0,6029.36409
72.Jachym MaciejKS Rekin Świebodzice+0,7429.59399
73.Suszczenko IwanHarpun Osiecznica+0,5329.72394
Wróblewski MichałOlimpijczyk Suwałki+0,6329.72394
75.Sitnik JakubDelfin Garwolin+0,7429.78392
76.Bartłomowicz TomaszSMS Galicja Kraków+0,7730.11379
77.Burszyk BartoszSMS Victoria Racibórz+0,7130.16377
78.Białek IgorAqua Ustka+0,6330.18376
79.Stacharski DominikOlimpijczyk 23 Lublin+0,6830.33371
80.Cebula KamilWodnik Siemianowice Śl.+0,6630.53364
81.Ławrynowicz MaciejAstoria Bydgoszcz+0,7630.69358
Osuch JakubMOSM Tychy+0,7030.69358
83.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0,6030.76355
84.Krajewski MateuszSSP Orka Iława+0,6930.90351
85.Jodzio AdrianOlimpijczyk Suwałki+0,7131.15342
86.Evanglous DimitrisGOS Raszyn+0,7231.21340
87.Gruchała MikołajŻoliborz Warszawa+0,6231.25339
88.Snoch MichałNa Fali Bytom+0,7932.00316
89.Rojek PiotrFala Ropczyce+0,5133.57273
DYSKW.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin
O1 - Przedwczesny start
NWSzmyt KrzysztofFala Swarzędz
NWMarszałkiewicz KacperFala Swarzędz


<< TOP >>
Konkurencja 17
15-12-2018
Dziewcząt, 50m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.03
28.43
Urbańczyk Aleksandra
Juc Aleksandra
AZLOD
MAWAR
Lublin
Olsztyn
19-12-2015
17-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0,7529.44662A
2.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0,7029.66648A
3.Maik JuliaWłókniarz Kalisz+0,5029.81638A
4.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,5829.91632A
5.Piskorska AdelaTorpeda Oleśnica+0,5630.20614A
6.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,6330.21613A
7.Biernat OliwiaAquatica Pawłowice+0,6130.40602A
8.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0,6630.47597A
9.Kozińska AnnaGim-92 Ursynów W-wa+0,6430.48597A
10.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,6030.76581A
11.Czechyra AgataWarta Poznań+0,7230.87574B
12.Filocha JuliaCKS-SMS Szczecin+0,7230.90573B
13.Molenda DominikaŻabianka Gdańsk+0,7230.93571B
14.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec+0,6130.94571B
15.Zakrzewska MartaJuvenia Wrocław+0,6631.02566B
16.Adamska JuliaG-8 Bielany Warszawa+0,7731.07563B
17.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0,6031.12561B
18.Marjańska AgataPiętnastka Bydgoszcz+0,6331.13560B
19.Chyra JuliaWodnik Siemianowice Śl.+0,6831.36548B
20.Szyszko KarolinaOlimpijczyk Suwałki+0,6931.45543B
21.Górska ElizaWodnik Bielsk Podlaski+0,7331.47542R
22.Niepogodzińska IzabelaSMS Galicja Kraków+0,6431.51540R
23.Dąbrowska WiktoriaUKP Polonia Warszawa+0,7431.53539
24.Błażejczyk KarolinaŻabianka Gdańsk+0,6831.55538
25.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0,7131.64534
26.Poznakowska WiktoriaSMS Victoria Racibórz+0,7631.66533
27.Gąsior OliwiaUKS Shark Rudna+0,6931.69531
28.Kozanecka LauraUKS 190 Łódź+0,7431.75528
29.Piotrowska WiktoriaŻabianka Gdańsk+0,7631.81525
30.Dembowska WeronikaMOS Dąbrowa Górnicza+0,6531.83524
Nowakowska MartaWKS Śląsk Wrocław+0,7431.83524
32.Habowska WeronikaJasień Sucha Beskidzka+0,7832.02515
33.Kantecka JuliaWłókniarz Kalisz+0,6632.03514
34.Dutkowiak AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0,6532.10511
35.Obuchowicz NataszaGOS Raszyn+0,8232.16508
36.Wodecka RoksanaDelfin Łódź+0,6232.24504
37.Rozberg AdrianaPiątka Konstantynów Łódzki+0,5732.44495
38.Stansberry LilianeGOS Raszyn+0,5932.61487
39.Mikszan ZuzannaAquatica Pawłowice+0,6632.81478
Kozdęba KarolinaSMS Galicja Kraków+0,7732.81478
41.Trybułowska SimonaSolex Lębork+0,8132.93473
42.Kaczyńsla AnnaKU AZS Politechniki Ł+0,6633.01470
Traczuk KatarzynaWKS Śląsk Wrocław+0,7133.01470
44.Górska EdytaSMS Victoria Racibórz+0,7933.03469
45.Gwiazdowska WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,6733.13465
46.Meksuła MartaDelfin Tarnobrzeg+0,7833.20462
47.Żemojtel ZuzannaMTS Kwidzyn+0,6233.26459
48.Florkiewicz LiwiaGryf Dębica+0,5833.33456
49.Baranowska MartynaWarta Poznań+0,7333.35456
50.Hajduk OliwiaAtol Oleśnica+0,7933.49450
51.Ławrynowicz GabrielaMKP Kołobrzeg+0,7733.55447
52.Korolczuk JuliaJuvenia Białystok+0,7933.89434
53.Kondratiuk GabrielaWodnik Bielsk Podlaski+0,7234.11426
54.Jasińska MartynaWodnik Łask+0,7934.76402
55.Czernikiewicz IgaOlimpia Lublin+0,7034.90397
Kaminiarz SaraMKP Astromal-Leszno+0,6434.90397
57.Żak MarcelinaDelfin Toruń+0,7235.05392
58.Sadłowska MajaŻoliborz Warszawa+0,6835.83367
59.Jarosz KingaManta Kochłowice Ruda Śl+0,8237.81312


<< TOP >>
Konkurencja 18
15-12-2018
Chłopców, 50m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.96
25.19
Polewka Tomasz
Radziszewski Krzysztof
AZKAT
G8WAR
Netanya (ISR)
Łódź
06-12-2015
20-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0,5726.74573A
2.Bidowaniec KacperWodnik Rawicz+0,7126.90563A
3.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0,6526.92562A
Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0,6726.92562A
5.Sienkiewicz AleksanderTP Zielona Góra+0,6426.97559A
6.Bober PawełŻabianka Gdańsk+0,6027.20545A
7.Kowalewski PawełJuvenia Białystok+0,6427.26541A
8.Kowalczyk PiotrUKP Polonia Warszawa+0,6727.64519A
9.Brączek KacperUnia Oświęcim+0,5927.67517A
10.Dolata KacperTP Zielona Góra+0,6427.84508A
11.Grychtoł ArkadiuszManta Kochłowice Ruda Śl+0,6327.86507B
12.Truszkowski TomaszSiódemka Sopot+0,6927.87506B
13.Cyckowski AleksanderUKP Jedynka Elbląg+0,5727.90505B
14.Sobota JakubNa Fali Bytom+0,6027.98500B
15.Śliwa MichałFala Ropczyce+0,6228.08495B
16.Skrobała JakubTP Zielona Góra+0,5928.10494B
17.Podgórski PatrykUKS MOS Opole+0,6028.16491B
18.Turała AdrianNeptun Stargard+0,7428.35481B
19.Siadek AleksyMKP Astromal-Leszno+0,5728.36480B
20.Biskupski KacperSłowianka Gorzów Wlkp.+0,6828.37480B
21.Tarka MaciejKSZO Ostrowiec Św.+0,6428.42477R
22.Hnatyk DamianDwójka Morena Gdańsk+0,7728.43477R
23.Więckowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6528.45476
24.Guściora MaciejDelfin Tarnobrzeg+0,6528.48474
25.Urban JakubLUKS Orlik Lublin+0,6728.50473
26.Żukowski KamilSMS Galicja Kraków+0,6928.55471
27.Życzkowski KamilOlimpijczyk Suwałki+0,6028.57470
28.Rząsa JacekŻabianka Gdańsk+0,7028.59469
29.Urbanowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6828.83457
30.Wojnowski DamianWodnik Police+0,7728.85456
31.Piechota EdgarAquarius Myślenice+0,5828.88455
32.Miodoński MateuszUnia Oświęcim+0,7428.90454
33.Matysiak KacperWarta Poznań+0,6729.07446
34.Tumialis MaciejOlimpijczyk Suwałki+0,6329.14443
35.Włoch JakubPosnania Poznań+0,6329.17442
Szafranek GabrielPiętnastka Bydgoszcz+0,6229.17442
37.Adamczyk MaksymilianWKS Śląsk Wrocław+0,5929.35433
38.Szczepanik SzymonSokół Rzeszów+0,7229.36433
39.Maruwka BrunoWodnik Rawicz+0,6029.44429
40.Górski DamianSMS Victoria Racibórz+0,6229.57424
41.Borsuk PiotrFala Kraśnik+0,7429.66420
42.Leśniewski PatrykPiątka Konstantynów Łódzki+0,6429.68419
43.Sobiech SzymonSP-149 Łódź+0,6629.80414
44.Przybytniak SeanŻoliborz Warszawa+0,7230.17399
45.Zielinski AndrzejMKP Astromal-Leszno+0,6430.40390
46.Stelmach MichałSzafir Wałbrzych+0,8030.42389
47.Sobowiec MateuszPiętnastka Bydgoszcz+0,6430.45388
48.Słomski KarolAtol Oleśnica+0,6630.87372
49.Gąsiorowski MichałGim-92 Ursynów W-wa+0,7130.89372
50.Woźny OskarNeptun Gdańsk+0,6030.98368
51.Zaczek MarcinSalos Cortile Kielce+0,7031.26359
52.Okręt OliwierKSZO Ostrowiec Św.+0,6631.36355
53.Dzięndzia RadosławSiódemka Sopot+0,8531.39354
54.Wites BartłomiejMKP Szczecin+0,7031.42353
55.Straszyński KacperMKS Trójka Łódź+0,6531.45352
56.Sitnik JakubDelfin Garwolin+0,6531.85339
57.Turków KacperSzafir Wałbrzych+0,7131.86339
58.Stacharski DominikOlimpijczyk 23 Lublin+0,6732.04333
59.Jodzio AdrianOlimpijczyk Suwałki+0,6232.52318
60.Ławrynowicz MaciejAstoria Bydgoszcz+0,7732.96306
61.Cieślak MarcelOWOPR Rawa Mazowiecka+0,6833.42293
62.Ajtel JakubDwójka Morena Gdańsk+0,7835.69241
63.Kubala KubaMKP Astromal-Leszno+0,6536.17231
NWSzmyt KrzysztofFala Swarzędz


<< TOP >>
Konkurencja 19
15-12-2018
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:05.77
4:10.66
Barzycka Paulina
Knop Aleksandra
AZWAR
190LOD
Gorzów Wlkp.
Łódź
26-11-2005
20-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0,624:23.34706A
50m:
100m:
30.11
1:03.06
30.11
32.95
150m:
200m:
1:36.44
2:09.76
33.38
33.32
250m:
300m:
2:43.36
3:16.77
33.60
33.41
350m:
400m:
3:50.36
4:23.34
33.59
32.98
2.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,534:25.99685A
50m:
100m:
30.54
1:03.75
30.54
33.21
150m:
200m:
1:37.01
2:10.52
33.26
33.51
250m:
300m:
2:44.12
3:17.88
33.60
33.76
350m:
400m:
3:52.26
4:25.99
34.38
33.73
3.Klimek MartaUnia Oświęcim+0,744:27.48674A
50m:
100m:
30.48
1:03.78
30.48
33.30
150m:
200m:
1:37.62
2:11.35
33.84
33.73
250m:
300m:
2:45.45
3:19.94
34.10
34.49
350m:
400m:
3:54.45
4:27.48
34.51
33.03
4.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0,714:27.63672A
50m:
100m:
31.66
1:05.22
31.66
33.56
150m:
200m:
1:38.82
2:12.74
33.60
33.92
250m:
300m:
2:46.53
3:20.76
33.79
34.23
350m:
400m:
3:54.72
4:27.63
33.96
32.91
5.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0,784:27.75671A
50m:
100m:
29.52
1:03.75
29.52
34.23
150m:
200m:
1:38.37
2:12.61
34.62
34.24
250m:
300m:
2:46.28
3:20.64
33.67
34.36
350m:
400m:
3:54.56
4:27.75
33.92
33.19
6.Neubauer PaulinaDwójka Tczew+0,684:28.77664A
50m:
100m:
31.10
1:04.91
31.10
33.81
150m:
200m:
1:38.75
2:13.37
33.84
34.62
250m:
300m:
2:47.71
3:22.13
34.34
34.42
350m:
400m:
3:56.21
4:28.77
34.08
32.56
7.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0,784:28.93663A
50m:
100m:
31.06
1:04.44
31.06
33.38
150m:
200m:
1:38.28
2:12.66
33.84
34.38
250m:
300m:
2:47.13
3:21.61
34.47
34.48
350m:
400m:
3:56.24
4:28.93
34.63
32.69
8.Szwabińska AdriannaTorpeda Oleśnica+0,664:28.98662A
50m:
100m:
30.95
1:05.07
30.95
34.12
150m:
200m:
1:39.33
2:13.70
34.26
34.37
250m:
300m:
2:48.12
3:22.60
34.42
34.48
350m:
400m:
3:57.34
4:28.98
34.74
31.64
9.Kawka NinaGim-92 Ursynów W-wa+0,654:29.30660A
50m:
100m:
31.18
1:05.47
31.18
34.29
150m:
200m:
1:40.15
2:14.40
34.68
34.25
250m:
300m:
2:48.57
3:22.96
34.17
34.39
350m:
400m:
3:57.44
4:29.30
34.48
31.86
10.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0,704:29.49659A
50m:
100m:
31.06
1:04.80
31.06
33.74
150m:
200m:
1:38.82
2:13.18
34.02
34.36
250m:
300m:
2:47.43
3:22.17
34.25
34.74
350m:
400m:
3:56.57
4:29.49
34.40
32.92
11.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec+0,724:29.69657B
50m:
100m:
31.19
1:05.13
31.19
33.94
150m:
200m:
1:39.00
2:13.49
33.87
34.49
250m:
300m:
2:47.86
3:22.41
34.37
34.55
350m:
400m:
3:56.97
4:29.69
34.56
32.72
12.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl+0,764:29.80656B
50m:
100m:
30.93
1:04.72
30.93
33.79
150m:
200m:
1:39.23
2:13.72
34.51
34.49
250m:
300m:
2:48.16
3:22.61
34.44
34.45
350m:
400m:
3:56.74
4:29.80
34.13
33.06
13.Słowik MartynaIKS Konstancin+0,754:30.09654B
50m:
100m:
30.97
1:04.34
30.97
33.37
150m:
200m:
1:38.39
2:12.74
34.05
34.35
250m:
300m:
2:47.13
3:21.83
34.39
34.70
350m:
400m:
3:56.32
4:30.09
34.49
33.77
14.Garbarczyk WeronikaMKP Szczecin+0,754:30.34652B
50m:
100m:
30.84
1:04.73
30.84
33.89
150m:
200m:
1:38.84
2:13.03
34.11
34.19
250m:
300m:
2:47.26
3:21.86
34.23
34.60
350m:
400m:
3:56.65
4:30.34
34.79
33.69
15.Zmierczak NataliaKormoran Olsztyn+0,664:31.36645B
50m:
100m:
30.53
1:04.27
30.53
33.74
150m:
200m:
1:38.80
2:13.95
34.53
35.15
250m:
300m:
2:48.33
3:23.18
34.38
34.85
350m:
400m:
3:58.36
4:31.36
35.18
33.00
16.Kindrat JuliaWKS Śląsk Wrocław+0,814:31.83642B Skr.
50m:
100m:
31.13
1:05.33
31.13
34.20
150m:
200m:
1:39.98
2:14.86
34.65
34.88
250m:
300m:
2:49.58
3:24.35
34.72
34.77
350m:
400m:
3:59.01
4:31.83
34.66
32.82
17.Ziemacka JuliaMuszelka Warszawa+0,684:32.15639B
50m:
100m:

1:04.77
150m:
200m:
1:39.09
2:13.46
34.32
34.37
250m:
300m:
2:48.30
3:23.23
34.84
34.93
350m:
400m:
3:58.02
4:32.15
34.79
34.13
18.Maciejewska BeataSP-149 Łódź+0,814:32.18639B
50m:
100m:
31.77
1:05.78
31.77
34.01
150m:
200m:
1:40.24
2:14.75
34.46
34.51
250m:
300m:
2:49.46
3:24.07
34.71
34.61
350m:
400m:
3:58.39
4:32.18
34.32
33.79
19.Kostrzewska MariaUKS 190 Łódź+0,804:33.52630B
50m:
100m:
32.50
1:07.01
32.50
34.51
150m:
200m:
1:41.93
2:16.80
34.92
34.87
250m:
300m:
2:51.58
3:26.27
34.78
34.69
350m:
400m:
4:00.69
4:33.52
34.42
32.83
20.Piepiórka MartynaŻabianka Gdańsk+0,864:33.84628B
50m:
100m:
31.97
1:07.10
31.97
35.13
150m:
200m:
1:41.74
2:16.21
34.64
34.47
250m:
300m:
2:51.21
3:26.15
35.00
34.94
350m:
400m:
4:01.14
4:33.84
34.99
32.70
21.Kozaczuk KlaraŻoliborz Warszawa+0,654:34.00627R
50m:
100m:
32.71
1:07.52
32.71
34.81
150m:
200m:
1:42.47
2:17.42
34.95
34.95
250m:
300m:
2:51.67
3:26.18
34.25
34.51
350m:
400m:
4:00.45
4:34.00
34.27
33.55
22.Krzysztofiak IgaWarta Poznań+0,534:34.37624R Skr.
50m:
100m:
31.04
1:04.61
31.04
33.57
150m:
200m:
1:39.51
2:14.39
34.90
34.88
250m:
300m:
2:49.67
3:25.20
35.28
35.53
350m:
400m:
4:01.13
4:34.37
35.93
33.24
23.Kuziów MartynaUnia Oświęcim+0,694:34.61622
50m:
100m:
30.80
1:04.45
30.80
33.65
150m:
200m:
1:39.25
2:14.14
34.80
34.89
250m:
300m:
2:49.33
3:24.87
35.19
35.54
350m:
400m:
4:00.32
4:34.61
35.45
34.29
24.Wygnał MajaSMS Victoria Racibórz+0,734:35.24618
50m:
100m:
31.37
1:05.63
31.37
34.26
150m:
200m:
1:40.10
2:14.96
34.47
34.86
250m:
300m:
2:50.05
3:25.23
35.09
35.18
350m:
400m:
4:00.19
4:35.24
34.96
35.05
25.Haładyn KarolinaUKS 190 Łódź+0,824:36.24611
50m:
100m:
32.57
1:06.80
32.57
34.23
150m:
200m:
1:41.97
2:17.17
35.17
35.20
250m:
300m:
2:52.37
3:27.45
35.20
35.08
350m:
400m:
4:02.55
4:36.24
35.10
33.69
26.Szymańska JuliaUKS 190 Łódź+0,624:36.39610
50m:
100m:
31.54
1:05.97
31.54
34.43
150m:
200m:
1:41.05
2:16.18
35.08
35.13
250m:
300m:
2:51.67
3:26.72
35.49
35.05
350m:
400m:
4:01.83
4:36.39
35.11
34.56
27.Machulak MajaFala Kraśnik+0,924:36.46610
50m:
100m:
32.07
1:06.61
32.07
34.54
150m:
200m:
1:41.75
2:17.09
35.14
35.34
250m:
300m:
2:52.37
3:27.36
35.28
34.99
350m:
400m:
4:02.41
4:36.46
35.05
34.05
28.Fuks AleksandraUnia Oświęcim+0,664:36.93607
50m:
100m:
32.06
1:06.46
32.06
34.40
150m:
200m:
1:40.90
2:16.09
34.44
35.19
250m:
300m:
2:50.87
3:26.09
34.78
35.22
350m:
400m:
4:01.34
4:36.93
35.25
35.59
29.Kulik WiktoriaKormoran Olsztyn+0,734:36.95607
50m:
100m:
31.83
1:06.34
31.83
34.51
150m:
200m:
1:41.29
2:16.23
34.95
34.94
250m:
300m:
2:51.52
3:26.91
35.29
35.39
350m:
400m:
4:02.45
4:36.95
35.54
34.50
30.Adamska MariaG-8 Bielany Warszawa+0,894:37.55603
50m:
100m:
31.68
1:06.20
31.68
34.52
150m:
200m:
1:41.70
2:17.38
35.50
35.68
250m:
300m:
2:52.65
3:28.21
35.27
35.56
350m:
400m:
4:03.80
4:37.55
35.59
33.75
31.Chąciak SandraGim-92 Ursynów W-wa+0,734:37.71602
50m:
100m:
31.61
1:06.37
31.61
34.76
150m:
200m:
1:41.19
2:16.61
34.82
35.42
250m:
300m:
2:52.32
3:28.09
35.71
35.77
350m:
400m:
4:03.86
4:37.71
35.77
33.85
32.Możdżan MilenaUKS Shark Rudna+0,724:37.94600
50m:
100m:
31.57
1:05.45
31.57
33.88
150m:
200m:
1:40.55
2:15.69
35.10
35.14
250m:
300m:
2:50.83
3:26.55
35.14
35.72
350m:
400m:
4:02.51
4:37.94
35.96
35.43
33.Piejko DorotaCSTiR Strzyżów+0,804:41.97575
50m:
100m:
33.33
1:08.94
33.33
35.61
150m:
200m:
1:44.62
2:20.58
35.68
35.96
250m:
300m:
2:56.20
3:32.16
35.62
35.96
350m:
400m:
4:07.92
4:41.97
35.76
34.05
34.Oliwa LauraVega Dobrodzień+0,714:41.98575
50m:
100m:
32.07
1:07.38
32.07
35.31
150m:
200m:
1:43.60
2:19.87
36.22
36.27
250m:
300m:
2:55.32
3:31.43
35.45
36.11
350m:
400m:
4:07.67
4:41.98
36.24
34.31
35.Jurek MichalinaUKP Polonia Warszawa+0,584:43.12568
50m:
100m:
31.96
1:06.95
31.96
34.99
150m:
200m:
1:42.76
2:19.03
35.81
36.27
250m:
300m:
2:55.30
3:31.51
36.27
36.21
350m:
400m:
4:07.90
4:43.12
36.39
35.22
36.Kołodziejczyk OliwiaOlimpia Lublin+0,604:44.25561
50m:
100m:
31.99
1:06.39
31.99
34.40
150m:
200m:
1:41.80
2:18.30
35.41
36.50
250m:
300m:
2:54.99
3:31.92
36.69
36.93
350m:
400m:
4:08.76
4:44.25
36.84
35.49
37.Januszewska OtyliaMZOS Płock+0,794:44.74558
50m:
100m:
32.00
1:07.89
32.00
35.89
150m:
200m:
1:44.26
2:20.73
36.37
36.47
250m:
300m:
2:57.15
3:33.81
36.42
36.66
350m:
400m:
4:10.32
4:44.74
36.51
34.42
38.Kawczyńska ZuzannaMKP Szczecin+0,754:44.79558
50m:
100m:
31.57
1:06.87
31.57
35.30
150m:
200m:
1:42.88
2:18.97
36.01
36.09
250m:
300m:
2:55.58
3:32.72
36.61
37.14
350m:
400m:
4:09.53
4:44.79
36.81
35.26
39.Góral PaulaDwójka Tczew+0,584:46.34549
50m:
100m:
32.40
1:08.56
32.40
36.16
150m:
200m:
1:44.79
2:21.25
36.23
36.46
250m:
300m:
2:57.80
3:34.58
36.55
36.78
350m:
400m:
4:11.79
4:46.34
37.21
34.55
40.Krawczyk NikolaUnia Oświęcim+0,654:46.49548
50m:
100m:
32.94
1:08.55
32.94
35.61
150m:
200m:
1:44.51
2:20.96
35.96
36.45
250m:
300m:
2:57.65
3:34.27
36.69
36.62
350m:
400m:
4:11.14
4:46.49
36.87
35.35
41.Topp ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0,464:46.86546
50m:
100m:
32.67
1:07.98
32.67
35.31
150m:
200m:
1:43.84
2:20.55
35.86
36.71
250m:
300m:
2:57.43
3:34.64
36.88
37.21
350m:
400m:
4:11.81
4:46.86
37.17
35.05
42.Żerańska UrszulaBUKS Warszawa+0,764:46.94545
50m:
100m:
32.64
1:08.12
32.64
35.48
150m:
200m:
1:44.53
2:20.70
36.41
36.17
250m:
300m:
2:57.04
3:33.78
36.34
36.74
350m:
400m:
4:10.64
4:46.94
36.86
36.30
43.Dąbkowska AleksandraMZOS Płock+0,814:47.57542
50m:
100m:
32.60
1:08.67
32.60
36.07
150m:
200m:
1:45.67
2:22.64
37.00
36.97
250m:
300m:
2:59.61
3:36.24
36.97
36.63
350m:
400m:
4:12.67
4:47.57
36.43
34.90
44.Maślej IgaJuvenia Wrocław+0,584:49.33532
50m:
100m:
32.55
1:08.65
32.55
36.10
150m:
200m:
1:45.33
2:22.43
36.68
37.10
250m:
300m:
2:59.37
3:36.49
36.94
37.12
350m:
400m:
4:13.49
4:49.33
37.00
35.84
45.Niewiadomska NikolaManta Kochłowice Ruda Śl+0,894:50.22527
50m:
100m:
32.35
1:08.76
32.35
36.41
150m:
200m:
1:45.33
2:22.46
36.57
37.13
250m:
300m:
2:59.80
3:36.53
37.34
36.73
350m:
400m:
4:13.51
4:50.22
36.98
36.71
46.Ptaszyńska WeronikaUnia Oświęcim+0,734:52.46515
50m:
100m:
33.21
1:09.13
33.21
35.92
150m:
200m:
1:45.62
2:22.45
36.49
36.83
250m:
300m:
3:00.25
3:37.81
37.80
37.56
350m:
400m:
4:15.83
4:52.46
38.02
36.63
47.Adamska JuliaG-8 Bielany Warszawa+0,704:52.52515
50m:
100m:
32.51
1:09.26
32.51
36.75
150m:
200m:
1:46.67
2:24.45
37.41
37.78
250m:
300m:
3:01.77
3:38.80
37.32
37.03
350m:
400m:
4:16.58
4:52.52
37.78
35.94
48.Frysiak ZuzannaPiętnastka Bydgoszcz+0,534:52.81513
50m:
100m:
33.56
1:08.74
33.56
35.18
150m:
200m:
1:45.12
2:22.54
36.38
37.42
250m:
300m:
3:00.35
3:37.94
37.81
37.59
350m:
400m:
4:15.81
4:52.81
37.87
37.00
49.Bęben NinaOlimpia Lublin+0,734:53.13512
50m:
100m:
32.36
1:08.04
32.36
35.68
150m:
200m:
1:44.64
2:22.13
36.60
37.49
250m:
300m:
2:59.94
3:38.19
37.81
38.25
350m:
400m:
4:16.40
4:53.13
38.21
36.73
50.Więckowska AlicjaDelfin Garwolin+0,724:54.65504
50m:
100m:
32.19
1:08.83
32.19
36.64
150m:
200m:
1:46.55
2:24.65
37.72
38.10
250m:
300m:
3:02.93
3:41.02
38.28
38.09
350m:
400m:
4:18.96
4:54.65
37.94
35.69
51.Cichocka OliwiaOlimpijczyk 23 Lublin+0,814:54.90502
50m:
100m:
33.33
1:09.97
33.33
36.64
150m:
200m:
1:46.83
2:24.37
36.86
37.54
250m:
300m:
3:02.16
3:39.69
37.79
37.53
350m:
400m:
4:17.54
4:54.90
37.85
37.36
52.Ciesielska NataliaSP-149 Łódź+0,814:55.26501
50m:
100m:
34.74
1:11.53
34.74
36.79
150m:
200m:
1:48.91
2:26.29
37.38
37.38
250m:
300m:
3:03.90
3:41.46
37.61
37.56
350m:
400m:
4:18.97
4:55.26
37.51
36.29
53.Zakrzewska MartaJuvenia Wrocław+0,804:55.29500
50m:
100m:
31.77
1:07.38
31.77
35.61
150m:
200m:
1:44.59
2:22.70
37.21
38.11
250m:
300m:
3:00.51
3:38.64
37.81
38.13
350m:
400m:
4:16.93
4:55.29
38.29
38.36
54.Hajduk OliwiaAtol Oleśnica+0,744:55.35500
50m:
100m:
32.52
1:08.99
32.52
36.47
150m:
200m:
1:46.52
2:25.08
37.53
38.56
250m:
300m:
3:03.30
3:41.21
38.22
37.91
350m:
400m:
4:19.04
4:55.35
37.83
36.31
55.Kumor AleksandraUnia Oświęcim+0,624:55.46500
50m:
100m:
33.64
1:10.21
33.64
36.57
150m:
200m:
1:47.29
2:25.03
37.08
37.74
250m:
300m:
3:02.82
3:40.96
37.79
38.14
350m:
400m:
4:19.08
4:55.46
38.12
36.38
56.Krywiel KarolinaSMS Victoria Racibórz+0,734:55.71498
50m:
100m:
34.09
1:10.30
34.09
36.21
150m:
200m:
1:47.61
2:25.43
37.31
37.82
250m:
300m:
3:02.87
3:40.96
37.44
38.09
350m:
400m:
4:19.63
4:55.71
38.67
36.08
57.Florkiewicz LiwiaGryf Dębica+0,644:57.89487
50m:
100m:
32.99
1:09.51
32.99
36.52
150m:
200m:
1:47.44
2:26.03
37.93
38.59
250m:
300m:
3:04.41
3:42.99
38.38
38.58
350m:
400m:
4:21.03
4:57.89
38.04
36.86
58.Madej MajaPływak Bochnia+0,645:00.41475
50m:
100m:
33.56
1:10.57
33.56
37.01
150m:
200m:
1:48.12
2:26.45
37.55
38.33
250m:
300m:
3:05.73
3:44.08
39.28
38.35
350m:
400m:
4:22.77
5:00.41
38.69
37.64
59.Liwowska MariaPiątka Konstantynów Łódzki+0,815:00.62474
50m:
100m:
31.34
1:07.47
31.34
36.13
150m:
200m:
1:46.16
2:25.39
38.69
39.23
250m:
300m:
3:04.29
3:43.23
38.90
38.94
350m:
400m:
4:22.24
5:00.62
39.01
38.38
60.Dobrowolska NataliaSMS Victoria Racibórz+0,725:04.08458
50m:
100m:
33.57
1:10.77
33.57
37.20
150m:
200m:
1:49.12
2:27.53
38.35
38.41
250m:
300m:
3:06.64
3:45.95
39.11
39.31
350m:
400m:
4:25.37
5:04.08
39.42
38.71
61.Karwowska AnnaCKS-SMS Szczecin+0,635:12.81421
50m:
100m:
35.67
1:15.38
35.67
39.71
150m:
200m:
1:55.00
2:35.24
39.62
40.24
250m:
300m:
3:15.53
3:55.46
40.29
39.93
350m:
400m:
4:35.64
5:12.81
40.18
37.17
62.Bratuś PatrycjaGryf Dębica+0,735:18.69398
50m:
100m:
35.86
1:16.03
35.86
40.17
150m:
200m:
1:56.55
2:37.83
40.52
41.28
250m:
300m:
3:19.14
4:00.65
41.31
41.51
350m:
400m:
4:40.16
5:18.69
39.51
38.53
63.Zavalniuk DariaSP-149 Łódź+0,755:28.05365
50m:
100m:
35.17
1:16.44
35.17
41.27
150m:
200m:
1:58.24
2:40.87
41.80
42.63
250m:
300m:
3:23.62
4:06.44
42.75
42.82
350m:
400m:
4:48.83
5:28.05
42.39
39.22
NWUrban KarolinaÓsemka Starogard Gd.


<< TOP >>
Konkurencja 20
15-12-2018
Chłopców, 400m dowolny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:37.57
3:50.76
Wojdak Wojciech
Młynarczyk Karol
UNOSW
G8WAR
Netanya (ISR)
Lublin
02-12-2015
17-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0,704:04.98650A
50m:
100m:
28.15
58.63
28.15
30.48
150m:
200m:
1:29.91
2:00.70
31.28
30.79
250m:
300m:
2:31.70
3:03.13
31.00
31.43
350m:
400m:
3:34.21
4:04.98
31.08
30.77
2.Daszkiewicz MichałUnia Oświęcim+0,754:06.18640A
50m:
100m:
27.24
57.38
27.24
30.14
150m:
200m:
1:28.21
1:59.58
30.83
31.37
250m:
300m:
2:30.99
3:02.92
31.41
31.93
350m:
400m:
3:34.57
4:06.18
31.65
31.61
3.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0,714:07.17633A
50m:
100m:
27.98
58.90
27.98
30.92
150m:
200m:
1:30.13
2:01.23
31.23
31.10
250m:
300m:
2:32.82
3:04.47
31.59
31.65
350m:
400m:
3:36.10
4:07.17
31.63
31.07
4.Czech ArkadiuszUnia Oświęcim+0,634:07.30632A
50m:
100m:
28.48
59.47
28.48
30.99
150m:
200m:
1:30.80
2:02.57
31.33
31.77
250m:
300m:
2:33.95
3:05.59
31.38
31.64
350m:
400m:
3:36.84
4:07.30
31.25
30.46
5.Rodkiewicz RadosławMuszelka Warszawa+0,774:07.86627A
50m:
100m:
28.53
59.23
28.53
30.70
150m:
200m:
1:30.62
2:02.13
31.39
31.51
250m:
300m:
2:33.52
3:05.16
31.39
31.64
350m:
400m:
3:36.77
4:07.86
31.61
31.09
6.Lewicki FilipSMS Galicja Kraków+0,774:09.94612A
50m:
100m:
29.03
1:00.25
29.03
31.22
150m:
200m:
1:31.83
2:04.07
31.58
32.24
250m:
300m:
2:36.39
3:08.08
32.32
31.69
350m:
400m:
3:39.41
4:09.94
31.33
30.53
7.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0,824:10.37609A
50m:
100m:
28.46
59.95
28.46
31.49
150m:
200m:
1:32.02
2:04.55
32.07
32.53
250m:
300m:
2:36.55
3:08.89
32.00
32.34
350m:
400m:
3:40.90
4:10.37
32.01
29.47
8.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0,644:10.75606A
50m:
100m:
27.77
59.15
27.77
31.38
150m:
200m:
1:31.23
2:03.35
32.08
32.12
250m:
300m:
2:35.68
3:07.80
32.33
32.12
350m:
400m:
3:40.02
4:10.75
32.22
30.73
9.Niedziałek MichałKormoran Olsztyn+0,694:12.01597A
50m:
100m:
29.15
1:00.59
29.15
31.44
150m:
200m:
1:32.47
2:04.44
31.88
31.97
250m:
300m:
2:36.72
3:09.02
32.28
32.30
350m:
400m:
3:41.11
4:12.01
32.09
30.90
10.Roguski MateuszMuszelka Warszawa+0,714:12.39594A
50m:
100m:
28.75
59.79
28.75
31.04
150m:
200m:
1:31.48
2:03.64
31.69
32.16
250m:
300m:
2:36.33
3:08.70
32.69
32.37
350m:
400m:
3:41.19
4:12.39
32.49
31.20
11.Lewandowski OliwierMZOS Płock+0,764:12.53593B
50m:
100m:
29.06
1:00.88
29.06
31.82
150m:
200m:
1:33.21
2:05.45
32.33
32.24
250m:
300m:
2:37.78
3:10.37
32.33
32.59
350m:
400m:
3:43.03
4:12.53
32.66
29.50
12.Gorra MikołajMKP Szczecin+0,534:13.15589B
50m:
100m:
27.50
58.86
27.50
31.36
150m:
200m:
1:31.33
2:04.35
32.47
33.02
250m:
300m:
2:37.39
3:10.52
33.04
33.13
350m:
400m:
3:42.65
4:13.15
32.13
30.50
13.Kapała SzymonKormoran Olsztyn+0,714:13.55586B
50m:
100m:
29.51
1:01.58
29.51
32.07
150m:
200m:
1:33.40
2:05.36
31.82
31.96
250m:
300m:
2:38.05
3:10.32
32.69
32.27
350m:
400m:
3:42.37
4:13.55
32.05
31.18
14.Malinowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.+0,534:13.94583B
50m:
100m:
27.97
59.13
27.97
31.16
150m:
200m:
1:31.21
2:04.31
32.08
33.10
250m:
300m:
2:37.10
3:10.13
32.79
33.03
350m:
400m:
3:42.93
4:13.94
32.80
31.01
15.Szymczak SzymonJuvenia Wrocław+0,694:13.96583B
50m:
100m:
28.66
1:00.04
28.66
31.38
150m:
200m:
1:32.19
2:04.43
32.15
32.24
250m:
300m:
2:36.93
3:09.73
32.50
32.80
350m:
400m:
3:42.32
4:13.96
32.59
31.64
16.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0,684:14.37580B
50m:
100m:
28.59
59.88
28.59
31.29
150m:
200m:
1:31.98
2:04.28
32.10
32.30
250m:
300m:
2:36.87
3:10.04
32.59
33.17
350m:
400m:
3:42.88
4:14.37
32.84
31.49
17.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0,724:15.74571B
50m:
100m:
29.50
1:01.50
29.50
32.00
150m:
200m:
1:33.84
2:06.58
32.34
32.74
250m:
300m:
2:39.70
3:11.96
33.12
32.26
350m:
400m:
3:43.80
4:15.74
31.84
31.94
18.Swojnóg IgorUnia Oświęcim+0,694:16.48566B
50m:
100m:
28.89
1:00.33
28.89
31.44
150m:
200m:
1:32.76
2:05.31
32.43
32.55
250m:
300m:
2:38.06
3:11.28
32.75
33.22
350m:
400m:
3:44.29
4:16.48
33.01
32.19
19.Pogoda FilipOlimpijczyk 23 Lublin+0,834:16.52566B
50m:
100m:
28.95
1:00.86
28.95
31.91
150m:
200m:
1:33.87
2:07.35
33.01
33.48
250m:
300m:
2:40.91
3:14.67
33.56
33.76
350m:
400m:
3:48.62
4:16.52
33.95
27.90
20.Swintozelski MaksymilianFala Kraśnik+0,704:18.09556B
50m:
100m:
28.92
1:00.59
28.92
31.67
150m:
200m:
1:33.02
2:05.46
32.43
32.44
250m:
300m:
2:38.37
3:11.86
32.91
33.49
350m:
400m:
3:45.37
4:18.09
33.51
32.72
21.Szymczykowski JakubUKS MOS Opole+0,694:18.97550R
50m:
100m:
29.24
1:01.58
29.24
32.34
150m:
200m:
1:35.24
2:08.54
33.66
33.30
250m:
300m:
2:42.16
3:15.99
33.62
33.83
350m:
400m:
3:49.06
4:18.97
33.07
29.91
22.Sokołowski FabianDwójka Morena Gdańsk+0,684:19.47547R
50m:
100m:
29.85
1:02.60
29.85
32.75
150m:
200m:
1:35.75
2:09.08
33.15
33.33
250m:
300m:
2:42.39
3:15.73
33.31
33.34
350m:
400m:
3:48.23
4:19.47
32.50
31.24
23.Hanf SzymonKorona Kraków+0,784:19.81545
50m:
100m:
28.52
1:01.82
28.52
33.30
150m:
200m:
1:35.85
2:09.62
34.03
33.77
250m:
300m:
2:42.72
3:16.28
33.10
33.56
350m:
400m:
3:48.98
4:19.81
32.70
30.83
24.Kasperski PatrykFala Kraśnik+0,704:19.99544
50m:
100m:
29.18
1:02.21
29.18
33.03
150m:
200m:
1:35.61
2:09.22
33.40
33.61
250m:
300m:
2:42.07
3:15.03
32.85
32.96
350m:
400m:
3:48.08
4:19.99
33.05
31.91
25.Koryciński KamilSMS Galicja Kraków+0,624:20.72539
50m:
100m:
28.62
1:00.13
28.62
31.51
150m:
200m:
1:32.99
2:06.07
32.86
33.08
250m:
300m:
2:39.28
3:13.03
33.21
33.75
350m:
400m:
3:47.06
4:20.72
34.03
33.66
26.Kowalski MarekTP Zielona Góra+0,644:20.83538
50m:
100m:
28.70
1:00.28
28.70
31.58
150m:
200m:
1:33.13
2:06.41
32.85
33.28
250m:
300m:
2:39.94
3:13.91
33.53
33.97
350m:
400m:
3:47.95
4:20.83
34.04
32.88
27.Sobowiec MateuszPiętnastka Bydgoszcz+0,714:20.87538
50m:
100m:
28.39
59.47
28.39
31.08
150m:
200m:
1:31.97
2:05.08
32.50
33.11
250m:
300m:
2:38.93
3:12.72
33.85
33.79
350m:
400m:
3:46.93
4:20.87
34.21
33.94
28.Paszkowski KonstantyGim-92 Ursynów W-wa+0,654:21.14536
50m:
100m:
28.98
1:01.33
28.98
32.35
150m:
200m:
1:34.60
2:08.16
33.27
33.56
250m:
300m:
2:41.62
3:15.53
33.46
33.91
350m:
400m:
3:48.78
4:21.14
33.25
32.36
29.Rychel MaksymilianSMS Victoria Racibórz+0,724:21.47534
50m:
100m:
28.12
1:00.47
28.12
32.35
150m:
200m:
1:33.73
2:07.30
33.26
33.57
250m:
300m:
2:41.47
3:15.90
34.17
34.43
350m:
400m:
3:49.15
4:21.47
33.25
32.32
30.Adamczyk MaksymilianWKS Śląsk Wrocław+0,654:22.18530
50m:
100m:
29.11
1:01.64
29.11
32.53
150m:
200m:
1:35.16
2:08.96
33.52
33.80
250m:
300m:
2:42.57
3:16.05
33.61
33.48
350m:
400m:
3:49.38
4:22.18
33.33
32.80
31.Kowalski DanielAtol Oleśnica+0,854:23.36523
50m:
100m:
28.84
1:01.16
28.84
32.32
150m:
200m:
1:34.09
2:07.64
32.93
33.55
250m:
300m:
2:41.08
3:15.26
33.44
34.18
350m:
400m:
3:49.43
4:23.36
34.17
33.93
32.Jasiński JakubJedynka Łódź+0,754:23.55522
50m:
100m:
29.88
1:02.41
29.88
32.53
150m:
200m:
1:35.23
2:08.56
32.82
33.33
250m:
300m:
2:42.57
3:16.56
34.01
33.99
350m:
400m:
3:50.56
4:23.55
34.00
32.99
33.Wojtkowiak MateuszWarta Poznań+0,704:23.64521
50m:
100m:
29.84
1:02.85
29.84
33.01
150m:
200m:
1:37.09
2:11.60
34.24
34.51
250m:
300m:
2:45.94
3:20.43
34.34
34.49
350m:
400m:
3:51.83
4:23.64
31.40
31.81
34.Cybulski JakubTri-Team Rumia+0,884:24.21518
50m:
100m:
29.33
1:02.09
29.33
32.76
150m:
200m:
1:36.14
2:10.31
34.05
34.17
250m:
300m:
2:44.28
3:18.30
33.97
34.02
350m:
400m:
3:51.94
4:24.21
33.64
32.27
35.Sieprawski RochUnia Oświęcim+0,704:24.62516
50m:
100m:
28.90
1:00.49
28.90
31.59
150m:
200m:
1:32.33
2:05.58
31.84
33.25
250m:
300m:
2:40.37
3:15.06
34.79
34.69
350m:
400m:
3:50.14
4:24.62
35.08
34.48
36.Basa SzymonSMS Galicja Kraków+0,764:25.23512
50m:
100m:
29.12
1:01.53
29.12
32.41
150m:
200m:
1:35.05
2:09.22
33.52
34.17
250m:
300m:
2:43.76
3:18.16
34.54
34.40
350m:
400m:
3:52.28
4:25.23
34.12
32.95
37.Forgel KonradTP Zielona Góra+0,614:25.36511
50m:
100m:
28.65
1:00.83
28.65
32.18
150m:
200m:
1:33.88
2:07.70
33.05
33.82
250m:
300m:
2:41.41
3:15.95
33.71
34.54
350m:
400m:
3:50.95
4:25.36
35.00
34.41
38.Kudliński ŁukaszSP-149 Łódź+0,664:25.44511
50m:
100m:
28.45
1:01.36
28.45
32.91
150m:
200m:
1:35.01
2:09.32
33.65
34.31
250m:
300m:
2:43.65
3:18.41
34.33
34.76
350m:
400m:
3:52.61
4:25.44
34.20
32.83
39.Fortuna FilipSMS Galicja Kraków+0,634:25.45511
50m:
100m:
29.93
1:03.10
29.93
33.17
150m:
200m:
1:37.13
2:11.74
34.03
34.61
250m:
300m:
2:45.65
3:19.92
33.91
34.27
350m:
400m:
3:53.79
4:25.45
33.87
31.66
40.Krupiński WojciechPosnania Poznań+0,874:26.38505
50m:
100m:
29.39
1:01.98
29.39
32.59
150m:
200m:
1:35.95
2:09.82
33.97
33.87
250m:
300m:
2:44.00
3:18.24
34.18
34.24
350m:
400m:
3:52.54
4:26.38
34.30
33.84
41.Borkowski ArkadiuszVega Dobrodzień+0,674:27.25500
50m:
100m:
29.54
1:02.58
29.54
33.04
150m:
200m:
1:37.18
2:11.87
34.60
34.69
250m:
300m:
2:46.07
3:19.88
34.20
33.81
350m:
400m:
3:53.67
4:27.25
33.79
33.58
42.Skoczylas MichałWodnik-29 Katowice+0,674:27.31500
50m:
100m:
29.70
1:02.87
29.70
33.17
150m:
200m:
1:36.78
2:11.11
33.91
34.33
250m:
300m:
2:45.28
3:20.08
34.17
34.80
350m:
400m:
3:54.39
4:27.31
34.31
32.92
43.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0,654:28.53493
50m:
100m:
30.34
1:03.97
30.34
33.63
150m:
200m:
1:38.28
2:12.08
34.31
33.80
250m:
300m:
2:46.83
3:21.47
34.75
34.64
350m:
400m:
3:55.68
4:28.53
34.21
32.85
44.Para MikołajUnia Oświęcim+0,654:28.61493
50m:
100m:
28.40
1:00.53
28.40
32.13
150m:
200m:
1:33.68
2:07.99
33.15
34.31
250m:
300m:
2:42.49
3:17.53
34.50
35.04
350m:
400m:
3:52.97
4:28.61
35.44
35.64
45.Nazaruk PiotrJuvenia Białystok+0,824:28.73492
50m:
100m:
28.80
1:01.49
28.80
32.69
150m:
200m:
1:35.41
2:10.11
33.92
34.70
250m:
300m:
2:45.31
3:20.74
35.20
35.43
350m:
400m:
3:55.82
4:28.73
35.08
32.91
46.Okręt OliwierKSZO Ostrowiec Św.+0,674:29.17490
50m:
100m:
30.37
1:04.29
30.37
33.92
150m:
200m:
1:38.76
2:13.49
34.47
34.73
250m:
300m:
2:47.70
3:22.51
34.21
34.81
350m:
400m:
3:57.16
4:29.17
34.65
32.01
47.Soiński DominikWarta Poznań+0,644:29.62487
50m:
100m:
29.88
1:03.30
29.88
33.42
150m:
200m:
1:37.81
2:12.28
34.51
34.47
250m:
300m:
2:47.05
3:21.33
34.77
34.28
350m:
400m:
3:55.86
4:29.62
34.53
33.76
48.Grabski MateuszCKS-SMS Szczecin+0,844:29.79486
50m:
100m:
29.82
1:03.28
29.82
33.46
150m:
200m:
1:37.75
2:12.39
34.47
34.64
250m:
300m:
2:47.09
3:22.05
34.70
34.96
350m:
400m:
3:57.49
4:29.79
35.44
32.30
49.Szwiec Jakub5 plus 1 Opole+0,664:30.91480
50m:
100m:
30.49
1:03.94
30.49
33.45
150m:
200m:
1:37.97
2:12.00
34.03
34.03
250m:
300m:
2:46.68
3:21.67
34.68
34.99
350m:
400m:
3:57.13
4:30.91
35.46
33.78
50.Straszyński KacperMKS Trójka Łódź+0,754:31.22479
50m:
100m:
30.70
1:04.41
30.70
33.71
150m:
200m:
1:39.10
2:13.79
34.69
34.69
250m:
300m:
2:48.50
3:23.53
34.71
35.03
350m:
400m:
3:57.51
4:31.22
33.98
33.71
51.Tumialis MaciejOlimpijczyk Suwałki+0,574:31.30478
50m:
100m:
29.32
1:03.04
29.32
33.72
150m:
200m:
1:38.05
2:13.21
35.01
35.16
250m:
300m:
2:47.91
3:22.72
34.70
34.81
350m:
400m:
3:57.67
4:31.30
34.95
33.63
52.Zieliński MaksymilianG-8 Bielany Warszawa+0,694:31.75476
50m:
100m:
28.88
1:01.92
28.88
33.04
150m:
200m:
1:36.85
2:11.96
34.93
35.11
250m:
300m:
2:46.98
3:22.14
35.02
35.16
350m:
400m:
3:57.76
4:31.75
35.62
33.99
53.Gaweł JakubMKP Szczecin+0,704:33.31468
50m:
100m:
30.53
1:03.60
30.53
33.07
150m:
200m:
1:37.82
2:13.07
34.22
35.25
250m:
300m:
2:48.49
3:23.75
35.42
35.26
350m:
400m:
3:59.21
4:33.31
35.46
34.10
54.Borsuk PiotrFala Kraśnik+0,654:35.43457
50m:
100m:
29.42
1:02.83
29.42
33.41
150m:
200m:
1:37.71
2:13.93
34.88
36.22
250m:
300m:
2:49.52
3:25.08
35.59
35.56
350m:
400m:
4:00.76
4:35.43
35.68
34.67
55.Małaczyński JakubWKS Śląsk Wrocław+0,624:37.17449
50m:
100m:
32.11
1:07.10
32.11
34.99
150m:
200m:
1:42.61
2:17.89
35.51
35.28
250m:
300m:
2:52.99
3:28.10
35.10
35.11
350m:
400m:
4:03.18
4:37.17
35.08
33.99
56.Syldatk WiktorAqua Ustka+0,694:38.72441
50m:
100m:
30.80
1:05.05
30.80
34.25
150m:
200m:
1:40.85
2:17.33
35.80
36.48
250m:
300m:
2:53.58
3:29.68
36.25
36.10
350m:
400m:
4:05.97
4:38.72
36.29
32.75
57.Reterski DamianZnicz Koszalin+0,684:38.88440
50m:
100m:
31.16
1:06.22
31.16
35.06
150m:
200m:
1:41.59
2:17.59
35.37
36.00
250m:
300m:
2:53.58
3:29.19
35.99
35.61
350m:
400m:
4:04.98
4:38.88
35.79
33.90
58.Pawlak HubertKU AZS Politechniki Ł+0,814:38.91440
50m:
100m:
30.35
1:04.70
30.35
34.35
150m:
200m:
1:40.19
2:15.78
35.49
35.59
250m:
300m:
2:51.64
3:28.23
35.86
36.59
350m:
400m:
4:04.51
4:38.91
36.28
34.40
59.Szczepański JakubWodnik Łask+0,644:42.92422
50m:
100m:
29.71
1:04.00
29.71
34.29
150m:
200m:
1:40.14
2:17.39
36.14
37.25
250m:
300m:
2:54.48
3:31.35
37.09
36.87
350m:
400m:
4:08.00
4:42.92
36.65
34.92
60.Cebula KamilWodnik Siemianowice Śl.+0,664:44.23416
50m:
100m:
30.98
1:05.75
30.98
34.77
150m:
200m:
1:41.85
2:17.72
36.10
35.87
250m:
300m:
2:54.68
3:31.16
36.96
36.48
350m:
400m:
4:07.99
4:44.23
36.83
36.24
61.Radek JakubSalos Cortile Kielce+0,704:51.50386
50m:
100m:
33.81
1:09.88
33.81
36.07
150m:
200m:
1:47.02
2:24.32
37.14
37.30
250m:
300m:
3:01.43
3:38.94
37.11
37.51
350m:
400m:
4:15.97
4:51.50
37.03
35.53
62.Płoskonka JakubSMS Galicja Kraków+0,734:52.74381
50m:
100m:
31.17
1:06.66
31.17
35.49
150m:
200m:
1:43.34
2:20.73
36.68
37.39
250m:
300m:
2:58.88
3:37.12
38.15
38.24
350m:
400m:
4:15.19
4:52.74
38.07
37.55
NWDanikiewicz DawidUnia Oświęcim
NWTrylski WiktorTri-Team Rumia


<< TOP >>
Konkurencja 21
15-12-2018
Dziewcząt, 100m klasyczny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:05.12
1:08.99
Sztandera Dominika
Kramer Aleksandra
JUWRO
TPZIE
Łódź
Łódź
22-12-2017
21-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
1.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,681:09.63718A32.8736.76
2.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0,671:12.20644A33.7538.45
3.Herbreder GabrielaGim-92 Ursynów W-wa+0,471:12.25642A33.9238.33
4.Błażejewska NikolaWodnik Łask+0,601:12.47637A33.4039.07
5.Obajtek AleksandraAZS AWF Warszawa+0,581:12.51636A34.0138.50
6.Motyl SaraKU AZS Politechniki Ł+0,641:13.03622A34.5938.44
7.Włodarkiewicz MagdalenaG-8 Bielany Warszawa+0,631:13.59608A33.3840.21
8.Russek AgataUKP Polonia Warszawa+0,691:13.88601A34.5539.33
9.Kamińska AnnaPiętnastka Bydgoszcz+0,641:13.98598A34.6239.36
10.Pastuszuk PaulinaOlimpia Lublin+0,601:14.03597A35.8438.19
11.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0,581:14.36589B35.6438.72
12.Dopart MarcelinaAZS AWF Warszawa+0,751:14.66582B35.1439.52
13.Oczkowska DariaSMS Galicja Kraków+0,771:14.77580B34.8139.96
14.Sadlik MartynaUnia Oświęcim+0,781:14.91576B35.5639.35
15.Olech CecyliaŚUKS Warszawa+0,521:15.35566B35.0240.33
16.Kertyńska NadiaWKS Śląsk Wrocław+0,611:15.39565B35.3440.05
17.Mosek OliwiaSMS Victoria Racibórz+0,681:15.47564B34.5140.96
18.O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec+0,701:15.51563B35.6339.88
19.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,541:15.65560B35.5840.07
20.Budzińska PaulinaMMKS Kędzierzyn-Koźle+0,631:15.70559B35.7839.92
21.Walczak OliwiaMKP Szczecin+0,671:16.16548R35.9940.17
22.Biela IngaAquarius Myślenice+0,771:17.03530R35.6241.41
23.Marjańska AgataPiętnastka Bydgoszcz+0,731:17.0852935.9841.10
24.Krętosz MariaWodnik Siemianowice Śl.+0,711:17.2452636.4240.82
25.Lasecka AleksandraSP 63 Bydgoszcz+0,791:18.1750736.7841.39
26.Panek NikolaJasień Sucha Beskidzka+0,661:18.9349336.6642.27
27.Orłowska AgataMOS Dąbrowa Górnicza+0,651:19.0049138.0840.92
28.Szarczyńska ZuzannaWKS Śląsk Wrocław+0,831:19.0849037.2641.82
29.Biegańska WeronikaG-8 Bielany Warszawa+0,581:19.2448737.5141.73
30.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl+0,781:19.3248537.5641.76
31.Zhuk DariaManta Jelcz-Laskowice+0,751:19.7847735.2344.55
32.Węclewska AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0,661:20.2146938.7541.46
33.Gdaniec MartaDwójka Morena Gdańsk+0,731:20.7746037.9242.85
34.Auguściak MagdalenaKapry-Armexim Pruszków+0,691:21.6644538.5243.14
35.Skibczak PaulinaG-8 Bielany Warszawa+0,761:22.0943838.7143.38
36.Ciszewska AmeliaOlimpijczyk Suwałki+0,721:22.4243338.8643.56
37.Kondratiuk GabrielaWodnik Bielsk Podlaski+0,651:22.5343138.4344.10
38.Kaczmarek JuliannaMKP Astromal-Leszno+0,741:22.7242839.2243.50
39.Elsner AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,651:22.7442839.7542.99
40.Żemojtel ZuzannaMTS Kwidzyn+0,851:23.1842139.2243.96
41.Kąkolecka KlaudiaPiątka Łomianki+0,661:24.7939739.5945.20
DYSKW.Kasjaniuk PatrycjaUKP Polonia Warszawa
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Pawłowska WeronikaPływak Bochnia
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
NWSzymańska KingaAquatica Pawłowice
NWZavalniuk DariaSP-149 Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 22
15-12-2018
Chłopców, 100m klasyczny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
58.48
1:01.51
Stolarski Marcin
Siemiński Piotr
WAPOZ
ZOWAR
Łódź
Lublin
20-12-2017
17-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
1.Skóra BartoszPiątka Konstantynów Łódzki+0,731:04.15651A30.2433.91
2.Zhuravel NazarWKS Śląsk Wrocław+0,641:04.49641A30.5933.90
3.Cebula OskarWKS Śląsk Wrocław+0,611:04.62637A30.1334.49
4.Krawczyk JakubMKP Astromal-Leszno+0,641:04.69635A30.4734.22
5.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0,551:05.42614A31.8833.54
6.Grabek OskarOlimpijczyk 23 Lublin+0,711:05.45613A30.5934.86
7.Dobrindt MikołajG-8 Bielany Warszawa+0,711:05.63608A Skr.31.6833.95
8.Jachimowicz MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,661:05.69606A30.7934.90
9.Duszczak KacperTrójka Środa Wlkp.+0,661:06.39587A30.9535.44
10.Szydłowski ErwinUnia Oświęcim+0,631:06.73578A31.2435.49
11.Burszyk BartoszSMS Victoria Racibórz+0,711:07.01571B31.5535.46
12.Leciejewski KarolMKP Astromal-Leszno+0,651:07.03571B31.2635.77
13.Czaja MarcoUKS MOS Opole+0,691:07.16567B31.6435.52
14.Biedka MikołajWłókniarz Kalisz+0,621:07.20566B31.5535.65
15.Komorowski KacperMOSM Tychy+0,691:07.24565B31.2036.04
16.Olejnik AdamSkalar Słupsk+0,651:07.29564B31.0736.22
17.Wojda KamilTP Zielona Góra+0,641:07.38562B31.5635.82
18.Rembowski JanIKS Konstancin+0,591:07.42561B31.4635.96
19.Skrzypek PiotrŚUKS Warszawa+0,731:07.49559B31.7735.72
20.Wróbel IgorUnia Oświęcim+0,641:07.51558B32.0335.48
21.Dominiczak KamilKS Piątka Chorzów+0,571:07.62556R32.1635.46
22.Swiekatowski WojciechTP Zielona Góra+0,681:07.69554R32.0235.67
23.Majstrenko MichałUKS MOS Opole+0,711:07.7355331.0736.66
24.Gwóźdź KacperSMS Galicja Kraków+0,711:07.8055131.8935.91
25.Filipiak GrzegorzMKP Astromal-Leszno+0,641:08.1954232.5935.60
26.Szeląg DawidMeduza Pajęczno+0,681:08.4353631.6436.79
27.Snoch MichałNa Fali Bytom+0,791:08.5853332.2736.31
28.Wawryca HubertSMS Victoria Racibórz+0,741:08.7053032.3936.31
29.Michalak JanNawa Skierniewice+0,661:08.7153032.2836.43
30.Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0,711:08.7452932.8035.94
31.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0,671:08.8952631.9636.93
32.Dybowski JanSMS Galicja Kraków+0,751:08.9052532.1036.80
33.Szczepanik SzymonSokół Rzeszów+0,701:08.9952332.0336.96
34.Leiman CezaryWKS Śląsk Wrocław+0,761:09.2051832.5936.61
35.Michałowski ErykOMEGA Sokółka+0,681:09.2451832.4636.78
36.Wilanowski MateuszJedynka Łódź+0,781:09.4051432.8136.59
37.Gliński KacperSolex Lębork+0,741:10.1149932.1038.01
38.Turków KacperSzafir Wałbrzych+0,621:11.2847433.5437.74
39.Mosiak MikołajAtol Oleśnica+0,621:11.4147233.4637.95
40.Ostrowski KrzysztofWodnik Rawicz+0,661:11.5646933.3738.19
41.Król WiktorWarta Poznań+0,701:11.5846833.5738.01
42.Macioszek MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,591:12.4045333.4838.92
43.Milewski PawełOlimpijczyk Suwałki+0,641:12.5844933.7538.83
44.Bartłomowicz TomaszSMS Galicja Kraków+0,661:12.7444633.9738.77
45.Mirek JakubSparta Biłgoraj+0,761:12.8044534.0338.77
46.Rojek PiotrFala Ropczyce+0,751:13.0044234.5338.47
47.Czerniak JarosławOlimpijczyk 23 Lublin+0,561:13.4243434.5138.91
48.Szukała KrzysztofWarta Poznań+0,631:14.4341734.7939.64
49.Januszanis PiotrOlimpijczyk Suwałki+0,541:14.5441535.0439.50
50.Olender MiłoszTotis Viribus Świebodzin+0,641:14.9940735.3539.64
51.Kuzia KrzysztofKapry-Armexim Pruszków+0,621:15.8039434.7341.07
52.Słowiński KamilManta Kochłowice Ruda Śl+0,741:16.1238936.1040.02
53.Paszkowski KonstantyGim-92 Ursynów W-wa+0,721:17.0837535.4041.68
54.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0,791:17.2337336.2440.99
55.Lisik KacperUKS Shark Rudna+0,791:17.4237035.6741.75
56.Płoskonka JakubSMS Galicja Kraków+0,791:18.2535836.7541.50
57.Skwarnicki JakubBUKS Warszawa+0,571:18.7035237.1341.57
58.Syldatk WiktorAqua Ustka+0,691:18.9634936.6442.32
59.Dolata MarcelMaratończyk Ostrów Wlkp.+0,541:20.6832737.5243.16
60.Zaczek MarcinSalos Cortile Kielce+0,821:21.4131838.2143.20
DYSKW.Krawiec PatrykVega Dobrodzień
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Jasiński BartłomiejJedynka Łódź
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Nowak JakubH2O Koszalin
O1 - Przedwczesny start
NWSłomski KarolAtol Oleśnica


<< TOP >>
Konkurencja 23
15-12-2018
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:07.97
2:13.18
Tchórz Alicja
Knop Aleksandra
JUWRO
190LOD
Lublin
Łódź
17-12-2015
19-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Famulok ZuzannaAquatica Pawłowice+0,702:20.53652A29.9836.7641.7132.08
2.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,562:20.67650A30.6836.4739.8333.69
3.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0,622:20.84647A30.1535.3941.5933.71
4.Celmer WiktoriaWarta Poznań+0,562:22.88620A30.7836.7743.2832.05
5.Groń WeronikaPiętnastka Bydgoszcz+0,692:23.46612A30.9236.1842.7633.60
6.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,692:24.34601A30.1936.7342.3635.06
7.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0,582:25.40588A29.8135.2844.1036.21
8.Cynarska NataliaUKP Polonia Warszawa+0,612:25.48587A32.0636.0542.5534.82
9.Frąckiewicz MartynaTP Zielona Góra+0,652:25.51587A30.9838.0141.9234.60
10.Gąsior OliwiaUKS Shark Rudna+0,752:25.64585A32.1335.9944.0533.47
11.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0,672:26.03581B33.1238.3341.3833.20
12.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl+0,762:26.70573B33.5137.0244.2631.91
13.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec+0,652:26.75572B31.5735.3445.4634.38
14.Fuks AleksandraUnia Oświęcim+0,622:27.34565B32.9938.7241.1234.51
15.Russek AgataUKP Polonia Warszawa+0,722:27.67561B32.4140.5239.8934.85
16.Kantecka JuliaWłókniarz Kalisz+0,732:28.25555B31.8737.5545.5833.25
17.Sterniczuk WeronikaPiątka Konstantynów Łódzki+0,722:28.61551B31.0038.9344.2134.47
18.Kasprowicz MartaSMS Victoria Racibórz+0,722:29.74538B31.4239.2844.5434.50
19.Dach WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,722:30.68528B30.6539.0443.0637.93
20.Kulik WiktoriaKormoran Olsztyn+0,732:31.17523B33.1139.9243.5634.58
21.Kostrzewska MariaUKS 190 Łódź+0,732:31.48520R33.1939.5245.0133.76
22.Adamska MariaG-8 Bielany Warszawa+0,762:31.51520R32.2839.1146.0934.03
23.Skrzypiec NikaJuvenia Wrocław+0,762:32.3851132.5840.1343.8135.86
24.Niepogodzińska IzabelaSMS Galicja Kraków+0,662:33.0250532.1538.8044.5837.49
25.Gdaniec MartaDwójka Morena Gdańsk+0,692:35.2848333.1939.9445.8136.34
Niewiadomska NikolaManta Kochłowice Ruda Śl+0,862:35.2848332.3941.9546.3334.61
27.Witek AleksandraŻabianka Gdańsk+0,682:35.4248222.2151.2245.2336.76
28.Błażejczyk KarolinaŻabianka Gdańsk+0,622:35.7547834.1039.1545.6136.89
29.Oliwa LauraVega Dobrodzień+0,622:36.0547633.3139.1048.4235.22
30.Jodłowska ZuzannaSMS Galicja Kraków+0,852:36.9546833.3640.2745.6937.63
31.Góral PaulaDwójka Tczew+0,652:37.5246235.1641.3346.1634.87
32.Janacz DariaSMS Victoria Racibórz+0,722:38.8245132.0341.3746.8738.55
33.Koczyk AleksandraŻoliborz Warszawa+0,552:39.0344933.5341.4747.0037.03
34.Wąsik JuliaUnia Oświęcim+0,752:40.0744133.8141.8146.4438.01
35.Sołoniewicz JuliaOMEGA Sokółka+0,702:40.3643833.8241.3647.6537.53
36.Frąckiewicz EmiliaDelfin Garwolin+0,652:41.4642934.0342.4648.5736.40
DYSKW.Machnicka AlicjaMZOS Płock
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 24
15-12-2018
Chłopców, 200m zmienny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:53.64
2:03.13
Świtkowski Jan
Kałusowski Jan
SKLUB
TRLOD
Ostrowiec Św.
Poznań
18-12-2014
22-11-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0,742:09.13611A28.1833.5635.3632.03
2.Dobrindt MikołajG-8 Bielany Warszawa+0,762:09.18611A28.2233.0937.1830.69
3.Gąstał JanWarszawianka-Wodny Park+0,632:09.20610A27.0633.4438.7030.00
4.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św.+0,582:10.33595A28.4133.8037.0931.03
5.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0,702:10.48593A26.7833.0338.7231.95
6.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0,582:10.85588A27.4432.9738.3632.08
7.Korona KacperMKP Szczecin+0,732:11.24582A27.3032.6339.9831.33
8.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,702:11.54578A27.6534.7540.3228.82
9.Dopierała TytusWarta Poznań+0,672:11.66577A28.0635.0838.1230.40
10.Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0,722:11.76576A28.8533.9437.9930.98
11.Sowa ŁukaszSMS Galicja Kraków+0,662:12.18570B27.6734.1238.9131.48
12.Trzcionka MaciejNa Fali Bytom+0,642:12.55565B27.9034.0140.0530.59
13.Kobylarczyk DamianAquatica Pawłowice+0,682:13.58552B27.6833.6741.0731.16
14.Gawron OliwierWKS Śląsk Wrocław+0,672:13.72551B Skr.27.2334.4141.3030.78
15.Michalak JanNawa Skierniewice+0,652:14.35543B28.8934.2638.2932.91
16.Śliwa MichałFala Ropczyce+0,772:14.46542B28.6034.0739.9231.87
17.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0,762:14.67539B27.9034.7239.8832.17
18.Piechota EdgarAquarius Myślenice+0,732:15.30531B28.4534.4939.5632.80
19.Skrobała JakubTP Zielona Góra+0,602:15.31531B28.1633.4041.7831.97
20.Czaja MarcoUKS MOS Opole+0,732:15.69527B32.3333.4737.5832.31
21.Roguski MateuszMuszelka Warszawa+0,532:16.02523R29.1134.4741.3631.08
22.Malarz MarcinUnia Oświęcim+0,662:16.06523R Skr.28.4035.0040.6931.97
23.Zarychta MarcelOlimpia Lublin+0,662:16.1352229.2633.7841.2531.84
24.Mosiak MikołajAtol Oleśnica+0,532:16.3352029.6134.4640.6131.65
25.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0,622:16.5551728.7035.0241.4831.35
26.Jeliński MarcelPiętnastka Bydgoszcz+0,792:17.4550728.9334.8042.3931.33
27.Rząsa JacekŻabianka Gdańsk+0,762:17.6250529.1334.2341.1933.07
28.Skrzypek FilipSMS Galicja Kraków+0,722:17.9250228.1036.7642.0331.03
29.Kapała SzymonKormoran Olsztyn+0,692:17.9750129.3935.6040.2532.73
30.Makowski DominikWarta Poznań+0,742:19.0848929.6436.5541.5531.34
31.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0,752:19.3048730.1735.5340.0333.57
32.Macioszek MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,632:19.7348230.0636.8140.5832.28
33.Borowski KacperKSZO Ostrowiec Św.+0,662:19.9848028.8037.5040.8532.83
34.Przybysz MateuszBUKS Warszawa+0,842:20.2147828.8134.5843.6333.19
Nazaruk PiotrCKS-SMS Szczecin+0,692:20.2147828.6836.0143.0032.52
36.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0,642:20.2847729.7636.3942.2431.89
37.Sobiech SzymonSP-149 Łódź+0,692:20.2947730.3434.7042.2533.00
38.Lewandowski DamianMZOS Płock+0,752:21.3646629.9137.5441.4632.45
39.Baran KrzysztofMotyl MOSiR Stalowa Wola+0,712:21.8046229.1835.0243.2034.40
40.Kubsik StanisławWisła Kraków+0,692:22.0046028.9037.2243.4432.44
41.Jachym MaciejKS Rekin Świebodzice+0,702:22.3445630.1236.4242.0633.74
42.Sikora KacperSMS Galicja Kraków+0,712:23.7444330.1235.8243.0434.76
43.Podsiadło GrzegorzWodnik-29 Katowice+0,722:25.4542829.3835.8944.0036.18
44.Walczyk DominikKSZO Ostrowiec Św.+0,602:26.9841430.4036.6744.5135.40
45.Milewski PawełOlimpijczyk Suwałki+0,692:29.0739732.1939.1342.5135.24
46.Radek JakubSalos Cortile Kielce+0,732:36.1834534.2842.4944.4234.99
DYSKW.Michałowski ErykOMEGA Sokółka
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
NWKarpiński JakubG-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 16
15-12-2018
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.64
24.16
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
AZKAT
G8WAR
Lublin
Ostrowiec Św.
20-12-2015
21-12-2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.Romanowski DawidPiątka Konstantynów Łódzki+0,6726.36565
2.Smoliński RafałDelfin Legionowo+0,6526.52555


<< TOP >>
4 - 2 dzień - Finały15-12-2018 - 16:45


Konkurencja 15
15-12-2018
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.36
27.38
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
Berlin (GER)
Płock
06-08-2018
30-11-2002

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,6327.81673
2.Frąckiewicz MartynaTP Zielona Góra+0,6327.98661
3.Szczepańska MariaWarta Poznań+0,7528.13651
4.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0,6828.14650
5.Piotrowska WiktoriaŻabianka Gdańsk+0,6928.17648
6.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0,6328.20646
7.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,7428.28640
8.Celmer WiktoriaWarta Poznań+0,6428.36635
9.Kawka NinaGim-92 Ursynów W-wa+0,6628.46628
10.Biernat OliwiaAquatica Pawłowice+0,7028.50625
Finał B
11.Gradek AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,6328.65616
12.Kozińska AnnaGim-92 Ursynów W-wa+0,5228.76609
13.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,6129.30576
14.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0,7029.35573
15.Szkurat MartynaUnia Oświęcim+0,6929.55561
16.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0,8029.65555
17.Ancypo AgnieszkaOMEGA Sokółka+0,5629.70553
18.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0,7029.78548
19.Szymańska KingaAquatica Pawłowice+0,6330.41515
20.Szyszko KarolinaOlimpijczyk Suwałki+0,6530.72499


<< TOP >>
Konkurencja 16
15-12-2018
Chłopców, 50m motylkowy

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.64
24.16
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
AZKAT
G8WAR
Lublin
Ostrowiec Św.
20-12-2015
21-12-2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0,6924.53701
2.Chowaniec MateuszWodnik Siemianowice Śl.+0,6924.65691
3.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0,6324.82677
4.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,6725.36635
5.Korona KacperMKP Szczecin+0,7225.67612
6.Zawadzki DominikWodnik Bielsk Podlaski+0,7325.76606
7.Więckowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6525.78604
8.Bidowaniec KacperWodnik Rawicz+0,6825.96592
9.Grychtoł ArkadiuszManta Kochłowice Ruda Śl+0,6826.22574
10.Gawron OliwierWKS Śląsk Wrocław+0,6726.34566
Finał B
11.Kuls JanDelfin Inowroclaw+0,6625.98590
12.Sowa ŁukaszSMS Galicja Kraków+0,6826.10582
Włoch JakubPosnania Poznań+0,6726.10582
14.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0,6726.12581
15.Oleski TomaszKU AZS Politechniki Ł+0,5826.33567
16.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0,6426.53554
17.Trzcionka MaciejNa Fali Bytom+0,6926.61549
18.Romanowski DawidPiątka Konstantynów Łódzki+0,7526.66546
19.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0,7226.73542
DYSKW.Wiśniewski MikołajPiętnastka Bydgoszcz
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 17
15-12-2018
Dziewcząt, 50m grzbietowy

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.03
28.43
Urbańczyk Aleksandra
Juc Aleksandra
AZLOD
MAWAR
Lublin
Olsztyn
19-12-2015
17-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0,6028.98694
2.Maik JuliaWłókniarz Kalisz+0,6429.41664
3.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0,6929.45662
4.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,6729.55655
5.Kozińska AnnaGim-92 Ursynów W-wa+0,6629.63650
6.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,5529.68646
7.Piskorska AdelaTorpeda Oleśnica+0,6229.89633
8.Biernat OliwiaAquatica Pawłowice+0,5929.99627
9.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0,6130.35605
10.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,7030.77580
Finał B
11.Czechyra AgataWarta Poznań+0,6730.37603
12.Molenda DominikaŻabianka Gdańsk+0,7930.55593
13.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec+0,5830.92572
14.Chyra JuliaWodnik Siemianowice Śl.+0,6631.06564
15.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0,6031.17558
16.Filocha JuliaCKS-SMS Szczecin+0,7431.19557
Zakrzewska MartaJuvenia Wrocław+0,6631.19557
18.Adamska JuliaG-8 Bielany Warszawa+0,8031.43544
Marjańska AgataPiętnastka Bydgoszcz+0,6731.43544
20.Szyszko KarolinaOlimpijczyk Suwałki+0,7432.57489


<< TOP >>
Konkurencja 18
15-12-2018
Chłopców, 50m grzbietowy

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.96
25.19
Polewka Tomasz
Radziszewski Krzysztof
AZKAT
G8WAR
Netanya (ISR)
Łódź
06-12-2015
20-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0,5526.62581
2.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0,6426.68577
3.Kowalewski PawełJuvenia Białystok+0,6126.72575
4.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0,6526.79570
5.Bidowaniec KacperWodnik Rawicz+0,6726.90563
6.Bober PawełŻabianka Gdańsk+0,6126.95560
7.Kowalczyk PiotrUKP Polonia Warszawa+0,6827.50527
8.Brączek KacperUnia Oświęcim+0,5627.52526
9.Dolata KacperTP Zielona Góra+0,6827.95502
DYSKW.Sienkiewicz AleksanderTP Zielona Góra
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m
Finał B
11.Truszkowski TomaszSiódemka Sopot+0,7227.58522
12.Grychtoł ArkadiuszManta Kochłowice Ruda Śl+0,6227.73514
13.Skrobała JakubTP Zielona Góra+0,6327.91504
14.Sobota JakubNa Fali Bytom+0,6027.97501
15.Podgórski PatrykUKS MOS Opole+0,5828.13492
16.Śliwa MichałFala Ropczyce+0,6328.16491
17.Cyckowski AleksanderUKP Jedynka Elbląg+0,6028.17490
18.Turała AdrianNeptun Stargard+0,7128.45476
19.Biskupski KacperSłowianka Gorzów Wlkp.+0,7528.48474
20.Siadek AleksyMKP Astromal-Leszno+0,4928.70464


<< TOP >>
Konkurencja 19
15-12-2018
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:05.77
4:10.66
Barzycka Paulina
Knop Aleksandra
AZWAR
190LOD
Gorzów Wlkp.
Łódź
26-11-2005
20-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0,634:18.70744
50m:
100m:
29.06
1:01.32
29.06
32.26
150m:
200m:
1:33.94
2:06.73
32.62
32.79
250m:
300m:
2:39.39
3:12.37
32.66
32.98
350m:
400m:
3:45.73
4:18.70
33.36
32.97
2.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,544:21.39722
50m:
100m:
29.74
1:01.90
29.74
32.16
150m:
200m:
1:34.87
2:08.10
32.97
33.23
250m:
300m:
2:41.68
3:15.65
33.58
33.97
350m:
400m:
3:49.60
4:21.39
33.95
31.79
3.Klimek MartaUnia Oświęcim+0,774:21.61720
50m:
100m:
29.55
1:02.38
29.55
32.83
150m:
200m:
1:35.88
2:09.43
33.50
33.55
250m:
300m:
2:43.36
3:17.71
33.93
34.35
350m:
400m:
3:50.57
4:21.61
32.86
31.04
4.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0,764:23.42705
50m:
100m:
29.38
1:01.82
29.38
32.44
150m:
200m:
1:34.66
2:07.83
32.84
33.17
250m:
300m:
2:41.02
3:15.11
33.19
34.09
350m:
400m:
3:49.70
4:23.42
34.59
33.72
5.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0,704:24.90693
50m:
100m:
31.10
1:04.08
31.10
32.98
150m:
200m:
1:37.15
2:10.56
33.07
33.41
250m:
300m:
2:44.18
3:18.13
33.62
33.95
350m:
400m:
3:52.13
4:24.90
34.00
32.77
6.Neubauer PaulinaDwójka Tczew+0,684:27.20676
50m:
100m:
30.98
1:04.25
30.98
33.27
150m:
200m:
1:37.71
2:11.84
33.46
34.13
250m:
300m:
2:45.88
3:20.33
34.04
34.45
350m:
400m:
3:54.71
4:27.20
34.38
32.49
7.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0,734:27.36674
50m:
100m:
29.91
1:02.78
29.91
32.87
150m:
200m:
1:36.47
2:10.35
33.69
33.88
250m:
300m:
2:44.92
3:19.60
34.57
34.68
350m:
400m:
3:53.81
4:27.36
34.21
33.55
8.Kawka NinaGim-92 Ursynów W-wa+0,634:29.01662
50m:
100m:
29.88
1:03.42
29.88
33.54
150m:
200m:
1:37.53
2:11.92
34.11
34.39
250m:
300m:
2:46.35
3:20.87
34.43
34.52
350m:
400m:
3:54.50
4:29.01
33.63
34.51
9.Szwabińska AdriannaTorpeda Oleśnica+0,724:29.02662
50m:
100m:
30.19
1:03.97
30.19
33.78
150m:
200m:
1:37.90
2:12.15
33.93
34.25
250m:
300m:
2:46.91
3:21.53
34.76
34.62
350m:
400m:
3:56.63
4:29.02
35.10
32.39
10.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0,784:35.07619
50m:
100m:
31.55
1:05.77
31.55
34.22
150m:
200m:
1:40.28
2:15.44
34.51
35.16
250m:
300m:
2:50.75
3:25.92
35.31
35.17
350m:
400m:
4:00.57
4:35.07
34.65
34.50
Finał B
11.Słowik MartynaIKS Konstancin+0,734:27.16676
50m:
100m:
30.83
1:04.21
30.83
33.38
150m:
200m:
1:38.04
2:11.92
33.83
33.88
250m:
300m:
2:45.90
3:20.01
33.98
34.11
350m:
400m:
3:54.33
4:27.16
34.32
32.83
12.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl+0,614:27.95670
50m:
100m:
30.87
1:04.38
30.87
33.51
150m:
200m:
1:38.33
2:12.53
33.95
34.20
250m:
300m:
2:46.39
3:20.18
33.86
33.79
350m:
400m:
3:54.40
4:27.95
34.22
33.55
13.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec+0,694:31.47644
50m:
100m:
30.66
1:04.36
30.66
33.70
150m:
200m:
1:38.38
2:12.90
34.02
34.52
250m:
300m:
2:47.60
3:22.53
34.70
34.93
350m:
400m:
3:57.58
4:31.47
35.05
33.89
14.Ziemacka JuliaMuszelka Warszawa+0,734:32.04640
50m:
100m:
30.52
1:03.64
30.52
33.12
150m:
200m:
1:37.43
2:12.06
33.79
34.63
250m:
300m:
2:47.19
3:22.49
35.13
35.30
350m:
400m:
3:58.13
4:32.04
35.64
33.91
15.Piepiórka MartynaŻabianka Gdańsk4:32.30638
50m:
100m:
31.63
1:05.56
31.63
33.93
150m:
200m:
1:40.11
2:14.66
34.55
34.55
250m:
300m:
2:48.76
3:24.23
34.10
35.47
350m:
400m:
3:59.46
4:32.30
35.23
32.84
16.Maciejewska BeataSP-149 Łódź+0,674:32.31638
50m:
100m:
31.87
1:05.97
31.87
34.10
150m:
200m:
1:40.40
2:15.07
34.43
34.67
250m:
300m:
2:49.56
3:24.12
34.49
34.56
350m:
400m:
3:58.65
4:32.31
34.53
33.66
17.Kostrzewska MariaUKS 190 Łódź+0,864:32.51637
50m:
100m:
32.40
1:06.45
32.40
34.05
150m:
200m:
1:41.11
2:16.05
34.66
34.94
250m:
300m:
2:50.84
3:25.43
34.79
34.59
350m:
400m:
3:59.73
4:32.51
34.30
32.78
18.Garbarczyk WeronikaMKP Szczecin+0,654:32.58636
50m:
100m:
30.83
1:04.90
30.83
34.07
150m:
200m:
1:39.14
2:13.71
34.24
34.57
250m:
300m:
2:48.65
3:23.69
34.94
35.04
350m:
400m:
3:59.15
4:32.58
35.46
33.43
19.Zmierczak NataliaKormoran Olsztyn+0,684:35.18618
50m:
100m:
29.60
1:03.06
29.60
33.46
150m:
200m:
1:37.46
2:12.48
34.40
35.02
250m:
300m:
2:48.03
3:24.03
35.55
36.00
350m:
400m:
3:59.93
4:35.18
35.90
35.25
20.Kozaczuk KlaraŻoliborz Warszawa+0,654:37.43604
50m:
100m:
32.65
1:06.97
32.65
34.32
150m:
200m:
1:41.41
2:16.72
34.44
35.31
250m:
300m:
2:51.58
3:27.08
34.86
35.50
350m:
400m:
4:02.78
4:37.43
35.70
34.65


<< TOP >>
Konkurencja 20
15-12-2018
Chłopców, 400m dowolny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:37.57
3:50.76
Wojdak Wojciech
Młynarczyk Karol
UNOSW
G8WAR
Netanya (ISR)
Lublin
02-12-2015
17-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
Finał A
1.Daszkiewicz MichałUnia Oświęcim+0,693:55.04736
50m:
100m:
26.98
56.35
26.98
29.37
150m:
200m:
1:26.00
1:56.13
29.65
30.13
250m:
300m:
2:26.41
2:56.51
30.28
30.10
350m:
400m:
3:26.18
3:55.04
29.67
28.86
2.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0,713:57.47714
50m:
100m:
27.16
56.55
27.16
29.39
150m:
200m:
1:26.44
1:56.24
29.89
29.80
250m:
300m:
2:26.98
2:57.11
30.74
30.13
350m:
400m:
3:27.78
3:57.47
30.67
29.69
3.Czech ArkadiuszUnia Oświęcim+0,624:01.54678
50m:
100m:
27.93
57.85
27.93
29.92
150m:
200m:
1:28.44
1:59.47
30.59
31.03
250m:
300m:
2:30.25
3:01.57
30.78
31.32
350m:
400m:
3:32.12
4:01.54
30.55
29.42
4.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0,714:02.67669
50m:
100m:
27.99
58.03
27.99
30.04
150m:
200m:
1:28.63
1:59.52
30.60
30.89
250m:
300m:
2:30.83
3:02.21
31.31
31.38
350m:
400m:
3:32.95
4:02.67
30.74
29.72
5.Rodkiewicz RadosławMuszelka Warszawa+0,714:04.83651
50m:
100m:
28.30
58.75
28.30
30.45
150m:
200m:
1:29.94
2:01.08
31.19
31.14
250m:
300m:
2:32.21
3:03.12
31.13
30.91
350m:
400m:
3:34.09
4:04.83
30.97
30.74
6.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0,804:07.88627
50m:
100m:
28.47
59.70
28.47
31.23
150m:
200m:
1:31.25
2:03.33
31.55
32.08
250m:
300m:
2:34.75
3:06.74
31.42
31.99
350m:
400m:
3:38.50
4:07.88
31.76
29.38
7.Lewicki FilipSMS Galicja Kraków+0,784:08.43623
50m:
100m:
28.56
59.47
28.56
30.91
150m:
200m:
1:31.03
2:03.13
31.56
32.10
250m:
300m:
2:34.75
3:06.43
31.62
31.68
350m:
400m:
3:37.91
4:08.43
31.48
30.52
8.Niedziałek MichałKormoran Olsztyn+0,664:08.89620
50m:
100m:
28.14
59.13
28.14
30.99
150m:
200m:
1:30.64
2:02.36
31.51
31.72
250m:
300m:
2:34.42
3:06.49
32.06
32.07
350m:
400m:
3:38.60
4:08.89
32.11
30.29
9.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0,654:10.08611
50m:
100m:
27.93
59.00
27.93
31.07
150m:
200m:
1:30.87
2:03.13
31.87
32.26
250m:
300m:
2:35.29
3:07.69
32.16
32.40
350m:
400m:
3:39.43
4:10.08
31.74
30.65
10.Roguski MateuszMuszelka Warszawa+0,664:10.67607
50m:
100m:
28.31
59.31
28.31
31.00
150m:
200m:
1:31.10
2:03.19
31.79
32.09
250m:
300m:
2:35.42
3:07.42
32.23
32.00
350m:
400m:
3:39.68
4:10.67
32.26
30.99
Finał B
11.Lewandowski OliwierMZOS Płock+0,704:09.29617
50m:
100m:
28.50
59.87
28.50
31.37
150m:
200m:
1:31.75
2:03.69
31.88
31.94
250m:
300m:
2:35.86
3:08.21
32.17
32.35
350m:
400m:
3:40.04
4:09.29
31.83
29.25
12.Kapała SzymonKormoran Olsztyn+0,664:10.09611
50m:
100m:
28.91
59.95
28.91
31.04
150m:
200m:
1:31.46
2:03.41
31.51
31.95
250m:
300m:
2:35.40
3:07.71
31.99
32.31
350m:
400m:
3:40.07
4:10.09
32.36
30.02
13.Szymczak SzymonJuvenia Wrocław+0,704:10.50608
50m:
100m:
28.31
59.54
28.31
31.23
150m:
200m:
1:31.61
2:03.57
32.07
31.96
250m:
300m:
2:35.75
3:08.37
32.18
32.62
350m:
400m:
3:40.57
4:10.50
32.20
29.93
14.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0,684:11.42601
50m:
100m:
28.00
59.04
28.00
31.04
150m:
200m:
1:31.02
2:03.14
31.98
32.12
250m:
300m:
2:35.64
3:08.03
32.50
32.39
350m:
400m:
3:40.55
4:11.42
32.52
30.87
15.Gorra MikołajMKP Szczecin+0,464:11.57600
50m:
100m:
27.56
58.95
27.56
31.39
150m:
200m:
1:31.00
2:03.74
32.05
32.74
250m:
300m:
2:36.52
3:08.89
32.78
32.37
350m:
400m:
3:40.74
4:11.57
31.85
30.83
16.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0,694:16.63565
50m:
100m:
28.04
59.29
28.04
31.25
150m:
200m:
1:30.86
2:02.97
31.57
32.11
250m:
300m:
2:35.98
3:09.30
33.01
33.32
350m:
400m:
3:43.13
4:16.63
33.83
33.50
17.Swojnóg IgorUnia Oświęcim+0,814:17.67558
50m:
100m:
28.80
1:00.50
28.80
31.70
150m:
200m:
1:32.30
2:05.09
31.80
32.79
250m:
300m:
2:38.41
3:11.83
33.32
33.42
350m:
400m:
3:45.13
4:17.67
33.30
32.54
18.Swintozelski MaksymilianFala Kraśnik+0,764:18.28554
50m:
100m:
29.08
1:00.68
29.08
31.60
150m:
200m:
1:33.12
2:06.03
32.44
32.91
250m:
300m:
2:39.17
3:12.82
33.14
33.65
350m:
400m:
3:46.29
4:18.28
33.47
31.99
19.Pogoda FilipOlimpijczyk 23 Lublin+0,804:20.99537
50m:
100m:
27.81
59.38
27.81
31.57
150m:
200m:
1:31.67
2:04.69
32.29
33.02
250m:
300m:
2:38.21
3:12.37
33.52
34.16
350m:
400m:
3:47.25
4:20.99
34.88
33.74
NIE UK.Malinowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 21
15-12-2018
Dziewcząt, 100m klasyczny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:05.12
1:08.99
Sztandera Dominika
Kramer Aleksandra
JUWRO
TPZIE
Łódź
Łódź
22-12-2017
21-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,681:09.7471432.6237.12
2.Herbreder GabrielaGim-92 Ursynów W-wa+0,601:09.8571133.2036.65
3.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0,591:11.1267433.4437.68
4.Błażejewska NikolaWodnik Łask+0,691:11.1567333.1937.96
5.Obajtek AleksandraAZS AWF Warszawa+0,591:12.2564234.0338.22
6.Włodarkiewicz MagdalenaG-8 Bielany Warszawa+0,611:12.7562933.3939.36
7.Motyl SaraKU AZS Politechniki Ł+0,611:12.9462434.3938.55
8.Pastuszuk PaulinaOlimpia Lublin+0,731:13.4061334.6238.78
9.Russek AgataUKP Polonia Warszawa+0,731:13.6960634.6639.03
10.Kamińska AnnaPiętnastka Bydgoszcz+0,671:13.8460234.3939.45
Finał B
11.Mosek OliwiaSMS Victoria Racibórz+0,681:14.2859134.5939.69
12.Dopart MarcelinaAZS AWF Warszawa+0,601:14.6958234.9739.72
13.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0,581:14.7258135.3539.37
14.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,711:14.8157935.7139.10
15.Olech CecyliaŚUKS Warszawa+0,721:15.0057435.1039.90
16.Oczkowska DariaSMS Galicja Kraków+0,751:15.1057235.3639.74
17.Kertyńska NadiaWKS Śląsk Wrocław+0,601:15.3756635.2840.09
18.Budzińska PaulinaMMKS Kędzierzyn-Koźle+0,711:15.6556035.4640.19
19.O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec+0,761:15.7555735.6340.12
20.Sadlik MartynaUnia Oświęcim+0,781:15.8055635.3040.50


<< TOP >>
Konkurencja 22
15-12-2018
Chłopców, 100m klasyczny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
58.48
1:01.51
Stolarski Marcin
Siemiński Piotr
WAPOZ
ZOWAR
Łódź
Lublin
20-12-2017
17-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Zhuravel NazarWKS Śląsk Wrocław+0,601:02.0372029.3532.68
2.Krawczyk JakubMKP Astromal-Leszno+0,661:03.9265830.3533.57
3.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0,681:04.2264930.3933.83
4.Skóra BartoszPiątka Konstantynów Łódzki+0,691:04.8962929.7335.16
5.Grabek OskarOlimpijczyk 23 Lublin+0,681:05.0162530.3734.64
6.Duszczak KacperTrójka Środa Wlkp.+0,671:05.6860630.7734.91
7.Jachimowicz MaksymilianUKP Polonia Warszawa+0,661:05.9060030.7935.11
8.Szydłowski ErwinUnia Oświęcim+0,621:06.4058731.1335.27
9.Burszyk BartoszSMS Victoria Racibórz+0,711:07.9354831.6636.27
DYSKW.Cebula OskarWKS Śląsk Wrocław
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
Finał B
11.Biedka MikołajWłókniarz Kalisz+0,621:06.3458931.1235.22
12.Leciejewski KarolMKP Astromal-Leszno+0,601:06.4558631.6834.77
13.Skrzypek PiotrŚUKS Warszawa+0,751:06.9357331.5635.37
14.Wojda KamilTP Zielona Góra+0,621:06.9557331.2935.66
15.Czaja MarcoUKS MOS Opole+0,601:06.9857231.5035.48
16.Olejnik AdamSkalar Słupsk+0,671:07.5155831.1536.36
17.Wróbel IgorUnia Oświęcim+0,611:07.6655532.0935.57
18.Dominiczak KamilKS Piątka Chorzów+0,601:08.0554531.7036.35
19.Rembowski JanIKS Konstancin+0,601:08.0954432.0136.08
20.Komorowski KacperMOSM Tychy+0,651:08.2953931.1937.10


<< TOP >>
Konkurencja 23
15-12-2018
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:07.97
2:13.18
Tchórz Alicja
Knop Aleksandra
JUWRO
190LOD
Lublin
Łódź
17-12-2015
19-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0,612:17.7869129.6733.3740.8233.92
2.Murawska MariaUKP Polonia Warszawa+0,692:18.8167629.2136.2040.4532.95
3.Famulok ZuzannaAquatica Pawłowice+0,672:19.5366629.4234.7542.3533.01
4.Celmer WiktoriaWarta Poznań+0,622:21.0864430.1236.4742.6231.87
5.Groń WeronikaPiętnastka Bydgoszcz+0,672:23.3561430.9435.6643.2733.48
6.Gąsior OliwiaUKS Shark Rudna+0,742:24.5159932.6135.9042.8733.13
7.Frąckiewicz MartynaTP Zielona Góra+0,672:24.5859830.6538.8440.5834.51
8.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,572:25.2859030.7637.3341.5735.62
9.Cynarska NataliaUKP Polonia Warszawa+0,722:26.1957932.1836.3443.4534.22
10.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0,662:26.7757230.2136.9943.5935.98
Finał B
11.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0,572:25.9858133.8937.5342.1932.37
12.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec+0,752:26.1357931.5935.7644.7334.05
13.Kasprowicz MartaSMS Victoria Racibórz+0,712:26.3357731.2437.8843.6933.52
14.Fuks AleksandraUnia Oświęcim+0,612:27.1356832.5538.9040.9034.78
15.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl+0,582:27.6056233.0037.9143.2633.43
16.Russek AgataUKP Polonia Warszawa+0,722:27.8156031.8940.8340.1634.93
17.Sterniczuk WeronikaPiątka Konstantynów Łódzki+0,722:28.5955130.9538.7544.6734.22
18.Kulik WiktoriaKormoran Olsztyn+0,612:29.2554432.0938.7743.8534.54
19.Kantecka JuliaWłókniarz Kalisz+0,752:30.3553232.4337.6947.4432.79
20.Dach WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,682:30.3853230.7239.3342.9937.34


<< TOP >>
Konkurencja 24
15-12-2018
Chłopców, 200m zmienny

15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:53.64
2:03.13
Świtkowski Jan
Kałusowski Jan
SKLUB
TRLOD
Ostrowiec Św.
Poznań
18-12-2014
22-11-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0,722:03.1870425.9631.6435.2630.32
2.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0,742:07.0764228.3432.7136.0829.94
3.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św.+0,632:07.1964027.9134.9035.8228.56
4.Gąstał JanWarszawianka-Wodny Park+0,642:07.5563426.3632.5239.2229.45
5.Dobrindt MikołajG-8 Bielany Warszawa+0,692:09.5660527.7932.6137.5631.60
6.Korona KacperMKP Szczecin+0,742:10.5359226.7932.8939.4031.45
7.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0,592:10.6159127.4433.2438.1531.78
8.Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0,782:11.1958328.6133.4138.3330.84
9.Dopierała TytusWarta Poznań+0,672:12.5456527.8635.1138.8230.75
10.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,742:14.6753927.3734.1040.8132.39
Finał B
11.Sowa ŁukaszSMS Galicja Kraków+0,682:11.0258527.6834.0338.4930.82
12.Trzcionka MaciejNa Fali Bytom+0,632:11.7357627.8634.1239.3830.37
13.Michalak JanNawa Skierniewice+0,572:12.6056528.7733.6637.4332.74
14.Śliwa MichałFala Ropczyce+0,762:14.3254328.3533.8639.8132.30
15.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0,732:14.4154227.4534.2840.7031.98
16.Piechota EdgarAquarius Myślenice+0,722:15.6252828.5134.6940.1532.27
17.Czaja MarcoUKS MOS Opole+0,652:15.8552532.5032.9937.8732.49
18.Roguski MateuszMuszelka Warszawa+0,712:16.7451529.3234.2641.4831.68
19.Kobylarczyk DamianAquatica Pawłowice+0,682:19.4948527.9135.2240.9235.44
DYSKW.Skrobała JakubTP Zielona Góra
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach


<< TOP >>
Konkurencja 25
15-12-2018
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny

15 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:40.77
3:53.04
MKS Juvenia Wrocław
UKP Polonia Warszawa
JUWRO
POWAR
Olsztyn
Łódź
18-12-2016
19-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa+0,643:52.13704
Rekord Polski Juniorów 15-lat
Buszka Kornelia
Murawska Maria
+0,64
+0,37
26.85
26.95
57.13
56.96
Wróbel Julia
Zielińska Daria
+0,37
+0,31
27.54
28.37
58.13
59.91
2.Warta PoznańWarta Poznań+0,623:55.24676
Szczepańska Maria
Celmer Wiktoria
+0,62
+0,31
26.98
28.05
56.31
59.18
Czechyra Agata
Krzysztofiak Iga
+0,37
+0,28
29.32
28.53
1:00.23
59.52
3.WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk Wrocław+0,763:56.19668
Kindrat Julia
Dutkowiak Aleksandra
+0,76
+0,35
28.34
29.05
59.10
1:01.06
Kertyńska Nadia
Hellak Emilia
+0,25
+0,46
28.27
27.87
58.78
57.25
4.UKP Polonia Warszawa 2UKP Polonia Warszawa+0,753:57.92654
Dąbrowska Wiktoria
Gradek Aleksandra
+0,75
+0,22
27.73
27.53
58.62
59.16
Cynarska Weronika
Mrożewska Anna
+0,35
+0,25
28.40
28.28
59.52
1:00.62
5.Unia OświęcimUnia Oświęcim+0,733:58.60648
Klimek Marta
Fuks Aleksandra
+0,73
+0,23
27.68
29.38
57.69
1:01.25
Kuziów Martyna
Szkurat Martyna
+0,48
+0,21
29.11
28.24
1:00.13
59.53
6.Gim-92 Ursynów W-waGim-92 Ursynów W-wa+0,604:00.41634
Herbreder Gabriela
Kawka Nina
+0,60
+0,39
27.65
28.33
57.99
59.41
Kozińska Anna
Chąciak Sandra
+0,54
+0,17
29.18
29.22
1:01.58
1:01.43
7.Aquatica PawłowiceAquatica Pawłowice+0,714:02.05621
Biernat Oliwia
Mikszan Zuzanna
+0,71
+0,27
28.76
29.84
59.89
1:01.68
Puzoń Paulina
Famulok Zuzanna
+0,74
+0,42
29.76
28.22
1:01.39
59.09
8.SMS Victoria RacibórzSMS Victoria Racibórz+0,744:03.89607
Kasprowicz Marta
Poznakowska Wiktoria
+0,74
+0,53
29.10
29.79
1:00.61
1:02.79
Janacz Daria
Wygnał Maja
+0,41
+0,32
28.81
27.47
1:01.46
59.03
9.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa+0,734:05.36596
Skibczak Paulina
Adamska Maria
+0,73
+0,28
29.59
28.87
1:01.16
1:01.99
Nowak Zofia
Adamska Julia
+0,42
+0,07
28.67
28.60
1:00.52
1:01.69
10.Żabianka GdańskŻabianka Gdańsk+0,714:06.52588
Piotrowska Wiktoria
Molenda Dominika
+0,71
+0,42
28.36
28.94
1:01.28
1:01.39
Błażejczyk Karolina
Piepiórka Martyna
+0,39
+0,53
30.33
28.69
1:03.99
59.86
11.UKP Polonia Warszawa 3UKP Polonia Warszawa+0,574:08.67572
Jurek Michalina
Russek Agata
+0,57
+0,31
29.75
29.49
1:01.97
1:02.37
Badzian Natalia
Cynarska Natalia
+0,23
+0,21
29.72
29.27
1:03.26
1:01.07
12.Olimpia LublinOlimpia Lublin+0,764:09.96564
Bęben Nina
Wieczorek Marika
+0,76
+0,33
31.23
28.28
1:05.30
1:00.77
Żurawska Kaja
Kołodziejczyk Oliwia
+0,33
+0,05
30.21
28.71
1:03.79
1:00.10
13.SMS Galicja KrakówSMS Galicja Kraków+0,664:12.87544
Tasak Aleksandra
Gwiazdowska Wiktoria
+0,66
+0,20
30.36
29.63
1:03.40
1:03.46
Niepogodzińska Izabela
Kozdęba Karolina
+0,41
+0,38
29.86
28.71
1:05.19
1:00.82
14.Juvenia WrocławJuvenia Wrocław+0,704:15.11530
Zakrzewska Marta
Maślej Iga
+0,70
+0,27
29.23
29.82
1:02.29
1:03.53
Śmiechowska Maria
Skrzypiec Nika
+0,26
+0,42
31.57
30.15
1:06.23
1:03.06
15.Manta Kochłowice Ruda ŚlManta Kochłowice Ruda Śl+0,734:17.03518
Cioch-Gradzik Wiktoria
Poppe Anna
+0,73
+0,73
29.53
30.08
1:01.23
1:03.53
Niewiadomska Nikola
Jarosz Kinga
+0,52
+0,21
30.18
31.16
1:05.55
1:06.72
16.UKP Polonia Warszawa 4UKP Polonia Warszawa+0,754:32.18436
Kacperska Laura
Kasjaniuk Patrycja
+0,75
+0,12
31.47
32.76
1:06.61
1:10.42
Stosiek Weronika
Rojek Paula
+0,37
+0,44
31.35
32.49
1:06.02
1:09.13
DYSKW.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa
S1 - przedwczesna zmiana pływaka
Dopart Marcelina
Nowak Maja
+0,72
+0,44
28.54
28.52
1:00.36
59.91
Obajtek Aleksandra
Macioła Maja
+0,09
-0,06
28.4159.26


<< TOP >>
Konkurencja 26
15-12-2018
Chłopców, 4 x 100m dowolny

15 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt. Jun.15-lat
3:12.62
3:26.91
3:43.36
AZS AWF Katowice
UKS G-8 Bielany Warszawa
KS KSZO Ostrowiec Św
AZKAT
G8WAR
KSOST
Łódź
Łódź
Ostrowiec Św.
21-12-2017
21-12-2017
07-03-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.
1.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa+0,703:29.72667
Żołądź Stanisław
Ćwiek Wiktor
+0,70
+0,22
25.14
24.74
53.37
52.19
Dobrindt Mikołaj
Uryniuk Paweł
+0,18
+0,45
24.76
23.71
52.81
51.35
2.WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk Wrocław+0,613:31.57650
Gawron Oliwier
Leiman Cezary
+0,61
+0,44
25.48
25.60
52.75
53.50
Pityński Wiktor
Zhuravel Nazar
+0,27
+0,28
25.18
24.08
53.44
51.88
3.G-8 Bielany Warszawa 2G-8 Bielany Warszawa+0,633:36.15609
Więckowski Jakub
Barczyk Jan
+0,63
+0,20
25.32
25.71
53.15
54.47
Walat Sebastian
Karpiński Jakub
+0,28
+0,17
25.54
25.57
53.67
54.86
4.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim+0,723:36.59606
Daszkiewicz Michał
Miodoński Mateusz
+0,72
+0,40
25.61
26.46
52.61
55.53
Malarz Marcin
Czech Arkadiusz
+0,28
+0,51
25.98
25.75
54.94
53.51
5.UKP Polonia WarszawaUKP Polonia Warszawa+0,703:36.64605
Wlazłowski Kamil
Zubik Jan
+0,70
+0,31
25.57
25.21
53.65
53.09
Kowalczyk Piotr
Jachimowicz Maksymilian
+0,25
+0,44
25.42
26.19
54.72
55.18
6.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków+0,743:40.78572
Wanat Grzegorz
Koryciński Kamil
+0,74
+0,07
25.93
26.71
54.07
56.70
Sowa Łukasz
Lewicki Filip
+0,36
+0,31
26.35
26.60
55.10
54.91
7.Warta PoznańWarta Poznań+0,683:40.87571
Dopierała Tytus
Król Wiktor
+0,68
+0,35
26.01
26.22
55.41
54.87
Makowski Dominik
Wojtkowiak Mateusz
+0,48
+0,35
25.97
26.47
54.80
55.79
8.TP Zielona GóraTP Zielona Góra+0,613:41.20569
Skrobała Jakub
Forgel Konrad
+0,61
+0,29
26.86
26.91
55.61
56.69
Sienkiewicz Aleksander
Kowalski Marek
+0,19
+0,35
25.75
26.03
54.55
54.35
9.Piętnastka BydgoszczPiętnastka Bydgoszcz+0,743:41.91563
Sobowiec Mateusz
Wiśniewski Mikołaj
+0,74
+0,45
26.68
26.21
56.30
55.36
Jeliński Marcel
Szafranek Gabriel
+0,45
+0,29
26.40
25.86
55.46
54.79
10.Olimpijczyk 23 Lublin 1Olimpijczyk 23 Lublin+0,653:42.46559
Adamczyk Jan
Mróz Adam
+0,65
+0,37
26.48
26.32
55.49
56.07
Berej Kacper
Grabek Oskar
+0,38
+0,41
26.39
25.51
56.57
54.33
11.KSZO Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św.+0,623:42.52558
Rekord Okręgu Święt. Jun. 15-lat
Stefański Patryk
Borowski Kacper
+0,62
+0,50
25.18
26.03
52.72
54.90
Tarka Maciej
Okręt Oliwier
+0,40
+0,43
26.39
27.69
56.27
58.63
12.Wodnik-29 KatowiceWodnik-29 Katowice+0,703:42.69557
Kajzer Oliwier
Pietucha Tymoteusz
+0,70
+0,44
25.95
26.53
53.93
56.01
Skoczylas Michał
Podsiadło Grzegorz
+0,39
+0,43
27.61
25.86
58.47
54.28
13.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki+0,673:45.17539
Węgrzynowicz Miłosz
Życzkowski Kamil
+0,67
+0,60
25.62
26.61
54.23
56.28
Wróblewski Michał
Tumialis Maciej
+0,48
+0,40
27.54
26.61
58.88
55.78
14.Unia Oświęcim 2Unia Oświęcim+0,753:46.20532
Zalewski Sebastian
Sieprawski Roch
+0,75
+0,26
26.90
26.31
55.68
56.23
Brączek Kacper
Swojnóg Igor
+0,29
+0,36
26.64
28.09
56.19
58.10
15.SMS Galicja Kraków 2SMS Galicja Kraków3:48.35517
Skrzypek Filip
Sikora Kacper

+0,30
27.22
27.60
57.15
58.43
Gwóźdź Kacper
Żukowski Kamil
+0,1426.94
26.19
57.14
55.63
16.SMS Victoria RacibórzSMS Victoria Racibórz+0,763:49.40510
Wawryca Hubert
Górski Damian
+0,76
+0,60
26.76
27.38
55.90
58.39
Burszyk Bartosz
Rychel Maksymilian
+0,26
+0,63
28.07
26.88
58.80
56.31
17.Olimpijczyk 23 Lublin 2Olimpijczyk 23 Lublin+0,813:52.99486
Pogoda Filip
Czerniak Jarosław
+0,81
+0,36
26.41
28.52
55.76
1:00.83
Świć Mateusz
Chołżyński Nikodem
+0,47
+0,34
27.39
26.84
58.92
57.48
18.SMS Galicja Kraków 3SMS Galicja Kraków+0,683:59.27449
Dybowski Jan
Basa Szymon
+0,68
+0,27
27.90
27.36
59.55
58.80
Fortuna Filip
Płoskonka Jakub
+0,01
+0,21
27.66
29.08
58.36
1:02.56
DYSKW.G-8 Bielany Warszawa 3G-8 Bielany Warszawa
S1 - przedwczesna zmiana pływaka
Grzegrzółka Albert
Urbanowski Jakub
+0,74
+0,33
27.09
26.11
58.43
56.53
Przystał Adam
Zieliński Maksymilian
-0,18
+0,28


<< TOP >>
5 - 3 dzień - Eliminacje16-12-2018 - 9:00


Konkurencja 27
16-12-2018
Dziewcząt, 200m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:03.53
2:10.98
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
13-12-2007
27-11-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec+0,682:22.33593A31.1335.2037.1238.88
2.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0,452:23.23582A31.5735.2937.5838.79
3.Urban KarolinaÓsemka Starogard Gd.+0,722:24.13571A31.7336.0137.4238.97
4.Szkurat MartynaUnia Oświęcim+0,562:24.17571A31.5935.8637.9738.75
5.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0,702:24.54566A32.4336.6037.3838.13
6.Brzostek EmiliaSP 63 Bydgoszcz+0,692:24.72564A31.7836.6237.5938.73
7.Szymańska JuliaUKS 190 Łódź+0,572:24.98561A32.3436.6137.4838.55
8.Frąckiewicz MartynaTP Zielona Góra+0,692:25.55554A32.0536.9437.9538.61
9.Groń WeronikaPiętnastka Bydgoszcz+0,732:26.47544A31.5736.4038.4240.08
10.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0,802:27.88529A32.2236.8238.6140.23
11.Piejko DorotaCSTiR Strzyżów+0,872:29.55511B33.0538.4639.5138.53
12.Szyszko KarolinaOlimpijczyk Suwałki+0,662:29.73509B33.0437.5538.4340.71
13.Kuziów MartynaUnia Oświęcim+0,702:30.19505B33.2137.1238.9140.95
14.Badzian NataliaUKP Polonia Warszawa+0,462:30.37503B31.8437.0139.5242.00
15.Sadlik MartynaUnia Oświęcim+0,642:30.51501B Skr.33.7437.4939.2240.06
16.Sterniczuk WeronikaPiątka Konstantynów Łódzki+0,642:31.97487B32.4337.8440.4641.24
17.Schwarz HelenaSiódemka Sopot+0,732:33.36474B33.3137.7339.3542.97
18.Kasprowicz MartaSMS Victoria Racibórz+0,712:34.18466B32.9437.8940.7742.58
19.Biegańska WeronikaG-8 Bielany Warszawa+0,672:36.78444B34.1738.7640.8343.02
20.Jurek MichalinaUKP Polonia Warszawa+0,672:37.16440B33.9938.5741.1543.45
21.Żurawska KajaOlimpia Lublin+0,552:38.30431R34.8439.7042.2041.56
22.Niewiadomska NikolaManta Kochłowice Ruda Śl+0,872:40.25415R33.7740.1744.3741.94
23.Śmiechowska MariaJuvenia Wrocław+0,842:40.5641333.9339.3742.4844.78
24.Wąsik JuliaUnia Oświęcim+0,742:41.1640834.7940.0542.4043.92
25.Czernik NataliaKSZO Ostrowiec Św.+0,572:44.7638236.3141.7542.8143.89
26.Kąkolecka KlaudiaPiątka Łomianki+0,572:48.3535836.0842.5344.8044.94
27.Frąckiewicz EmiliaDelfin Garwolin+0,602:53.0033037.1842.1247.4546.25
28.Łopianiak MartynaKS Start Opole+0,613:01.1528737.8944.5148.7250.03


<< TOP >>
Konkurencja 28
16-12-2018
Chłopców, 200m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:50.13
2:00.26
Korzeniowski Paweł
Kuświk Maciej
AZWAR
SLWRO
Istambul (TUR)
Poznań
12-12-2009
17-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0,702:05.83642A27.5931.7632.8333.65
2.Nosarzewski KornelWarszawianka-Wodny Park+0,762:06.95625A28.4732.3132.8933.28
3.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0,712:07.02624A27.1031.6433.7734.51
4.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0,722:07.68614A28.8933.7332.1932.87
5.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0,672:07.95610A28.4832.5833.3333.56
6.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0,722:08.24606A27.9132.3833.4234.53
7.Korona KacperMKP Szczecin+0,732:08.54602A28.1832.2533.8534.26
8.Zalewski SebastianUnia Oświęcim+0,752:09.37590A29.5932.7633.3633.66
9.Oleski TomaszKU AZS Politechniki Ł+0,592:10.46576A28.9233.3433.8834.32
10.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0,562:12.02556A28.7332.8534.8835.56
11.Roguski MateuszMuszelka Warszawa+0,642:12.04555B29.3633.0334.4835.17
12.Borowski KacperKSZO Ostrowiec Św.+0,702:12.62548B29.4433.3335.3134.54
13.Wiśniewski MikołajPiętnastka Bydgoszcz+0,672:12.64548B29.0533.6634.7935.14
14.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0,792:12.79546B Skr.29.3934.1134.4234.87
15.Kapała SzymonKormoran Olsztyn+0,732:13.33539B30.4634.1133.9734.79
16.Szymczykowski JakubUKS MOS Opole+0,682:13.78534B29.6333.6534.3036.20
17.Malarz MarcinUnia Oświęcim+0,672:13.87533B29.3933.1834.9136.39
18.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0,632:14.73523B28.3934.4836.1535.71
19.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0,662:16.21506B30.3034.6635.0136.24
20.Kudliński ŁukaszSP-149 Łódź+0,722:16.85499B28.7234.2936.7137.13
21.Cybulski JakubTri-Team Rumia+0,912:18.11485R30.2734.5235.5337.79
22.Górski DamianSMS Victoria Racibórz+0,652:18.53481R30.5934.8536.1036.99
23.Przybysz MateuszBUKS Warszawa+0,782:19.6546929.8334.5036.6238.70
24.Jeliński MarcelPiętnastka Bydgoszcz+0,812:20.2446330.4036.3137.7035.83
25.Zając KamilUnia Oświęcim+0,702:20.4946130.8035.0137.0937.59
26.Zieliński MaksymilianG-8 Bielany Warszawa+0,682:21.9844731.2036.0437.5637.18
27.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0,662:23.0643631.5034.3439.2637.96
28.Kubsik StanisławWisła Kraków+0,692:23.2143530.7037.1538.9636.40
29.Maruwka BrunoWodnik Rawicz+0,712:25.3841631.8737.1738.4137.93
30.Szwiec Jakub5 plus 1 Opole+0,692:25.8041230.7436.8938.9539.22
31.Radek JakubSalos Cortile Kielce+0,732:38.6932034.6039.1540.9543.99
DYSKW.Czech ArkadiuszUnia Oświęcim
M10 - pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakonczenie wyścigu
DYSKW.Swojnóg IgorUnia Oświęcim
M10 - pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakonczenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 29
16-12-2018
Dziewcząt, 100m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
53.14
54.45
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
JOKRA
JUBIA
Istambul (TUR)
Poznań
10-12-2009
16-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
1.Szczepańska MariaWarta Poznań+0,7157.07709A27.1329.94
2.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0,6757.25703A27.8429.41
3.Maik JuliaWłókniarz Kalisz+0,6357.27702A27.7829.49
4.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0,6557.30701A27.4029.90
5.Szwabińska AdriannaTorpeda Oleśnica+0,6457.37698A27.2430.13
6.Klimek MartaUnia Oświęcim+0,7257.95678A27.9430.01
7.Dąbrowska WiktoriaUKP Polonia Warszawa+0,7458.18670A28.0930.09
8.Wygnał MajaSMS Victoria Racibórz+0,6759.12638A28.4830.64
9.Zmierczak NataliaKormoran Olsztyn+0,6759.24634A28.0031.24
10.Kertyńska NadiaWKS Śląsk Wrocław+0,5959.26634A28.6930.57
11.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0,6259.48627B28.1231.36
12.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0,7559.49626B28.6430.85
13.Piepiórka MartynaŻabianka Gdańsk+0,6859.71619B29.0030.71
14.Garbarczyk WeronikaMKP Szczecin+0,701:00.01610B28.4631.55
Gradek AleksandraUKP Polonia Warszawa+0,691:00.01610B28.7731.24
16.Kawka NinaGim-92 Ursynów W-wa+0,581:00.03609B28.3431.69
17.Kozdęba KarolinaSMS Galicja Kraków+0,821:00.24603B28.6731.57
18.Rozberg AdrianaPiątka Konstantynów Łódzki+0,721:00.26603B28.4631.80
19.Kułakowska MonikaMKS Medyk Giżycko+0,621:00.30601B28.6031.70
20.Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0,661:00.70589B Skr.28.9731.73
21.Adamska MariaG-8 Bielany Warszawa+0,751:00.74588R28.8731.87
22.Ancypo AgnieszkaOMEGA Sokółka+0,591:00.83586R29.1431.69
23.Krassowska MilenaSiódemka Sopot+0,671:00.9058429.3631.54
24.Piotrowska WiktoriaŻabianka Gdańsk+0,691:00.9958128.7132.28
25.Puzoń PaulinaAquatica Pawłowice+0,741:01.0158129.4931.52
26.Kołodziejczyk OliwiaOlimpia Lublin+0,521:01.1557729.5131.64
27.Wieczorek MarikaOlimpia Lublin+0,761:01.2357429.7431.49
28.Skibczak PaulinaG-8 Bielany Warszawa+0,771:01.3857029.1932.19
29.Florkiewicz LiwiaGryf Dębica+0,711:01.5556529.8131.74
30.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0,671:01.7656029.8131.95
31.Kawczyńska ZuzannaMKP Szczecin+0,561:01.7755930.2031.57
32.Machulak MajaFala Kraśnik+0,771:01.8055929.9231.88
33.Ławrynowicz GabrielaMKP Kołobrzeg+0,631:01.9355529.8032.13
34.Pawłowska JesicaJunior Kluczbork+0,861:02.1355029.7932.34
35.Baranowska MartynaWarta Poznań+0,621:02.1554929.3632.79
36.Gdaniec MartaDwójka Morena Gdańsk+0,711:02.4954029.9232.57
37.Janacz DariaSMS Victoria Racibórz+0,661:02.5054029.8332.67
38.Mikszan ZuzannaAquatica Pawłowice+0,661:02.9053030.2832.62
39.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0,741:02.9952730.0332.96
40.Dąbkowska AleksandraMZOS Płock+0,761:03.0252730.7032.32
41.Machnicka AlicjaMZOS Płock+0,811:03.3751830.4232.95
42.Łakomiak JuliaWłókniarz Kalisz+0,821:03.3951830.5932.80
43.Żerańska UrszulaBUKS Warszawa+0,851:03.6551130.5733.08
44.Wróbel ZofiaJedynka Łazy+0,781:03.6751130.3133.36
45.Łabaj ZuzannaKormoran Olsztyn+0,551:03.6851030.3933.29
46.Gwiazdowska WiktoriaSMS Galicja Kraków+0,631:03.7450929.6134.13
47.Liwowska MariaPiątka Konstantynów Łódzki+0,721:03.8350729.9233.91
48.Maryniok AgnieszkaWodnik-29 Katowice+0,761:03.9050530.6133.29
49.Traczuk KatarzynaWKS Śląsk Wrocław+0,681:03.9750430.8933.08
50.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl+0,791:04.0150330.6733.34
51.Salamon ZuzannaAquatica Pawłowice+0,771:04.2849630.5933.69
52.Dąbrowska ZuzannaUKP Jedynka Elbląg+0,681:04.4649230.9333.53
53.Jasińska MartynaWodnik Łask+0,741:04.5848930.9833.60
54.Bęben NinaOlimpia Lublin+0,931:04.6948731.7032.99
55.Hajduk OliwiaAtol Oleśnica+0,761:04.9048230.2334.67
56.Bogusz KajaBUKS Warszawa+0,821:05.0148031.2033.81
57.Więckowska AlicjaDelfin Garwolin+0,721:05.2047630.9834.22
58.Cichocka OliwiaOlimpijczyk 23 Lublin+0,811:06.0445831.6634.38
59.Stosiek WeronikaUKP Polonia Warszawa+0,771:06.0545732.0134.04
60.Kacperska LauraUKP Polonia Warszawa+0,501:06.4145031.4434.97
Jarosz KingaManta Kochłowice Ruda Śl+0,531:06.4145031.2835.13
62.Kumor AleksandraUnia Oświęcim+0,701:06.6544532.2434.41
63.Karwowska AnnaCKS-SMS Szczecin+0,731:06.7544332.1834.57
64.Rojek PaulaUKP Polonia Warszawa+0,631:07.1843532.2534.93
65.Żak MarcelinaDelfin Toruń+0,801:07.2743331.4835.79
66.Dopart MarcelinaAZS AWF Warszawa+0,761:07.3243231.7535.57
67.Grot MalwinaPosnania Poznań+0,521:08.6540732.4736.18
68.Bratuś PatrycjaGryf Dębica+0,761:09.5839132.6436.94
69.Bańkowska PatrycjaOrlik Przeworsk+0,831:09.7638832.2637.50
70.Krawiec LauraKS AZS AWF Wrocław+0,611:10.8037133.1337.67


<< TOP >>
Konkurencja 30
16-12-2018
Chłopców, 100m dowolny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
46.19
49.53
Majchrzak Kacper
Orlicz Filip
WAPOZ
G8WAR
Berlin (GER)
Łódź
06-08-2017
20-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
1.Chowaniec MateuszWodnik Siemianowice Śl.+0,7152.18638A25.5126.67
2.Gąstał JanWarszawianka-Wodny Park+0,6252.22637A24.7127.51
3.Romanowski DawidPiątka Konstantynów Łódzki+0,6752.31634A24.7727.54
4.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0,7152.71619A25.2427.47
5.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św.+0,5452.82615A25.3627.46
6.Zawadzki DominikWodnik Bielsk Podlaski+0,7152.84615A25.3827.46
7.Więckowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,6653.17603A25.5927.58
8.Gawron OliwierWKS Śląsk Wrocław+0,5953.18603A25.6127.57
9.Kajzer OliwierWodnik-29 Katowice+0,6453.72585A25.6728.05
10.Kowalski MarekTP Zielona Góra+0,6353.75584A26.1227.63
11.Rodkiewicz RadosławMuszelka Warszawa+0,7153.83581B25.9527.88
12.Panasiuk MateuszWodnik Bielsk Podlaski+0,7153.99576B25.5328.46
13.Rembowski JanIKS Konstancin+0,6154.05574B25.6928.36
14.Szeląg DawidMeduza Pajęczno+0,6954.09573B25.4928.60
15.Walat SebastianG-8 Bielany Warszawa+0,6754.11572B26.2027.91
16.Leiman CezaryWKS Śląsk Wrocław+0,6454.26568B25.9128.35
17.Gąsiorowski MichałGim-92 Ursynów W-wa+0,6354.41563B25.6628.75
18.Włoch JakubPosnania Poznań+0,6554.49560B25.6228.87
19.Podsiadło GrzegorzWodnik-29 Katowice+0,7054.67555B26.4228.25
20.Kuls JanDelfin Inowroclaw+0,6854.68555B26.0928.59
21.Węgrzynowicz MiłoszOlimpijczyk Suwałki+0,6554.71554R26.0228.69
22.Szymczak SzymonJuvenia Wrocław+0,6655.27537R26.8028.47
23.Lewicki FilipSMS Galicja Kraków+0,7355.4453227.1528.29
24.Smoliński RafałDelfin Legionowo+0,6855.4853126.5128.97
25.Sokołowski FabianDwójka Morena Gdańsk+0,6955.4953126.5228.97
Zarychta MarcelOlimpia Lublin+0,6555.4953126.5428.95
27.Pogoda FilipOlimpijczyk 23 Lublin+0,7255.6352726.5229.11
28.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0,6655.6552627.7527.90
29.Gorra MikołajMKP Szczecin+0,5355.7252426.8528.87
30.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0,6955.7352426.5729.16
31.Miodoński MateuszUnia Oświęcim+0,6455.8352126.4529.38
32.Leśniak PiotrPływak Bochnia+0,6455.8951926.6829.21
33.Hnatyk DamianDwójka Morena Gdańsk+0,6655.9351826.8929.04
34.Piechowski KrzysztofJuvenia Białystok+0,7256.0651527.0129.05
35.Rychel MaksymilianSMS Victoria Racibórz+0,7256.1651226.8229.34
36.Król WiktorWarta Poznań+0,6956.2051126.7329.47
37.Makowski DominikWarta Poznań+0,7256.2151126.5129.70
38.Urbanowski JakubG-8 Bielany Warszawa+0,5956.2850926.4929.79
39.Przybytniak SeanŻoliborz Warszawa+0,7356.2950826.3529.94
40.Malinowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.+0,6256.3050827.1529.15
41.Pietucha TymoteuszWodnik-29 Katowice+0,7156.3650626.8329.53
42.Sobowiec MateuszPiętnastka Bydgoszcz+0,6656.4650427.0729.39
43.Salik MateuszAquatica Pawłowice+0,6056.4750426.9929.48
44.Kupcewicz KajetanSP 63 Bydgoszcz+0,7256.5550127.0929.46
45.Krajewski MateuszSSP Orka Iława+0,7256.7149727.6229.09
46.Wojtkowiak MateuszWarta Poznań+0,6756.7949527.3029.49
Pawlewicz KonradORKA Lubań+0,7256.7949527.1029.69
48.Rogoziński RadosławCKS-SMS Szczecin+0,6756.8049527.2129.59
49.Jasiński BartłomiejJedynka Łódź+0,7356.8649327.0529.81
50.Ciszewski HubertMotyl MOSiR Stalowa Wola+0,6556.9449126.8330.11
Forgel KonradTP Zielona Góra+0,6156.9449127.0229.92
52.Suszczenko IwanHarpun Osiecznica+0,6757.0648827.4329.63
53.Lewandowski DamianMZOS Płock+0,8057.3048227.6229.68
54.Borkowski ArkadiuszVega Dobrodzień+0,7257.3448127.6229.72
55.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0,5357.4547826.1231.33
56.Nazaruk PiotrCKS-SMS Szczecin+0,6857.5547627.6929.86
57.Krupiński WojciechPosnania Poznań+0,7957.6547327.7229.93
58.Baran KrzysztofMotyl MOSiR Stalowa Wola+0,6157.6647327.4830.18
59.Osuch JakubMOSM Tychy+0,6657.7147227.7329.98
60.Dzięndzia RadosławSiódemka Sopot+0,8757.8546828.0729.78
61.Leśniewski PatrykPiątka Konstantynów Łódzki+0,6857.8646827.4130.45
62.Swintozelski MaksymilianFala Kraśnik+0,5957.9446627.8730.07
63.Koryciński KamilSMS Galicja Kraków+0,6357.9546627.5330.42
64.Kardoliński ŁukaszWłókniarz Kalisz+0,7557.9846527.5330.45
65.Grzegrzółka AlbertG-8 Bielany Warszawa+0,7058.0646327.0131.05
66.Hanf SzymonKorona Kraków+0,7158.2445927.4830.76
67.Reterski DamianZnicz Koszalin+0,7458.2745828.3329.94
68.Para MikołajUnia Oświęcim+0,7058.3045827.6930.61
Nazaruk PiotrJuvenia Białystok+0,8058.3045828.0030.30
70.Stelmach MichałSzafir Wałbrzych+0,6358.3545627.4530.90
71.Pawlak HubertKU AZS Politechniki Ł+0,7358.4445427.5930.85
72.Grabski MateuszCKS-SMS Szczecin+0,8058.4745426.9531.52
73.Ostrowski KrzysztofWodnik Rawicz+0,7058.6744927.3431.33
74.Urbanek FilipFala Ropczyce+0,7058.7144827.5331.18
Oszajca GabrielSparta Biłgoraj+0,6658.7144827.9230.79
76.Paszkowski KonstantyGim-92 Ursynów W-wa+0,6658.7644727.9630.80
77.Skoczylas MichałWodnik-29 Katowice+0,6158.8844428.2130.67
78.Nowak JakubH2O Koszalin+0,7458.9544328.0330.92
79.Lisik KacperUKS Shark Rudna+0,7759.0344127.8631.17
80.Turków KacperSzafir Wałbrzych+0,6659.0744027.9831.09
81.Fortuna FilipSMS Galicja Kraków+0,7559.1643828.4630.70
82.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0,6759.4143228.6330.78
83.Basa SzymonSMS Galicja Kraków+0,7759.4243228.4430.98
84.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0,7259.4443227.9231.52
85.Wróblewski MichałOlimpijczyk Suwałki+0,6459.5043028.2231.28
Syldatk WiktorAqua Ustka+0,6859.5043028.7830.72
87.Evanglous DimitrisGOS Raszyn+0,7459.7242628.6231.10
88.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0,6559.8342328.0531.78
89.Cebula KamilWodnik Siemianowice Śl.+0,651:00.1841628.4631.72
90.Filipiak GrzegorzMKP Astromal-Leszno+0,741:00.1941629.3430.85
91.Sitnik JakubDelfin Garwolin+0,731:00.3241329.6730.65
92.Rowiński DominikWarszawianka-Wodny Park+0,691:00.3741229.1631.21
93.Szukała KrzysztofWarta Poznań+0,661:00.4841028.5831.90
94.Szczepański JakubWodnik Łask+0,581:00.5340929.0231.51
95.Słomski KarolAtol Oleśnica+0,751:00.5440928.9331.61
96.Gruchała MikołajŻoliborz Warszawa+0,601:00.8240328.6232.20
97.Cieślak MarcelOWOPR Rawa Mazowiecka+0,641:01.2139529.1332.08
98.Płoskonka JakubSMS Galicja Kraków+0,711:01.2339529.1532.08
99.Kuzia KrzysztofKapry-Armexim Pruszków+0,641:01.2639429.2332.03
100.Ławrynowicz MaciejAstoria Bydgoszcz+0,821:01.5938829.2532.34
101.Słowiński KamilManta Kochłowice Ruda Śl+0,711:01.8138429.4232.39
102.Stacharski DominikOlimpijczyk 23 Lublin+0,801:01.9738129.7632.21
103.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0,691:02.3237431.6730.65
104.Białek IgorAqua Ustka+0,651:03.5735330.6332.94
105.Ajtel JakubDwójka Morena Gdańsk+0,761:04.3234130.4533.87
106.Kubala KubaMKP Astromal-Leszno+0,481:06.2531231.3534.90
NWDanikiewicz DawidUnia Oświęcim
NWMarszałkiewicz KacperFala Swarzędz


<< TOP >>
Konkurencja 31
16-12-2018
Dziewcząt, 100m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
57.17
1:00.29
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
JUWRO
JUWRO
Netanya (ISR)
Gorzów Wlkp.
03-12-2015
28-11-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
1.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0,671:03.74643A30.4733.27
2.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0,631:03.82641A31.1032.72
3.Maik JuliaWłókniarz Kalisz+0,661:03.99636A31.2732.72
4.Piskorska AdelaTorpeda Oleśnica+0,581:04.26628A31.1433.12
5.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0,631:04.62617A30.9633.66
6.Wygnał MajaSMS Victoria Racibórz+0,761:05.13603A31.4333.70
7.Kozińska AnnaGim-92 Ursynów W-wa+0,651:05.42595A31.2634.16
8.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec+0,641:05.50593A31.6733.83
9.Czechyra AgataWarta Poznań+0,711:05.63589A31.6334.00
10.Molenda DominikaŻabianka Gdańsk+0,681:05.83584A31.8633.97
11.Kozanecka LauraUKS 190 Łódź+0,631:06.61563B32.5734.04
12.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0,611:06.68562B32.3034.38
13.Kantecka JuliaWłókniarz Kalisz+0,741:06.89556B32.8034.09
14.Chyra JuliaWodnik Siemianowice Śl.+0,731:06.92556B32.3934.53
15.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0,711:06.94555B32.8434.10
16.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0,701:07.04553B32.0934.95
17.Groń WeronikaPiętnastka Bydgoszcz+0,731:07.06552B Skr.32.5234.54
Niepogodzińska IzabelaSMS Galicja Kraków+0,641:07.06552B32.0734.99
19.Poznakowska WiktoriaSMS Victoria Racibórz+0,721:07.33545B32.4434.89
20.Marjańska AgataPiętnastka Bydgoszcz+0,661:07.38